Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Gdzie jest moduł kontrolki rezerwy i płynu spryskiwacz

rafantek - 19 Cze 2010, 17:38
Temat postu: [MK4] Gdzie jest moduł kontrolki rezerwy i płynu spryskiwacz
Witam,
Nowy nabytek i mnie pokonał,
Na desce mam kontrolkę rezerwy i niskiego stanu płynu od spryskiwaczy. Czujnik rezerwy jest, czujnik w zbiorniczku jest, kawałki instalacji sa, przewody do zegarów sa żarówki sa i sa ok a kontrolki nie świecą

Macie jakiś pomysł? ew gdzie jest moduł odpowiedzialny za to ustrojstwo.

bidżej - 19 Cze 2010, 18:59

zajrzyj do FAQ o montażu czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy, ewentualnie tam zadaj pytanie... i czekaj, bo do końca weekendu trwa zlot gy
rafantek - 20 Cze 2010, 14:37

Tam jest opisane jak wymodzic jeśli go nie ma. Ja mam, i mam instalacje, tylko nie działa, jak rowniez kontrolka rezerwy. Probuje odnaleść moduł ktory za to odpowiada, o ile jest... :)
Marcin - 22 Cze 2010, 20:51

sprawdź czujnik, on ma zadanie zamykać obwód kontrolki jak spadnie poziom płynu
rafantek - 22 Cze 2010, 22:17

czujnik działa, zwierany obwód dalej nie uruchamia kontrolki. brakuje mi modulu lub jest on uszkodzony, nie moge dojsc po kablach bo gina gdzies w wiazce.
jery13 - 21 Lip 2010, 22:08

rafantek napisał/a:
Macie jakiś pomysł? ew gdzie jest moduł odpowiedzialny za to ustrojstwo.

Znalazłeś ten moduł ?
Dzisiaj przy okazji zakładania wykładziny podłogowej , zobaczyłem puszkę koloru kość słoniowa za konsolą środkową i tak z ciekawości odłączyłem od niej przewody , no i te dwie kontrolki nie świeciły , podłączyłem ponownie - świeciły.
Może to to.

rafantek - 22 Lip 2010, 01:24

pewnie taaak :) taka mała puszeczka kwadratowa mniej wiecej ok 6x6x3 cm? w którym miejscu dokladnie? dasz rade opisac jakoś?
jery13 - 22 Lip 2010, 10:24

rafantek napisał/a:
w którym miejscu dokladnie? dasz rade opisac jakoś?

Tam gdzie lewarek zmiany biegów i dźwignia ręcznego , musisz zdjąć tą plastikową osłonę .
Jak ściągniesz to od razu zobaczysz.
http://moto.allegro.pl/it...mk4_96_99r.html
Na środku są takie widełki metalowe , właśnie między nimi jest ten moduł przy samej podłodze.

rafantek - 23 Lip 2010, 00:05

to prosiaki, a ja sie go tak naszukałem! Dzieki!
Reader - 24 Wrz 2010, 12:40

Ma ktoś może przypadkiem zdjęcie tego modułu , jak on wygląda abym wiedział czego szukać na alledrogo?
kowalik - 4 Lis 2012, 22:40

Witam szukałem tego modułu i wogóle go niema czy on znajduję się pod tą warstwą wytłumienia?? czy między wykładziną a tą matą wygłuszającą??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group