Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [MK4] Uszkodzona os³ona g³o¶nika

Wolek87 - 20 Maj 2011, 20:30
Temat postu: [MK4] Uszkodzona os³ona g³o¶nika
Jak w temacie, zakupi³em ostatnio drug± ju¿ fiestê MK4 i mam w niej uszkodzon± os³onê prawego g³o¶nika w drzwiach. Czy jest jaka¶ szansa na wymianê samej krateczki? czy jest ona niewymiennym elementem tapicerki drzwi?
marcinek0110 - 21 Maj 2011, 00:25

jak znajdziesz tak± sam± to czemu nie. nie zaszkodzi samemu te¿ co¶ wymodziæ jak ju¿ mowa o tuningu stylistycznym;]
Marcin - 21 Maj 2011, 11:09

nie wiem czy problem nie podchodzi bardziej pod Car Audio, ale niech na razie zostanie...

wg mnie kratka nie jest wymienialna, a jak mimo wszystko bêdziesz chcia³ to sam zrobiæ to w±tpiê ¿eby uda³o siê dobrze zamaskowaæ krawêdzie ciêcia, poza tym jak bêdziesz mia³ drug± taka kratkê to za pewne z drugim ca³ym boczkiem, wiêc sensu ciêcia i wklejania do swojego nie widzê.
Chyba, ¿e znajdziesz uniwersalne maskownice, które bêd± pasowa³y do tapicerki i wymienisz obydwie.

Puff - 22 Maj 2011, 14:17

Da siê to zrobiæ, ale jest z tym mnóstwo roboty :)
jackrzec - 22 Maj 2011, 19:39

Kratka jest wymienialna, z tym ¿e drugiej nie idzie dostaæ. Sam szuka³em i dopiero na szrocie wypru³em z boczku z mk4. Oczywi¶cie wymiana nie jest taka hop-siup, bo bolce od tej kratki przechodz± przez boczek i s± z drugiej strony stopione. ale mo¿na te nadtopienia ¶ci±æ no¿em i wtedy kratka wychodzi. 10 minut roboty, nie licz±c odkrêcenia boczka.
potek2 - 8 Lip 2019, 14:46

Witam Pañstwa
wznowiê mo¿e temat tej nieszczêsnej os³ony g³o¶nika (kratki) u Fiesty MK-4 (5).
Zw³aszcza drzwi kierowcy nara¿one na kopniêcia przy wysiadaniu. Fatalnie kratkê usytuowali. Mam pytanie, czy robi³ kto¶ nadstawkê z dodatkowej kratki od innego Forda np. Galaxy ? Czy da³oby siê na silikon nadbiæ nowym deklem kratki ? A mo¿e s± jakie¶ tuningowe blachy obejmy os³aniaj±ce ten wredny g³o¶niczek ? Do modelu Galaxy sprzedaj± w sklepie okr±g³± kratkê, ciekawe czy da³oby siê j± zastosowaæ, albo inn±. Jak± ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group