Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK3] Fiesta calypso-ex by Maczeta10

maczeta10 - 14 Wrz 2009, 09:27
Temat postu: [MK3] Fiesta calypso-ex by Maczeta10
1.Nick: Maczeta10
2.Imię: Daniel
3.Model: Ford Fiesta
4.Wersja: Calypso- exCalypso
5.Rocznik: 94, mk3
6.Silnik: 1.3

7.Opis auta: W 2007 kupiłem ją z forum od marcusa_87 , była bardzo zadbana po prostu lalunia :D , po kilku dniach uciechy przyszły ciężkie chwile wypadek i sporo rozwalonych części :( Jednak udało się ją przywrócić do życia w cale nie najgorszym stanie :D i tak jeździła sobie bez większych zmian w rodzinnych Kozienicach. Teraz mieszkam w Inowrocławiu po włamaniu i zniszczeniu dachu przyszedł czas na zmianę :D jest kolejna "szklarnia" w klubie.

8.Dokonane Zmiany / Prace:

a:wizualne: Jeszcze za czasów marcusa otrzymała pakiet od xrki, sportowy wydech, i aluski FordRS, zmienione podświetlenie tablic na niebieski, dodatkowo już odemnie przyciemnione szyby tył ( 35%) zmiana dachu z koca na szybę ( 95%).

b:mechaniczne: zmiana zawieszenia samochodu, sprężyny weitec -35 ( zielone ) + fajny zestaw amorków Delphi Carbon Performance i tu ukłon do Fordona oraz wielkie podziękowania za wykonaną pracę.

9. Planowane Zmiany / Prace:

a: wizualne : cyfry zegarów w kolorze zielonym ( już czekają na zrobienie ) generalnie wizualnie tak ma pozostać jak jest :D
b: mechanicznie : dojdzie stabilizator toru jazdy. W planie mam grubszą inwestycję ale żeby nie zapeszać nic więcej nie napiszę :D

10. Fotki Auta: ( zdjęcia na razie nie najlepsze ale pouzupełniam w miarę możliwości i czasu :D )


kingula85 - 14 Wrz 2009, 09:56

Fajna fiestka:) Mam taki sam kolor i uważam, że jest to jeden z lepszych kolorków tego modelu:) hehe nie ze względu, że ja tez mam taki, ale ogólnie mi się podoba:) Pozdrawiam:)
Fordon - 14 Wrz 2009, 21:37

No patrz nawet na foto pamiatkowe sie zalapalem trzymajac amorek :hahaha:
Zapomniales dodac malej adnotacji odnosnie zmian w ukladzie hamulcowym i naprawie (poprawie) tylnego ukladu hamulcowego.
Tak wiec do rzeczy, przednia os przyjela na poklad tarcze Brembo oraz klocki Ferrodo SL no i dodatkowo zostal zmieniony oraz odpowietrzony caly uklad hamulcowy, jesto on zalany plynem Ferrodo Racing DOT 5.1.
Os tylna, brak slow... :| zapowietrzony uklad hamulcowy zrobiony na odpierdziel sie pan...
Daniel ty lepiej wrzuc foto jednej z tarcz hamulcowych oraz to jak byl zlozony jeden z amorkow... :yyy:

hubi_2006 - 14 Wrz 2009, 21:55

maczeta10, no ładnie ładnie :-) To kiedy robimy Inowrocławskiego spota :-P ???
Miodzio to wszystko wygląda :hihihi: Pogratulować :ok:

maczeta10 - 15 Wrz 2009, 10:13

Na życzenie wstawiam dwie fotki :D

aż strach myśleć że tak jeździłem i się nie bałem :(

tak był skręcony amor hehe

a taką trwałość mają lipne i skorodowane tarcze :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group