Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [MK3] Dziura w progu

sebastianflip - 30 Kwi 2010, 09:46
Temat postu: [MK3] Dziura w progu
Podczas polerownia Mojej Fiesty odkryłem straszną rzecz. Otóż jak wsadziłem ręke od spodu "progu" znalazłem tak taką dziure że ręke można włożyc. Cała reszta jest ok. Co z tym zrobic?
Krzysiekkk - 30 Kwi 2010, 10:09

Jak masz kasę to reperaturka progu, jak nie masz to tylko oczyścić szczotka druciana zabezpieczyć aby dalej nie rdzewiało i zbierać kasę na reperaturkę u blacharza + malowanie, koszt takiej imprezy na jedną stronę ok 500zł (u mnie tyle zawołał blacharz)
LOY - 30 Kwi 2010, 22:10
Temat postu: Re: Dziura w Progu! Pomocy
sebastianflip napisał/a:
Co z tym zrobic?

mysle ze z tym warto do blacharza pojechac :fox:

dawix15 - 30 Kwi 2010, 22:39
Temat postu: Re: Dziura w Progu! Pomocy
500zł to duzo. Ucze sie za blacharza wlaśnie i wstawienie progu z wycinką starego itp, kosztuje w granicach 80zł a reperaturke kupisz za 70 chyba na allegro to wychodzi jakies 150zł razem
Peedro - 30 Kwi 2010, 23:41

dawix15 napisał/a:
500zł to duzo. Ucze sie za blacharza wlaśnie i wstawienie progu z wycinką starego itp, kosztuje w granicach 80zł a reperaturke kupisz za 70 chyba na allegro to wychodzi jakies 150zł razem


a Krzysiekkk wspominał jeszcze o malowaniu. Zresztą co blacharz to inna cena, i lepiej zapłacić troszkę więcej i mieć zrobione dobrze, a nie na typowy odpier*ol.

Krzysiekkk - 2 Maj 2010, 18:40

Aby uniknąć w kolejnym temacie wykłócania się u kogo co ile kosztuje to napisałem ile w zakładzie blacharsko-lakierniczym biorą za taką usługę. Żadna odpowiedz na forum nie pomoże rozwiązać problemu z rdzą, jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zastąpienie rdzewiejących elementów nowymi.
Fornal - 2 Maj 2010, 21:17

Mój sposób na "chwilowe rozwiąznie problemu" to wycięcie kawałka do miejsca zdrowej blachy i wstawienia dociętego elementu pod wymiar lub totalna hamowania, tak jak załatwiłem to w mojej mk2, to pianka +włówkno i żywica+ kilo szpachlu, bitex+lakier i nie ma śladu po zabiegu. Jak sprzedawałem i gościowi mówiłem co ma do zrobienia to powiedział "ja jestem mechanik nic mi nie musisz mówić", ale że progi łatane to nie wykumał. Bardzo za to przepraszam, ale desperacko potrzebowałem kasy, za to silnik był pierwsza klasa także typek raczej powinien być zadowolony.
Maki - 3 Maj 2010, 12:04

Ja zalepiłem włóknem szklanym z żywicą. Trzyma już 2 lata.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group