Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK6] demontaż konsoli

bercik302 - 7 Mar 2011, 18:01
Temat postu: [MK6] demontaż konsoli
witam (wersja po lifcie)

mam pytanie czy ktoś z was demontował całą deskę? mam problem wydaje mi się że wszelkie śruby odkręciłem ale jednak trzyma ją ciągle coś. Odkręciłem airbag pasażera, całe panel środkowy, deska jest luźna z prawej strony trzyma gdzieś z lewej, czy konieczne jest wyciągniecie licznika ? mam z nim problem i nie mogę go wyciągnąć był przykręcony na dwa wkręty ale jednak nie chce wyjść. Proszę o rady

hawaj - 8 Mar 2011, 10:07

Prawdopodobnie śruby są chyba pod licznikiem...Spróbuj wyciągnąć licznik :)
Parzych - 9 Mar 2011, 22:58

bercik302, nie wiesz może, czy da się zdemontować sam wąski element deski przy samej szybie? Czy trzeba najpierw zrzucić całą deskę?
bercik302 - 10 Mar 2011, 06:18

ja już mogę podziwiać moją fieste gołą i wesołą, deske udało mi się ściągnąć, niestety ten element wychodzi razem z deska inaczej go nie wyciągniesz
Parzych - 10 Mar 2011, 12:05

bercik302, mam nadzieję że porobiłeś trochę fotek podczas demontażu i podzielisz się z nami instrukcją zdejmowania deski, żeby było wiadomo gdzie są wszystkie śruby i zatrzaski/zaczepy...
bercik302 - 10 Mar 2011, 18:36

Parzych napisał/a:
bercik302, mam nadzieję że porobiłeś trochę fotek podczas demontażu i podzielisz się z nami instrukcją zdejmowania deski, żeby było wiadomo gdzie są wszystkie śruby i zatrzaski/zaczepy...


hmm a wiesz że nie pomyślałem o tym, aktualnie autko stoi bez kierownicy i deski, we wtorek będę się męczył z montażem to dopiero będzie wyzwanie gdyż największy problem to przełożenie deski przed kolumnę kierowniczą tak aby nie połamać przełączników kierunków (bardzo mało miejsca) a później jakoś będę musiał poradzić sobie z kablami.

Na samym początku popełniłem jeden błąd nie zaznaczyłem sobie w jakiej pozycji miałem linkę do zmiany kierunku nawiewu powietrza :| teraz czeka mnie loteria czy trafie w to samo miejsce czy nie, trudno na błędach człowiek się uczy.

Parzych - 11 Mar 2011, 02:50

bercik302 napisał/a:
hmm a wiesz że nie pomyślałem o tym,
Tego się obawiałem...
bercik302 napisał/a:
we wtorek będę się męczył z montażem
To chociaż wtedy weź aparat/telefon z aparatem i porób trochę fotek co gdzie i jak... Albo zabierz kogoś z aparatem i niech trzaska fotki podczas walki... :yes:
Skfarek - 11 Mar 2011, 09:54

bercik302 napisał/a:
nie zaznaczyłem sobie w jakiej pozycji miałem linkę do zmiany kierunku nawiewu powietrza


może to pomoże:
http://passionford.com/fo...it-install.html

generalnie z tego co pamiętam to jako że jest łączona lepiej było podpiąć ją do pokrętła, i złożyć konsolę a potem mocować 2gą część od strony schowka bo lepszy dostęp jest i łatwiej trafić :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group