Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK6] 1,4 TDCI 82KM Ghia by Matek

Matek-Ratownik - 10 Gru 2009, 02:12
Temat postu: [MK6] 1,4 TDCI 82KM Ghia by Matek
1. NICK:Matek

2. IMIĘ:Mateusz

3. MODEL: Fiesta

4. WERSJA: Ghia

5. ROCZNIK: MK6, 2004r.

6. SILNIK: 1,4 TDCI 82KM

7. OPIS AUTA: Auto sprowadzone w 2008 z Norwegi.
Pewnie nie zgadza sie wam moc silnika, zaraz opisze to niżej

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE

a. wizualne: Oryginalne felgi Ford 205/55 R16

b. mechaniczne: Zwiększony stopień sprężania wkomorze silnika o 5%, podkręcona turbina na 90% swojej mocy(zmienione oprogramowanie komp. sterujące turbiną), zamontowany zimny dolot. Przednie hamulce Bosh na zamówienie o pół centymetra wieksza srednica(wentylowane i nawiercane). Tylnia belka od Fiesty ST z hamulcami tarczowymi. No i oczywiście do tego nowa pompa hamulcowa.

c. audio: Wzmacniacz Clarion 200W + zwrotnica również Clarion. No i na razie skrzynia basowa własnej produkcji: obudowa-drewno sosnowe, glośnik- no name 400w 4om. Dodatkowo całe auto tzn. drzwi, dach, boczki pasazerów z tyłu wraz z nadkolami, podłoga pod tylnymi siedzeniami i w bagażniku wraz z klapą ,zostało wygluszone matą i pianką odbijającą dzwiek. Zostalo to wykonane przez firmę NOVACAR.

d. inne: Cb-radio zamontowane na stałe

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE

a. wizualne: ---

b. mechaniczne:----

c. audio: Porządna skrzynia basowa, głosniki niskotonowe w słupkach.








Więcej zdjęć ze srodka zamieszcze nie długo zdobęde tylko lepszy aparat poniewaz zdjęcia powyżej robione są telefonem kom. z góry przepraszam za ich jakość.

Dziękuje i pozdrawiam całe FKP

odyniec - 10 Gru 2009, 10:32

a wrzuć wykres z hamowni
pP - 10 Gru 2009, 11:05

Matek-Ratownik napisał/a:
c. audio: Porządna skrzynia basowa, głosniki niskotonowe w słupkach.


to lubię!!! <imprachili> hopka :gitara: peace :chearlinderka: <disco> :greenpeace: :odlot: :gitarzysta: :luzik: :brawo: :fajka: :serduszka: :jupi: :yes: :ok: nico :joint: ozor

Parzych - 10 Gru 2009, 13:38

Dawaj foty hampli :yes:
Fela jak moja zimowa :D

Skfarek - 10 Gru 2009, 13:51

Siakas podłubana taka silnikowo :-P Jak Parzych rzecze daj foty hampli bo mnie to też interesuje (też miałem taki myk zrobić nawet miałem namierozną belkę ale sprzedawca okazał się być ....cenzura....) :)
tomekk58 - 10 Gru 2009, 14:53

Matek-Ratownik napisał/a:
głosniki niskotonowe w słupkach.
chyba raczej wysokotonwe ;> tzw gwizdki ;>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group