Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] awaria prędkościomierza

kafo21 - 25 Sty 2011, 20:21
Temat postu: [MK6] awaria prędkościomierza
Witam wszystkich gorąco dziś dołączyłem do forum ponieważ mam problem ze swoim autkiem, a więc tak już od jakiegoś dłuższego czasu mam problem z prędkościomierzem nie wiem co jest przyczyną, podczas jazdy czasami nagle opada jadę np 50 km na h a on leży na dole jakbym stał w miejscu mało tego po przerzucaniu biegów na wyższe itp wrażenie jakby sprzęgło piszczało duże obroty itp..nawet była sytuacja że komputer zaczął wariować pojawiły się kreski na wyświetlaczu zapaliła się kontrolka awarii skrzyni biegów itp jak wciskałem na gaz to nawet nie charczał nic tak jakby ten pedał był nie potrzebny..powiedzcie proszę jaka przyczyna to może być co zrobić jak to sprawdzić, czekam na pomoc pozdr
hawaj - 25 Sty 2011, 20:54
Temat postu: Re: awaria prędkościomierza
kafo21 napisał/a:
Witam wszystkich gorąco dziś dołączyłem do forum ponieważ mam problem ze swoim autkiem, a więc tak już od jakiegoś dłuższego czasu mam problem z prędkościomierzem nie wiem co jest przyczyną, podczas jazdy czasami nagle opada jadę np 50 km na h a on leży na dole jakbym stał w miejscu mało tego po przerzucaniu biegów na wyższe itp wrażenie jakby sprzęgło piszczało duże obroty itp..nawet była sytuacja że komputer zaczął wariować pojawiły się kreski na wyświetlaczu zapaliła się kontrolka awarii skrzyni biegów itp jak wciskałem na gaz to nawet nie charczał nic tak jakby ten pedał był nie potrzebny..powiedzcie proszę jaka przyczyna to może być co zrobić jak to sprawdzić, czekam na pomoc pozdr


Miałem coś podobnego u siebie. Wariowało wszystko na prędkościomierzu i obrotomierzu , paliło się kilka kontrolek. Sprawdż bezpieczniki pod schowkiem ja bodajże miałem któryś spalony i to on był za to wszystko odpowiedzialny.

kafo21 - 25 Sty 2011, 21:39

Dobra tak zrobię dzięki za radę oby to pomogło
Neo178 - 25 Sty 2011, 22:05

kafo21, do elektryka jedź i podepnij pod kompa i zobacz jakie błędy Ci wyjdą (chodzi tutaj o błędy z prędkościomierzem, kontrolkami itd). Koszt podpięcia ok 40-60 zeta w zależności od miasta i elektryka. Będziesz przynajmniej wiedział o co chodzi, bo jak się pojawia kontrolka to jakiś ślad w kompie powinien zostać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group