Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [Inny] Tiburon 2.7 V6

Pusia - 9 Wrz 2009, 20:59
Temat postu: [Inny] Tiburon 2.7 V6
Witajcie :)

1. Nick - Pusia
2. Imię - Renata
3. Marka/Model - Hyundai Tiburon
4. Wresja - GT
5. Rocznik - 2004
6. Silnik - 2.7 V6
7. Opis auta - Kupa klastiku ;)

"Fiestę po lifcie" ;) sprzedałam, kupiłam Tiburona :D
Oceńcie sami :D

Dla przypomnienia - było tak:



Moja i Markko

A teraz jest tak devil :



:D

A dokładniej:



kuba87 - 9 Wrz 2009, 21:06

ladnie ladnie pokaz felunek bo slabo widac
sowa - 9 Wrz 2009, 21:09

skorzystaj z tego tematu przy edycji posta http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=32152


Marke pierwszy raz widze... ale na nasze to hyundai coupe II ??? <8>

mechcom - 9 Wrz 2009, 21:10

pod maska nawet ma znaczek hyundai-a gy i na kiery
Laskosz - 9 Wrz 2009, 21:19

amerykaniec który w NFSU chyba występował :)
arecki - 9 Wrz 2009, 22:30

no i w końcu go kupiłaś :-) niezłe ma body :ok:
grzes87 - 9 Wrz 2009, 22:37

WTF o co tu chodzi ?? co to ma byc ? jestesmy jakims przytulkiem dla szpanerow pozerow ? kazdy musi przychodzic i sie chwalic to co ma ? bo my jestesmy biedaki i stac nas tylko na fieste ??

rece mi opadaja... jak widze poczatek posta "chwlilem sie tu to teraz pochwale sie i tu"...

przyjda pochwala sie napisza 5 postow na krzyz i tyle bedziemy ich widizec...
mnie to sie nie podoba

DziDzia - 9 Wrz 2009, 22:44

Pusia napisał/a:
(moze na spota znów kiedys z Markko gościnnie zawitamy ;) )
Zapraszamy :)
grzes87, nie przesadzaj.. FKP jest zaprzyjaźniona z Pumami (wspomnieć Poznań :?: ), a ta miła właścicielka nawet była u nas na spociku.. Czytaj, ktoś ją widział i z nią rozmawiał..



pozdro :!:

grzes87 - 9 Wrz 2009, 22:47

DziDzia, ja nie mam nic do tego czy ktos jest zaprzyjaniony czy nie, jesli jest to na plus :)
mam na mysli powtarzajace sie w kolo teksty i chwalenie sie autem gdzie tylko sie da... dla mnie to zle swiadczy o czlowieku i pokazuje jak bardzo musi sie dowartosciowac i ma wielka chec zaistneinia nie tym kim jest a tym co ma....

Patrycjan - 9 Wrz 2009, 23:23
Temat postu: Re: Tiburon 2.7 V6
Pusia napisał/a:

Dla przypomnienia - było tak:



Jakoś znajomo wygląda mi ten garaż. Ryżowa?

pP - 10 Wrz 2009, 08:23

trochę za bardzo krzykliwy ten tiburion..ale gratulacje, ze idziesz do przodu! :)
PatiKFP - 10 Wrz 2009, 08:28

Pusia, normalnie wypas to autko :) ,ale przyznam szczerze ,że obstawiałam iż nissan będzie następcą pumaska .
bidżej - 10 Wrz 2009, 09:58

trochę to przegięte - jak żywcem wyciągnięte z NFSa, w dodatku z automatem ;-(
poza tym kosmiczny bodykit gryzie się z wnętrzem jak prosto z kii picanto...

gdybym już miał wybrać auto tego pokroju, to za lepszą, ewentualnie podobną kasę można kupić misiobuszi eclipse 2 generacji (3 jest już podobnie plastikowata) albo toyotę suprę, które nie wyglądają jak plastikowe zabawki i prawdopodobnie jeżdżą dużo fajniej.

sowa, po amerykańskiemu to hyundai tiburon, po naszemu hyundai coupe II :yes:

molu - 10 Wrz 2009, 10:43

Fajna bryczka :-) no moze oprocz tych pomaranczowych kierunkow <8>

pozdr

Pusia - 10 Wrz 2009, 13:19

kuba87 napisał/a:
pokaz felunek bo slabo widac

proszę bardzo :D
molu napisał/a:
no moze oprocz tych pomaranczowych kierunkow
trzeba całe lampy wymienić, żeby nie było tych amberków :/
bidżej napisał/a:
można kupić misiobuszi eclipse 2 generacji (3 jest już podobnie plastikowata) albo toyotę suprę, które nie wyglądają jak plastikowe zabawki i prawdopodobnie jeżdżą dużo fajniej.
wszystko kwestia gustu :) do ściganek mamy Subaru Imprezę 2.0 Turbo 250 koni, 4x4 :D
Ja lubię plastik i po łagodnej pumce potrzebowałam czegoś mocno zrobionego.
Eclipse podobne pieniądze, ale to jest 2004 rok a nie połowa czy koniec lat 90-tych ;)
Na suprę mnie nie stać.
Sprzedałam pumę i wzięłam kredyt, zeby mieć coś co mi się podoba i uwierz mi, nie jestem paniusią, której rodzice na wszystko dają.
Zapracowałam sobie to się chwalę, ale w tym sensie, że chcę się podzielić z dobrymi znajomymi w Waszym Klubie moim szczęściem, a nie po to, żeby Wam jechać, ze macie gówniane auta, bo tak nie uważam.
PatiKFP napisał/a:
stawiam iż nissan będzie następcą pumaska
nissan ma chyba tylko 2 miejsca ... :/
albo 4 małe :)

pP napisał/a:
trochę za bardzo krzykliwy ten tiburion..ale gratulacje, ze idziesz do przodu!
oj, krzykliwy, krzykliwy, ale nie masz pojęcia, jak się wszyscy gapią :D

Niom, spory kroczek do przodu :D

Patrycjan napisał/a:
Jakoś znajomo wygląda mi ten garaż. Ryżowa?

Mokotów :D

J@rek - 10 Wrz 2009, 19:05

Pusia, ogólnie cupe II mi się bardzo podoba :yes: tylko jakoś mi nie pasi ten body kit :|
Czemu zderzak przy masce ma taką dużą szparę :?:
Wpadaj na spocika chętnie obejrzę i posłucham jak to chodzi :ok:

Gratki zakupu fajnej zabawki :-)

Pusia - 11 Wrz 2009, 11:24

J@req napisał/a:
cupe II
coupe II tygląda tak:


A to jest coupe III :D

Ja właśnie ze względu na body kit go kupiłam :D

Zderzak przy masce ma tak dużą szparę, bo jest to jedyny wlot powietrza do komory silnika, w zwykłych coupe III jest tam spory grill.

Chodzi ładnie, chętnie Was nawiedzę jak będzie okazja :P

kingula85 - 11 Wrz 2009, 12:48

Hm ja to tylko ciekawa jestem jak Ty mijasz nasze Polskie dziury i progi zwalniające??bo zderzaczek z przodu jest konkretny i niziutki:) Autko jak autko ja uderzam w praktyczność, to autko do nich nie należy ale gratuluję spełnienia marzenia;)) Pozdrawiam:)
Pusia - 11 Wrz 2009, 14:23

kingula85, jakoś jeszcze nic nie przyhaczyłam i jakoś jeździ :) Nie narzekam :)

Dzięki i pozdrawiam :D

J@rek - 12 Wrz 2009, 09:26

Pusia napisał/a:
A to jest coupe III :D

OKi :ok:

tswcrew - 16 Wrz 2009, 23:25

Nie powiem, to auto BARDZO mi się podoba, ale z drugiej strony wiem, że nigdy go nie kupie...

Sporo przesiedziałem nad tiburonem i z tego silnika naprawdę można wyciągnąć MOC, warunek - założyć porządne turbo - i co za tym idzie przebudować połowę silnika, bo hyundai niestety nie należy do marek, które robią wytrzymałe silniki i po uturbieniu daje mu jakieś 20tyś km żywotności, albo i mniej :)

Dobry kolega miał coupe 1szej generacji, jak dobrze pamiętam 140koni w standardzie i naprawdę fajnie się nim jeździ (jak za te pieniądze), jednak po roku od czasu zagazowania silnik stracił można by rzec 90% mocy, po prostu gaz go zabił.

Niemniej ZACNE AUTKO, troszkę przebajerowany kit, ale Pusia - chętnie bym zobaczył go na żywo.

pP - 17 Wrz 2009, 08:30

tswcrew napisał/a:
bo hyundai niestety nie należy do marek, które robią wytrzymałe silniki

a która marka robi?

[ Dodano: Czw Wrz 17, 2009 09:31 ]
tswcrew napisał/a:
z tego silnika naprawdę można wyciągnąć MOC

to jest to, MOC MOC MOC! tylko pytanie po co?

tswcrew - 17 Wrz 2009, 10:04

pP napisał/a:
tswcrew napisał/a:
bo hyundai niestety nie należy do marek, które robią wytrzymałe silniki


a która marka robi?

Ale żeby po roku od zagazowania silnik stracił BARDZO mocy ? Z tego co mi mówił znajomy to sprawdzał też kompresję i jest tragicznie, remont silnika to teraz około 3,5k zł, gdzie jego rocznik chodzi po 7-9k zł po giełdach

pP napisał/a:
to jest to, MOC MOC MOC! tylko pytanie po co?

wyraziłem się zbyt pochopnie - obejrz filmiki na youtube, np. http://www.youtube.com/wa...feature=related czy http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ogólnie nie jest warto (ekonomicznie) tak rozbudowywać hultaja, ale troszeczkę boli to, że dla większości hyundai = chiński silnik i chińska jakość (choć z chinami to on niewiele ma pewnie wspólnego), a sam znam kilku posiadaczy modelu coupe i żaden złego słowa nt. tego auta nie powie.

Inna sprawa że wygląd tiburona jest bardzo ciekawy jak dla mnie :)

kamil wolski - 17 Wrz 2009, 10:23

tswcrew napisał/a:
pP napisał/a:
tswcrew napisał/a:
bo hyundai niestety nie należy do marek, które robią wytrzymałe silniki


a która marka robi?

Ale żeby po roku od zagazowania silnik stracił BARDZO mocy ? Z tego co mi mówił znajomy to sprawdzał też kompresję i jest tragicznie, remont silnika to teraz około 3,5k zł, gdzie jego rocznik chodzi po 7-9k zł po giełdach


Mistrzu, co to znaczy BARDZO? Jakiś wykresik z hamowni by sprecyzować to bardzo? Czy auto było IGŁĄ w momencie instalacji gazu? Skąd pewność że winny tu gaz a nie czas?

tswcrew napisał/a:
pP napisał/a:
to jest to, MOC MOC MOC! tylko pytanie po co?

wyraziłem się zbyt pochopnie - obejrz filmiki na youtube, np. http://www.youtube.com/wa...feature=related czy http://www.youtube.com/wa...feature=related


Na YT znajdziesz masę różnych aut zmodyfikowanych tak że kopara siada. Nawet gdzieś byłą Fiesta co to robiła co chciała z Imprezą. Mam nadzieję że swojej wiedzy na temat tuningu Tiburona nie opierasz jedynie na tych dwóch filmach i perypetiach kumpla z gazem?

tswcrew napisał/a:
Ogólnie nie jest warto (ekonomicznie) tak rozbudowywać hultaja, ale troszeczkę boli to, że dla większości hyundai = chiński silnik i chińska jakość (choć z chinami to on niewiele ma pewnie wspólnego), a sam znam kilku posiadaczy modelu coupe i żaden złego słowa nt. tego auta nie powie.


A któreś auto w ogóle opłaca się modyfikować?

tswcrew - 17 Wrz 2009, 10:40

kamil wolski napisał/a:
Mam nadzieję że swojej wiedzy na temat tuningu Tiburona nie opierasz jedynie na tych dwóch filmach i perypetiach kumpla z gazem?


masz mnie :)
fakt faktem widziałem na żywo uturbionego tiburona w Łodzi, ale nie dane mi było porozmawiać z właścicielem. Po prostu podoba mi się ten samochód, nie chce nikomu udowadniać, że jest super i ekstra, bo są lepsze auta w tej klasie cenowej i wiem, że poza stylistyką prawdopodobnie nie wyróżnia się on niczym nadzwyczajnym.

kamil wolski napisał/a:
A któreś auto w ogóle opłaca się modyfikować?

tak, założyć gaz do tico :rotfl: :rotfl: :rotfl: z ręką na sercu 6l gazu w mieście pali.

kamil wolski - 17 Wrz 2009, 10:47

Przed chwilą pisałeś że gaz to zło :hihihi:
tswcrew - 17 Wrz 2009, 10:51

W tym wypadku zło konieczne :D

btw. zeszliśmy z tematu, chyba mod zaraz wparuje :D

pP - 17 Wrz 2009, 13:36

tswcrew napisał/a:
wyraziłem się zbyt pochopnie - obejrz filmiki na youtube, np. http://www.youtube.com/wa...feature=related czy http://www.youtube.com/wa...feature=related


właśnie tego sie obawiałem
koniet OT

Pusia - 29 Wrz 2009, 13:24

Cieszę się, że temat się rozwinął :D choć troszkę w innym kierunku ;)

Ja swojego gazować na pewno nie będę, kupiłam go ze względu na wygląd, bo jest odjechany :D

Gecko Cup Bemowo :
http://moto.onet.pl/5531826,0,4,filmy.html?node=28
http://moto.onet.pl/132209,5531812,2,zdjecie.html

Silnik mnie nie interesuje, a to, że automat - stało się teraz zaletą :D zwłaszcza w korkach :D

Kiedy macie spota w Wawie ?
:)

arecki - 29 Wrz 2009, 13:38

Pusia napisał/a:
Kiedy macie spota w Wawie ?


w niedziele :-P

J@rek - 29 Wrz 2009, 17:17

Pusia napisał/a:
Gecko Cup Bemowo :
http://moto.onet.pl/5531826,0,4,filmy.html?node=28
http://moto.onet.pl/132209,5531812,2,zdjecie.html

Szkoda że się nie pochwaliłaś że starujesz bo bym wpadł, w ogóle jakoś nie widziałem (słyszałem) aby się 1/4 reklamowała :9:

Parzych - 3 Paź 2009, 00:49

Pusia napisał/a:
trzeba całe lampy wymienić, żeby nie było tych amberków :/
Jeśli nie są sklejone/połączone z kloszem reflektora, to można się ich pozbyć... W najgorszym wypadku rozklejając lampy i po wydłubaniu pomarańczek sklejając je :ok:
A tak poza tym, to też z chęcią popatrzyłbym jak to wygląda na żywo i jak chodzi :D

BerciQ - 3 Paź 2009, 10:43

a że się tak zapytam. Wychodzi taniej sprowadzić amerykańca niż kupić jakiegoś europejczyka ??w NFSie miałem podobne body :D :D

bidżej, wybrałbym tego Eclipsa :) choć Hultaj Coupe III bardzo mi się podoba, choć wtedy pewnie wybrałbym Forda Cougara :)

Pusia - 12 Gru 2009, 22:53

BerciQ napisał/a:
a że się tak zapytam. Wychodzi taniej sprowadzić amerykańca niż kupić jakiegoś europejczyka ??w NFSie miałem podobne body :D :D

bidżej, wybrałbym tego Eclipsa :) choć Hultaj Coupe III bardzo mi się podoba, choć wtedy pewnie wybrałbym Forda Cougara :)


Kurde, dawno mnie tu nie było :/

Nie wiem, czy wychodzi taniej, bo kupiłam go w PL, europejczyka nie było w takim body.
Pewnie parę groszy taniej wychodzi kupić amerykańca.

:devil: JUTRO WAS ODWIEDZĘ, JEŚLI SPOT DOJDZIE DO SKUTKU, tak więc zapraszam wszystkich chętnych na oglądanie Tiburona jutro !

Hehe, sama Was zapraszam na Wasz spot - kretynka ;)

DziDzia - 13 Gru 2009, 02:06

Cytat:
Hehe, sama Was zapraszam na Wasz spot - kretynka ;)

Wcale nie :fox: Zaproszeniaq z zewnątrz lepiej działają :) hehe :)



pozdro :!:

J@rek - 13 Gru 2009, 10:19

Pusia napisał/a:
:devil: JUTRO WAS ODWIEDZĘ, JEŚLI SPOT DOJDZIE DO SKUTKU, tak więc zapraszam wszystkich chętnych na oglądanie Tiburona jutro !

Może w końcu będzie nam dane go pomacać na żywo <8>

Parzych - 13 Gru 2009, 10:29

Ja go już widziałem na żywo gy Na finale WP-P :D
Kolin - 13 Gru 2009, 10:30

Pusia co ty tu robisz :P
Pusia - 20 Gru 2009, 18:16

Kolin, spędzam czas w miłym towarzystwie, a Ty?
:)

Jak tam fiestka?
Sprzedana?

Kolin - 31 Gru 2009, 15:34

Pusia, Enooo ja tutaj od dawna, Fiestę sprzedałem już kilka lat temu, poszukaj w projektach :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group