Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK6] Fiesta 1.6TDCI S

Gimix - 22 Kwi 2012, 19:38
Temat postu: [MK6] Fiesta 1.6TDCI S
1. NICK: Gimix
2. IMIĘ: Maciek
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: Sport
5. ROCZNIK: 2005r.
6. SILNIK: 1.6TDCI
7. OPIS AUTA: Fiesta zakupiona w Polsce w grudniu 2011 roku, zaraz po sprowadzeniu z Belgii. Autko w polskorze, z klima, ABS, el. szybami oraz lusterkami, podgrzewana szyba przednia, czujnik deszczu oraz zmierzchu . Przebieg podczas zakupu 101 tys. km, a obecnie 109tys. Oczywiscie zaraz po zakupie wymienilem wszystkie filtry, oleje , klocki hamulcow z przodu i z tylu.

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: doklejenie paru naklejeczek, jak widac na zdjeciach(prawdopodobnie tylko chwilowo;]), pomalowanie felg na bialo.
b. mechaniczne: wymieniona poduszka pod skrzynia biegow
c. audio:Radio Pioneer DNX 7260, skrzynia basowa oraz wzmacniacz Kenwood.

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: Zdarcie wszystkich naklejek( lecz jeszcze sie zastanawiam;]), pomalowanie listew pod kolor no i oczywiscie polerka.
b. mechaniczne: w pozniejszym czasie moze Chip.
c. audio: Wymiana glosnikow przednich oraz zamontowanie dodatkowo wysokotonowych.

FOTKI:







mieszko - 22 Kwi 2012, 19:40

Zacne wozidło, pasy zostaw ale "lista płac" jak najbardziej może iść... out :ok:
Bezimienny - 22 Kwi 2012, 19:43

Wszystko ok po za tymi naklejkami pod lusterkami :rotfl:
uri90 - 22 Kwi 2012, 22:13

piękne auto :) też bym usunął naklejki spod lusterek, i ogarnął go kosmetycznie :) ciekawe w jakim stanie lakier :)
i felgi doczyść bo białe felgi powinny być w nienagannym stanie ;)

Skfarek - 23 Kwi 2012, 10:45

Fiesta śliczna oprócz "listy życzeń" pod lusterkiem :-P
mieszko - 23 Kwi 2012, 11:44

czyli wszyscy krytykujemy to samo, co za zgodność :ok:
Gimix - 23 Kwi 2012, 15:48

No bardzo ciekawe, troche tego nie rozumiem, wszystkim sie to az tak nie podoba? czy poprostu chodzi o to ze jest to juz tradycja, ze kazdy na forum jak cos takiego zobaczy to odrazu pisze ze wiocha itp... , nie mozliwe ze jest to az tak brzydkie, zeby nikomu sie nie podobalo... mnie tam sie podoba nawet;]. Ale i tak chyba wszystko poodklejam bo mi sie juz troche znudzily te naklejeczki...;] trzeba ja troche odswiezyc. Jesli chodzi o felgi to wiem, brudzik swieci po oczach, ale narazie nie mam zabardzo czasu zeby je czyscic co chwila, bo dosc szybko sie brudza, a w szczegolnosci przednie :głowąwmur:
Bezimienny - 23 Kwi 2012, 15:54

Ja tak napisałem bo mi sie coś takiego po prostu nie podoba, a że sporo ludzi ma podobne zdanie to mnie cieszy.

Edit:
Z tyłu masz tarcze czy bębny? bo nie wiem jak jest w Mk6, jeśli bębny to napewno felgi mniej sie będą brudzić. Sporo zależy też jakie tarcze i klocki masz z przodu, jedne pylą/brudzą mniej inne bardziej.

Gimix - 23 Kwi 2012, 16:03

Z tylu sa bebny. A klocki wlasnie ostatnio wymienialem, ale szczerze to sam nie wiem do konca na jakie;].
Bezimienny - 23 Kwi 2012, 16:12

Gimix napisał/a:
A klocki wlasnie ostatnio wymienialem, ale szczerze to sam nie wiem do konca na jakie;].


No właśnie, hamulce ważna rzecz i trzeba je wymieniać troche z głową, sam właśnie wczoraj zamawiałem tarcze i klocki do mojej Ałdi i mogłem kupić komplet już za 190zł, ale wziolem za ponad 300zł bo na tym nie ma co oszczędzać każdej złotówki, choć i tak wziąłem średniej jakości hample, ważne że nie kompletne "śmietniki".

Fiesta fajna, zerwij naklejki z pod lusterek wypucuj i ciesz sie bardzo ładnym autkiem :ok:


Pozdrawiam.

Gimix - 23 Kwi 2012, 16:23

Tak wiem, ze lepiej zainwestowac w troche lepsze ale z tymi klockami mialem maly problem, bo podczas wymienienia sprezyn przednich okazalo sie ze nie ma klockow juz prawie wogole:D, a z racji takiej ze jestem tylko w Polsce raz na miesiac na weekend to musialem to od razu zrobic, a ze byla sobota po poludniu to nie bylo zabardzo gdzie ich kupic, no i musialem zadowolic sie takimi jakie byly :|
Skfarek - 24 Kwi 2012, 09:44

Gimix napisał/a:
No bardzo ciekawe, troche tego nie rozumiem, wszystkim sie to az tak nie podoba? czy poprostu chodzi o to ze jest to juz tradycja, ze kazdy na forum jak cos takiego zobaczy to odrazu pisze ze wiocha itp... , nie mozliwe ze jest to az tak brzydkie, zeby nikomu sie nie podobalo... mnie tam sie podoba nawet;]. Ale i tak chyba wszystko poodklejam bo mi sie juz troche znudzily te naklejeczki...;] trzeba ja troche odswiezyc. Jesli chodzi o felgi to wiem, brudzik swieci po oczach, ale narazie nie mam zabardzo czasu zeby je czyscic co chwila, bo dosc szybko sie brudza, a w szczegolnosci przednie :głowąwmur:


może dlatego że ten"trend" wszedł w kanony wiejskiego tuningu i najczęściej widuje się naklejki na pordzewiałych badziewiach na których na drzwiach widnieją losowo wybrani producenci produktów koło których ów strucel nawet nie stał :-P Trochę kojarzy mi się to z naklejaniem naklejek typu v6, turbo lub Mpower :)

uri90 - 24 Kwi 2012, 12:02

Skfarek, :ok:
mieszko - 24 Kwi 2012, 12:18

Gimix, jak ST to pasy obowiązkowo muszą być, znaczy nikt Cię nie ukamienuje za ich brak ale... lista płac to rzecz gustu, możesz zostawić jak Ci się podobają lecz pamiętaj by nie mieć kilku firm z tej samej branży bo to już wiocha totalna :)
Gimix - 30 Maj 2012, 21:16

Dodalem nowe zdjecia, autko czystsze i postanowilem zdjac nieco tych naklejeczek;].
madek - 31 Maj 2012, 17:03

Nie wiem jak wyglądało to auto wcześniej ale teraz jest super, podoba mi się fiestka :)
Z takich rzeczy które mi przyszły do głowy to przydałoby się lusterka psiknąć w kolor...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group