Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK6] Fiesta by a girl ;]

AiCha4811 - 2 Sie 2010, 16:51
Temat postu: [MK6] Fiesta by a girl ;]
1. NICK: AiCha4811
2. IMIĘ: Asia
3. MODEL: Ford Fiesta ma się rozumieć
4. WERSJA: Silver X
5. ROCZNIK: 2008
6. SILNIK: poj. skokowa 1299 ,70 KM (51 kW)
7. OPIS AUTA: Autko na które zrzucała się cała familia żebym miała jak się dostawać codziennie na studia,a oprócz tego w "nagrodę" że się na te studia(niepłatne) dostałam ,w co chyba nikt nie wierzył ;P Ja jestem tym autem zachwycona zarówno wyglądem,wnętrzem jak i komfortem jazdy,Fiesta 6 spodobała mi się jak tylko ją ujrzałam ;] może kolor trochę wybuchowy,znaczy granatowy wolałabym raczej jakis śliczniutki perłowy odcień różu.. Buahahah ok to był jeden z moich kiepskich żartów.Wolałabym czarny lub krwisto-czerwony, ale każdy oprócz białego i różu jest ok ;]
Ta mała mimo 70 koników ma swoje odejście ;] no ferrari to nie jest ale ja mam tylko zajechać na studia.. no ale zawsze sie trafi jakis mały Drag na światłach ;D
8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
--alufelgi 15 calowe oryginalne fordowskie ;D
- drobne naprawy np styku w światłach stopu,wymiany żarówek i wymiany obramowań na tablice
9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
-niestety w sferze marzeń pozostaje zwiększenie mocy silnika chyba że da się wsadzić chip do mojego ,ale nie wiem zobaczy się..
-jakieś fajne sportowe winyle chciałam kupić żeby trochę się samochód wyróżniał,ale musze znaleźć coś inspirującego ;]
-zagazowanie (BRC)

FOTY
[





Miły - 2 Sie 2010, 16:59

fajna... ale kierownicę do zdjęcia mogłaś wyprostować :P
AiCha4811 - 2 Sie 2010, 17:01

hehhe no wiem ale to taka zmyła, wiesz zeby było ciekawiej ;P na zgaszonym silniku bez hydrauliki ciężko ruszyć to kółko ;] :fox:
Miły - 2 Sie 2010, 17:04

no i nie powinno się ruszać... ze wspomaganiem na sucho się nie kręci...
AiCha4811 - 2 Sie 2010, 17:06

serio ? ;] <ironia>
dziamdziam - 2 Sie 2010, 17:18

nie wiem co bardziej mi sie podoba czy fiesta czy wlascicielka na 4 fotce :hihihi: a skrecona kierownica nie wiem kto by sie przejmowal :-)
AiCha4811 - 2 Sie 2010, 17:38

nie co tylko kto jak już ;P a gdybym była na Twoim miejscu to zapewne wybrałabym pierwszą opcję ;] ona jest poprostu najpiękniejsza ;]
Bezimienny - 2 Sie 2010, 19:58

Można powiedzieć że fiesta "prawie" ST :hihihi: (rejestracja) a co do przyszłości to zbieraj na alu bo to kompletnie zmieniają wizerunek auta. Ale może zrób jakieś fotki w plenerze.
bidżej - 2 Sie 2010, 20:06

eee koleżanko, ale granatowy to najładniejszy kolor fiesty :V:

niech się spisuje!

WooYownik - 2 Sie 2010, 20:13

Całkiem ładna jak na brzydką MK6 :) Podejrzewam, że na zlocie właścicielka zrobiłaby furorę ;) i fiesta też :) ....
Pozdrowienia, również od starszej mk6 ;)

matrix-1990 - 2 Sie 2010, 20:40

skarbonke już dostałaś, to teraz życzymy miłego zbierania :hihihi:
arecki - 2 Sie 2010, 20:49

faaajnaaa :bigok:
DemptD - 2 Sie 2010, 21:15

ooo mk6 i to blisko mnie gy
przemo_rsr - 2 Sie 2010, 21:56

ładna fiestka :-) udanego związku z nią :-P :-P
grzes87 - 2 Sie 2010, 21:59

a moze kolezanka szuka kolegi ? tez lubiacego fiesty ? gy
WooYownik - 2 Sie 2010, 22:11

grzes87 napisał/a:
a moze kolezanka szuka kolegi ? tez lubiacego fiesty ? gy


No już bez przesady, weź troszkę lodu co by się wystudzić :P Jak koleżanka będzie szukać "kolegi" to pewnie odpowiedniego znajdzie niekoniecznie tutaj i on się o tym dowie ... :)

Pozdrawiam

bidżej - 2 Sie 2010, 22:12

:zalamka:
arecki - 2 Sie 2010, 22:14

grzes87 napisał/a:
a moze kolezanka szuka kolegi ? tez lubiacego fiesty ? gy


nie no grzesiu MK4 do MK6 gy

TSRules - 2 Sie 2010, 22:15

AiCha4811 napisał/a:
Autko na które zrzucała się cała familia żebym miała jak się dostawać codziennie na studia


Heh tak to jo, może mnie adoptują, chętnie sie na szóstkę przerzucę :yes:

AeSeF - 2 Sie 2010, 22:15

Całkiem fajna fiesta, nawet nie wiedziałem że MK6 były z silnikiem 1,3 :fox: Poza tym znikomy przebieg no i magiczny przycisk A/C ;)

P.s. Niezły porządek w środku :yes:

Niech służy :ok:

DemptD - 2 Sie 2010, 22:18

AeSeF, pacz na MK6 od WooYownika gy
bidżej - 2 Sie 2010, 22:21

AeSeF, były nawet 2 wersje 1.3. Niby oba Duratec'i, ale jeden to w zasadzie była zwykła Endura (czyli HCS EFI), a drugi - 70KM jak u AiChy - to tzw. RoCam, czyli Endura z rozrządem przerobionym z OHV na OHC :yes:

AiCha, pokaż trochę więcej fotek w całej okazałości :)

[ Dodano: Pon Sie 02, 2010 22:21 ]
...okazałości auta oczywiście :fox:

jackrzec - 2 Sie 2010, 22:30

bidżej napisał/a:
AiCha, pokaż trochę więcej fotek w całej okazałości :)

[ Dodano: Pon Sie 02, 2010 22:21 ]
...okazałości auta oczywiście :fox:
Nie podkreślaj że tylko auta... :-)
Dragon21 - 2 Sie 2010, 22:41

normalnie nie które wypowiedzi to brak komentarza :zalamka: fiestka bardzo ładna byle jak jak dłużej służyła i się nie psuła :ok:
DziDzia - 2 Sie 2010, 22:52

AiCha4811 napisał/a:
ale każdy oprócz białego i różu jest ok ;]

A tak pięknie się zapowiadało.. heh.. Białe są najfajniejsze :fox:
Zwiększanie szmocy i vinyle to możesz sobie darować :rotfl:

Widać, że się bardzo cieszysz z nabytku - i niech tak dłuuuugo pozostanie :ok:
Powodzenia, zarówno na drogach jak i na studiach :)



pozdro :!:

Dawidoff4 - 2 Sie 2010, 23:29

AiCha4811 napisał/a:
Ja jestem tym autem zachwycona zarówno wyglądem,wnętrzem jak i komfortem jazdy,Fiesta 6 spodobała mi się jak tylko ją ujrzałam ;]


i to jest najważniejsze !!!
Ołnerka jest zadowolona i będzie o fiestę dbać albo nawet "wkładać serce". AiCha4811 - możesz być pewna, że wtedy "fofka" nie zawiedzie :)

grzes87 - 3 Sie 2010, 16:40

arecki napisał/a:
nie no grzesiu MK4 do MK6 gy


bo tu jest wlasnie moj ukryty chytry plan podmienienia mk4 na mk6. kolorystycznie sie zgadza i kolezanka w ogole nie zauwazy zmainy :rotfl:

aj PAnowie i wszystko daiabli wziely przez Was :rotfl:

LOY - 4 Sie 2010, 10:28

Asiu ..dramatycznie złe zdjęcia . Kadr powinien przedstawiac samochód a nie jego kawałek i to nie sugestia ale wymóg tego działu gdzie prezentujemy nasze auta . Polecam zapalic silnik ,wrzucic wsteczny , wyjechac z garazu a potem robic sesję .
AiCha4811 - 5 Sie 2010, 21:55

no więc tak : co do uwag odnośnie moich zdjęć to wolna wola i mogę sobie dawać zdjęcia jakie chcę nieprawdaż? Były robione jak tylko auto zajechało bo byłam podekscytowana wiec nie dziwcie się że są byle jakie. Ale ok z grzeczności zastosuję sie do Twoich uwag Loy. Jak będę miała chwilę. a co do zdjęć ''w całej okazałości'' jak to któryś kolega napisał to nie wiem co masz na myśli , jeśli całkiem do zera okazałości to radzę raczej iść do kiosku i kupić sobie playboya bo jeśli o mnie chodzi to prędzej umrzesz niż się doczekasz, a jesli chodzi o normalne zdjęcia to możesz se poszukać na Naszej klasie lub innym badziewiu bo tutaj jak sama nazwa wskazuje prezentujemy NASZE AUTA i może przy okazji właściciela po trochu a nie na odwrót. :rotfl: :V: :fox: no nagadałam się. A co niektórych komentarzy w stylu czy szukam kolegi bardzo fajnie się ktoś wypowiedział w mojej obronie że gdybym szukała to on na pewno by o tym wiedział. Widzę że koledzy jak zwykle mnie bronią dzielnie w komentarzach,a ja powtórzę jak zwykle, że potrafię i lubię bronić się sama :hihihi: :fox:
bidżej - 5 Sie 2010, 22:18

koleżanko, przecież doprecyzowałem o co mi chodziło - więc cykaj ładne fotki i już ;-))
WooYownik - 5 Sie 2010, 22:19

No i pozamiatałaś :) :ok: :yes:
J@rek - 5 Sie 2010, 22:26

bidżej napisał/a:
więc cykaj ładne fotki i już ;-))

:yes:

Bezimienny - 5 Sie 2010, 22:27

Fotki w "plenerze" sie przydadzą bo będzie można ocenić auto i nieszczęsne kołpaksy ;-| , ale ja jestem innym mówie by zrobili lepsze fotki swojego auta a sam jeszcze żadnych nie umieściłem :rotfl: , wiem niby chwila, ale jakoś sie zebrać nie moge, dlatego rozumiem innych, ale ja sie poprawie i po weekendzie wrzuce fotki mej karocy, mam nadzieje że do tego czasu fotki tego auta też będą.
AiCha4811 - 5 Sie 2010, 22:35

Dobra bidżej wybaczam Ci,poprostu jestem dość drażliwa na tym punkcie i zawsze wyraźnie zaznaczam na ile można sobie przy mnie pozwolić z żartami głupimni tekstami itd, a fotki jesazcze napewno dołoże, przepraszam jeśli byłam niemiła ;P :piwkowanie:

a moje kołpaksy wcale nie uważam za nieszczęsne ! ;] wyglądaja lepij niż niektórze alu fele. Mój brat ma w puncie fele 15 które zawijają sie do środka że tak to ujmę i wizualnie pomniejszają tą felgę do rozm 13 wygląda to koszmarnie.. to już bym wolała moje kołpaksy które są na feldze 14 cali i natkie wyglądaja, ot co ! ;D

bidżej - 5 Sie 2010, 22:37

spokoloko :V:
arecki - 5 Sie 2010, 22:43

i po co sie spinać :-P
Bezimienny - 5 Sie 2010, 23:08

AiCha4811 napisał/a:
moje kołpaksy wcale nie uważam za nieszczęsne ! ;] wyglądaja lepij niż niektórze alu fele. Mój brat ma w puncie fele 15 które zawijają sie do środka że tak to ujmę i wizualnie pomniejszają tą felgę do rozm 13 wygląda to koszmarnie.. to już bym wolała moje kołpaksy które są na feldze 14 cali i natkie wyglądaja, ot co ! ;D


Aj, no dobra kwestia gustu, ale aluski i tak lepsze są :twisted: , za jakiś czas dorobisz sie swoich i też będziesz uważała większość kołpaksów za gu.. ten tego ZŁO (nie wszystkie bo niektóre fabryczne są znośne) ale do tego czasu niech ci twole kołpaczki jeżdżą i nie spadają :rotfl:

hubi_2006 - 5 Sie 2010, 23:41

AiCha4811 napisał/a:
no więc tak : co do uwag odnośnie moich zdjęć to wolna wola i mogę sobie dawać zdjęcia jakie chcę nieprawdaż?

Raczej nie...
Wyciąg z regulaminu działu "Nasze auta:
Kod:
10. FOTKI AUTA
Wybierzcie kilka fotek minimum 4 , które korzystnie przedstawią Wasze auto, czyli powinno byc umyte i wykadrowane tak by kazdy mógł je zobaczyc .
Niech będą ostre, wyrażne i z ładnym tłem, koncentrujące się na prezentacji auta a nie otoczenia.

Po coś ten regulamin jest. Chyba że masz oklepane auto, które focisz tylko tam gdzie nie jest uszkodzone :fox:

[ Dodano: Czw Sie 05, 2010 23:58 ]
AiCha4811 napisał/a:
Jak będę miała chwilę. a co do zdjęć ''w całej okazałości'' jak to któryś kolega napisał to nie wiem co masz na myśli , jeśli całkiem do zera okazałości to radzę raczej iść do kiosku i kupić sobie playboya bo jeśli o mnie chodzi to prędzej umrzesz niż się doczekasz, a jesli chodzi o normalne zdjęcia to możesz se poszukać na Naszej klasie lub innym badziewiu bo tutaj jak sama nazwa wskazuje prezentujemy NASZE AUTA i może przy okazji właściciela po trochu a nie na odwrót.

Problemy z gramatyką?

[ Dodano: Pią Sie 06, 2010 00:00 ]
AiCha4811 napisał/a:
Dobra bidżej wybaczam Ci

bidżej, no to teraz na kolana i do Lichenia dziękować za okazaną łaskę :hahaha:

Samy - 6 Sie 2010, 00:22

Co do zdjęć i Twego podekscytowania, chyba należało troszeczkę ochłonąć i odczekać kilka dni a nie wrzucać co popadnie. Rozumiem, że nie każdy rodzi się z darem do fotografowania, ale bez przesady...
Po drugie, słyszałaś o tym, że złość piękności szkodzi? Wypadałoby powstrzymać się od takiego typu odpowiedzi, tym bardziej, że są one nie stosowne, nieprawdaż? Chyba, że nie znasz znaczenia słowa szacunek.

AiCha4811 napisał/a:
co do zdjęć ''w całej okazałości'' jak to któryś kolega napisał to nie wiem co masz na myśli , jeśli całkiem do zera okazałości to radzę raczej iść do kiosku i kupić sobie playboya bo jeśli o mnie chodzi to prędzej umrzesz niż się doczekasz


I radzę zastosować się do regulaminu <8>

TSRules - 6 Sie 2010, 00:51

Hehe ale Asia po nich popłyneła pięknie, ale fakt sie co niektórym co nie co zadzira i sie zachowują jakby pierwszy raz kobietkę widzieli, bravo :ok:
odyniec - 6 Sie 2010, 16:02

Dobre są, nie ma co marudzić.
Każdy z nas jak dostanie coś co mu bardzo się podoba to też racjonalnie nie myśli.
Przecież nawet małżeństwo nie jest racjonalnie podejmowaną decyzją!

AiCha4811 - 7 Sie 2010, 11:36

Dobrze już dobrze,zastosuje się do regulaminu.Tylko proszę się ze mnie nie nabijac bo tego nie lubię.. Wredne komentarze to taki sam brak szacunku..
Samy - 7 Sie 2010, 12:08

AiCha4811 napisał/a:
Wredne komentarze to taki sam brak szacunku..

Ale zawsze, niestety, ktoś zaczyna :| Zresztą, mało ważne...

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na więcej fotek :-)

grzes87 - 8 Sie 2010, 21:14

forum schodzi na totalne psy ! ludzie czy Wy macie troche luzy w sobie czy tylko bedziecie sie spinac co chwile. padaka totalna z Wami.
masska13 - 8 Sie 2010, 23:01

:piwkowanie: i jest zgoda,,, dobre Pifko wszystko wynagrodzi ;)
Gurney89 - 23 Wrz 2010, 19:02

No ładna, miałem okazje zobaczyć osobiście :devil:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group