Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Dziwny problem z odpalaniem przy 0-4*C

balood - 1 Gru 2010, 18:28
Temat postu: [MK6] Dziwny problem z odpalaniem przy 0-4*C
witam,

mam następuj±cy problem przy temp 0-4 i duzej wilgotnosci np. deszcz całodzienny, podczas próby zapalenia jest stęknięcie i cisza(nie ma grzania ¶wiec, bo to wg instrukcji od-5*C), za drugim, trzecim razem odpala. a podczas mrozów takich jak dzis czy wczoraj odpala za pierwszym razem (s± grzane ¶wiece). o co chodzi? co¶ wilgotnieje i robi jakie¶ zwarcie?ogrzewacz w filtrze paliwa? co¶ w rozruszniku?

pozdrawiam
balood

mkapi - 1 Gru 2010, 20:40

Miałem dzi¶ podobny przypadek. Zakręcił raz wałem i tyle.
Wył±czyłem stacyjkę i następnie zapałił.

balood - 7 Gru 2010, 11:27

szukaj±c w necie trafiłem na:

http://forum.fordclubpols...ead.php?t=80890

chłopaki pisz± tutaj że może to być wina oprogramowania.ile to może kosztować? i czy jest na forum jaki¶ haker z poznania co się tym zajmuje?

pozdro
PM

[ Dodano: Wto Gru 28, 2010 20:05 ]
powiem tak w wigilię wieczorem w deszcze jechalem ze 100km. samochod stal na dworze, więc rano cały w lodzie, ale odpalil i ok. ale wieczorem chce jechać, a tu po przekręceniu kluczyka cisza, no to kolejna proba i cisza po 10 razach, klapa do góry, a że się za bardzo nie znam to pokukałem tu i owdzie i zapalil. kolejna noc stal w garazu. pozniej 250km - powrot ze swiat, rano mróz i ten sam problem, ale po otwarciu klapy i pokukaniu znow zapalil, po robocie wsiadam to samo, dzi¶ to samo :głow±wmur: .

o co chodzi kto¶ mi doradzi?jaki¶ filtr czy co¶, poprzednie mrozy te duże palił od pierwszego razu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group