Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK6] Moja biała Fiesta

palon - 4 Lip 2010, 22:30
Temat postu: [MK6] Moja biała Fiesta
1. NICK: palon
2. IMIĘ: Bartek
3. MODEL: Ford Fiesta
4. WERSJA: Sport
5. ROCZNIK: MK6 '06 r.
6. SILNIK: 1.6 tdci Duratorq
7. OPIS AUTA: Fiesta Sport MSDesign

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
-Felgi 17' MSdesign
-Dokładka przedniego zderzaka MSdesign
-Dokładka tylnego zderzaka MSdesign
-Boczne progi MSdesign
-Daszek, spojler MSdesign
-Sprężyny obniżające 30mm też MSdesign
-Listwy na drzwiach malowane pod kolor nadwozia


9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
-Podniesienie i zmiękczenie zawieszenia :( (obecne za twarde na polskie drogi)
-Może jakieś dodatki z wersji ST (kierownica, nakładki na progi itp.)













Uploaded with ImageShack.us

Parzych - 5 Lip 2010, 03:41

palon napisał/a:
Może jakieś dodatki z wersji ST (kierownica, nakładki na progi itp.)
Przecież progi już masz, to po co kombinować :?: Sprężyny Eibacha są niskie i w miarę miękkie... Ładnie się prezentuje na tych białych felaśkach... <oki> Tylko coś mi tu nie pasuje druga fotka... Lusterka są inne niż na pozostałych, a nie napisałeś że zmieniłeś... :fox:
pP - 5 Lip 2010, 09:19

oj ładna sztuka :) przemistrz
palon - 5 Lip 2010, 10:16

Parzych napisał/a:
palon napisał/a:
Może jakieś dodatki z wersji ST (kierownica, nakładki na progi itp.)
Przecież progi już masz, to po co kombinować :?: Sprężyny Eibacha są niskie i w miarę miękkie... Ładnie się prezentuje na tych białych felaśkach... <oki> Tylko coś mi tu nie pasuje druga fotka... Lusterka są inne niż na pozostałych, a nie napisałeś że zmieniłeś... :fox:

Masz racje bo 2 zdjęcie ściągnąłem z neta dla porównania, różnia się tylko nie pomalowane listwy na drzwiach i nakładki na lusterkach. Zdjęcie to znajdowało sie na belgijskiej stronie a mój samochód też jest z belgii więc prawdopodobnie to ten sam tylko przed malowaniem.

I sprostowanie. Samochód kupiłem po przeróbkach.

grzes87 - 5 Lip 2010, 10:23

swego czasu stal na allegro dosc dlugo i mc ktory kupil od Pp STeka chyba zastanawial sie nad tym egzemplarzem
wrazenie robi :ok:

ElGrey - 5 Lip 2010, 17:34

jest kilka takich aut, jak ja kupowalem swoja to tez byla taka, tylko z silnikiem bezynowym, tez cala biala :) tyle ze klamki pomalowane miala i tylnia listwe i lepiej to wygladalo :-P
Ad@mus - 6 Lip 2010, 20:31

bardzo mi sie podoba :) elegancka koncepcja :ok:
rafal__lodz - 6 Lip 2010, 20:56

Fajna, chociaż ja bym zmienił lotkę na ori i część tylnego zderzaka tą do przetłoczenia polakierował na czarno. Mogło by może psuć całą wizję białego auta ale chętnie bym zobaczył jakąś dobrą przeróbkę w PS (ja niestety się nie znam na tym). Bezawaryjnego użytkowania :)
Parzych - 6 Lip 2010, 22:10

Cały biały VS. Z czarną wstawką...

PS.
palon, umieść miniaturki zamiast linków...

kenczorf - 7 Lip 2010, 02:10

Z czarnym duzo lepiej...bierz sie za malowanie <8>
Parzych - 7 Lip 2010, 02:15

kenczorf, mi też proponowali malowanie tylnego zdesia... Nie chciałem upodabniać się do Fiesty ST... gy
Chociaż tutaj, chyba jednak byłoby na plus... Może...

kenczorf - 7 Lip 2010, 04:59

Parzych, sam spojrz na foty jak przerobiles...z czarnym jest duzo bardziej agresywna.. Cale biale mdle...zwyczajne...to auto jest biale ale czarne detale jak te dodaja charakteru i uroku :ok:
Skfarek - 7 Lip 2010, 08:59

Z czarnym zdecydowanie na plusiora, zresztą jaki jest sens posiadania "dyfuzora" którego niezbyt widać :-P
rafal__lodz - 7 Lip 2010, 10:02

IMO maluj :ok: Jacek dzięki za wstawke:)
palon - 8 Lip 2010, 11:32

witam
oczywiście już prędzej rozważałem malowanie tego "dyfuzora" i jak będzie trochę więcej $ to oczywiście zawiozę do lakiernika z tym że nie będzie to czarny lecz ciemny szary żeby kolorystycznie pasował do innych plastikowych elementów takich jak klamki i uchwyt klapy, bagażnika tak jak na zdjęciu.


Uploaded with ImageShack.us

kenczorf - 8 Lip 2010, 16:15

:ok:
arecki - 8 Lip 2010, 16:21

zaEBista :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group