Forum FiestaKlubPolska -

Archiwum - [Inny] Mazda 121 Rash

rash - 24 Sie 2009, 22:51
Temat postu: [Inny] Mazda 121 Rash
1. NICK: Rash
2. IMIĘ: Radek
3. MODEL: Mazda 121
4. WERSJA: LX Comfort
5. ROCZNIK: 97
6. SILNIK: 1,3i KAT
7. OPIS AUTA: Stan techniczny oceniam na bardzo dobry, autko po wypadku uszkodzone bylo dosyc powarznie z przodu od strony kierowcy, wszystko wyremontowane na blysk.

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: zmiana oswietlenia zegarow z zielonego na diodowe czerwone, zmiana oswietlenia kabyny na czerwone (lampka+ oswietlenie dywanikow)
b. mechaniczne: odblokowanie przepustnicy ( teraz otwiera sie max)
c. audio: zamiana stendardowego radia na Sony CDX S11 + montarz glosnikow w seryjnych miejscach z tyłu
d. inne: wszystkie inne zwiazane z naprawa po wypadku, i bierzace czynnosci eksploatacyjne

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE (Bedzie ci bedzie... narazie nic nie planuje... wszystko spontan :rotfl: )
a. wizualne:
b. mechaniczne:
c. audio:
d. inne

mam nadzieje ze sie spodoba... fotki bede uzupelnial w miare mozliwosci na swierze





DziDzia - 24 Sie 2009, 23:04

Swego czasu byłem ciekaw, czy ktoś tu kiedyś trafi z Mazdą.. No i ktoś się znalazł :)



pozdro :!:

Przemas88 - 24 Sie 2009, 23:35

Jestem ciekawy, jak wyjdzie porównanie solidności/awaryjności Forda i Mazdy....
Budka niby ta sama, silnik, ciekawe jak wykonanie
Pozdro

mechcom - 25 Sie 2009, 06:40

zmien sobie w awatarze silnik bo 1.3 nie mialo 50 km gy
ogolnie to fajna fajna mazda a czym sie rózni od Forda ? tylko znaczkiem :fox: gy

rash - 25 Sie 2009, 08:48

wlasnie tu jest problem bo ona ma 50 koni... To jest wersja na rynek niemiecki a tam takie byly, liczbe koni ograniczali zablokowaniem przepustnicy zeby cala sie nie otwierala... Wystarczylo wylamac kawalek plastiku i juz jest 60 koni... Ca co do porownania z fordem... One byly produkowane na tej samej tasmie produkcyjnej w fabryce w wielkiej brytanii wiec to chyba wszystko wyjasnia... Znaczki owszem sa inne ale na kazdym plastiku w srodku i pod maska mam loga forda...
DziDzia - 25 Sie 2009, 09:59

mechcom napisał/a:
a czym sie rózni od Forda ? tylko znaczkiem :fox: gy

Jest jeszcze kilka innych zmian stylistycznych: tylka klapa (listwa), listwy na drzwiach, inne kołopaki :rotfl: ...
mechcom napisał/a:
silnik bo 1.3 nie mialo 50 km gy
miały, może też masz ten patent z zablokowaną przepustnicą:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=14057



pozdro :!:

grzes87 - 25 Sie 2009, 11:19

no ! w koncu ktos z LUBLINA WITAM WITAM nie ford ale prawie ford z mojego miasta :ok:
rash - 25 Sie 2009, 11:57

DziDzia napisał/a:
może też masz ten patent z zablokowaną przepustnicą:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=14057


dokladnie tak! :devil: 10KM wiecej przy takim samochgodzie to naprawde duuuuzo...

grzes87 napisał/a:
w koncu ktos z LUBLINA

Witam!!! w koncu jakas bratnia dusza... a co z reszta?? na lublin squad nikt sie nie odzywa... trzeba rozruszac towarzystwo... jakis spocik piwo albo cokolwiek?? mozna by sie umowic... jak cos to zgadamy sie na PW

J@rek - 25 Sie 2009, 17:08

Kolejna MK4 <upss> Mazda 121 :hihihi: ładna i czerwona ciekawe jak będzie się spisywać.
Dawidoff4 - 25 Sie 2009, 19:34

Na forum Mazda Speed model 121 z lat 1996 - 2001 nie cieszy się zbytnią popularnością - bo jak piszą "w budzie Fiesty". A u nas się przyjął :-)
mechcom - 25 Sie 2009, 19:36

Dawidoff4 napisał/a:
o jak piszą "w budzie Fiesty"


hehe czyzby oni mieli cos do Fiesty kill2 kill2 kill2 co prawda to mk4 ale jednak zawsze fiesta gy

DziDzia - 25 Sie 2009, 19:39

mechcom napisał/a:
co prawda to mk4 ale jednak zawsze fiesta gy

mk5 też były.. Moja twierdzi, że nawet Sporta widziała ze znaczkiem Mazdy :V:



pozdro :!:

TheVil - 17 Lut 2014, 12:16

heh nie jestem sam:)
profi - 17 Lut 2014, 18:53


Złota łopata za odkop roku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group