Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Świecąca kontrolka otwarcia drzwi i lampki wewnętrznej

art - 10 Mar 2011, 18:14
Temat postu: [MK6] Świecąca kontrolka otwarcia drzwi i lampki wewnętrznej
Witam. Wiem ze to co napisze zaraz ktos powie ze juz było czytałem inne posty ale wydaje mi sie ze nie odzwierciedla mojego przypadku. Jest do mk6 1,4 bez alarmu
Przechodzimy do rzeczy , problem dotyczy kontrolki otwarcia drzwi na check panelu ( desce przy zegarach) oraz wewnetrznej lampki, albowiem kontrolka otwarcia cały czas świeci niezaleznie od zamkniecia drzwi, bagażnika - swieci zaraz po załaczeniu zapłonu( o ile lapmke mozna wyłaczyc recznie) ale jak sie ustawi lampke na znaczek"drzwi" to swieci takze cały czas czyli połaczone sa kontrolka z lampka z tego wynika.
Chodzi mi o najprawdopodobniejsze przyczyny usterki co sprawdzac najpierw i jak sie rozbiera poszczegolne elementy tak zeby nie urwac jakis zaczepów.
Podkreslam ze z pilota wszystko działa otwieranie i zamykanie autka oraz otwarcie bagaznika z pilota.
Moze ktos pomoc? Prosze o konkretne odpowiedzi!
Pozdrawiam

Parzych - 11 Mar 2011, 02:40

art napisał/a:
Chodzi mi o najprawdopodobniejsze przyczyny usterki co sprawdzac najpierw i jak sie rozbiera poszczegolne elementy tak zeby nie urwac jakis zaczepów.
Za zaświecanie kontrolki drzwi i lampki wew. odpowiadają zamki drzwi i tylnej klapy, ja bym zaczął od klapy bo najłatwiej się dostać do zamka i kabli... Może też nie dawać sygnału w którychś drzwiach, wtedy jest dużo roboty z ich rozbiórką i dostaniem się do kabelków... Instrukcja dostania się do zamka jest w tym dziale...
art - 14 Mar 2011, 20:50

Problem rozwiazany , przy wymianie klapy tył mechanik zapomniał podłaczyć złączki od czujnika.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group