Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK4] Panzerwagen by sulos vel żulos, dla wybranych muskulos

sulos - 4 Paź 2008, 16:21
Temat postu: [MK4] Panzerwagen by sulos vel żulos, dla wybranych muskulos
1. NICK: sulos vel żulos, dla wybranych muskulos
2. IMIĘ: Krzysiek
3. MODEL: IV generacja
4. WERSJA: Flair? A może Family? Wielka niewiadoma :)
5. ROCZNIK: 1997, I rejestracja 07.01.19981997
6. SILNIK: 1.25 Zetec-S
7. OPIS AUTA:
Samochód w rodzinie od 2001 roku. Zakupiony jako używka w salonie Forda z przebiegiem niewiele ponad 100kkm. Wyposażenie? Praktycznie żadne. Jeno poduszka powietrzna kierowcy, obrotomierz i zderzaki w kolorze. Spisywał się dzielnie w rękach mojego ojca. Wszelkie naprawy/wymiany i tak dalej zawsze wykonywane na czas i co najważniejsze samochód ten nie widział najtańszych części :) Wszystko tak, jak się należy (niech świadczy o tym chociażby to, że auto w tym momencie przy przebiegu ponad 165kkm jeździ cały czas na syntetyku 5w30 i nie spala ani grama). W roku 2007 auto zmieniło właściciela - przeszło z ojcowskich rąk w objęcia syna. I bynajmniej nie był to dla mnie tani zakup :D Jeździ wyśmienicie. Może są auta piękniejsze, wygodniejsze, szybsze... Ale cóż... Panzerwagen nigdy nie stanął na poboczu (poza stacjami odlej), nigdy się nie wysrał i nigdy nie zawiódł... Czego chcieć więcej :)
oto, co wypluwa microcat:


8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne:
Może zaczniemy od prac. W tym roku częściowo została odświeżona blacha, która jednak już była zmęczona swoim wiekiem... Wymienione progi, naprawione wszelkie skazy.
Zmiany... Alufelgi Proline, 15/7 + opony Toyo PX4 195/50, we wnętrzu gałka alu+skóra momo, fotele w półskórze, zegary indiglo
b. mechaniczne:
całkowita seria
c. audio:
radyjo clarion dxz668rmp

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne:

to, co kaczor mi z pod nosa sprzątnął :D
b. mechaniczne:
eh... marzy mi się niższy zawias. Jednak ze względu na mega fajny wjazd do garażu jest to raczej niemożliwe :) a to, co będzie... niechaj pozostanie tajemnicą.

10. FOTKI AUTA
tak było:


tak jest:


i mała niespodzianka:

bidżej - 4 Paź 2008, 17:26

No jest całkiem ładnie, chociaż do mojej lali sporo jej brakuje ;))

A na poważnie: felunek bardzo w porządku, gałka przyjemna, ale zegary ze star-treka od razu bym... wypierdaczył ;-| Radyjko nie wiem jak gra, ale z wyglądu też średnio pasuje...

sulos napisał/a:
Wyposażenie? Praktycznie żadne
no ale chyba nie ma tragedii jak grzanie przedniej szyby jest? :fox: Bo tak na fotkach widzę...

Aha, wymieniłeś gałkę tylko skąd teraz wiesz jak następny bieg włożyć? :rotfl:

sulos - 4 Paź 2008, 17:32

Zegarami juz sie nacieszylem :P za jakis czas moze biale wejda. jeszcze tylko musze poszukac, poczytac i zorientowac sie jak wyglada sprawa wpakowania zegarow z wersji po lifcie.
radio... wlasnie. nie ma wygladac - ma grac. a nie jest to jednostka z niskiej polki :)
grzanie jest. tak i owszem. wlasciwie to jeszcze wrzuce z microcata dane :)

a co do galki... rozumiem, ze masz z tym problemy? w pewnym wieku juz sie potrafi obslugiwac galke :D

kaczoro - 4 Paź 2008, 17:43

Fajna gałka i felgi :ok: Pochwal się jeszcze tymi poł-skórzanymi fotelami ;/
Aha olej wjazd do garażu i zglebiaj ją natychmiast old

Pozdrawiam.

sulos - 4 Paź 2008, 17:46

kaczoro, cholera jesli bedzie nizej to na zimowkach wjezdzajac do garazu moge sie pozegnac ze zderzakiem :D
kaczoro - 4 Paź 2008, 17:51

sulos napisał/a:
kaczoro, cholera jesli bedzie nizej to na zimowkach wjezdzajac do garazu moge sie pozegnac ze zderzakiem :D


Ale w tym aucie naprawdę brakuje gleby ;-(
Tak sobie jeszcze myślę, że do całokształtu fajnie by pasowały te lampki angel eyes srebrne, które mi kiedyś pokazywałeś :yes:

P.S. BTW Korton sprzedaje swoje Eibachy :)

sulos - 4 Paź 2008, 17:53

wiem, ze brakuje. zobaczymy. narazie jest tak. na wiosne najwyzej kupie sobie drugi komplet zawieszenia. i bede zmienial na sezony :)
a do caloksztaltu to fajnie by pasowaly morette.;p

kaczoro - 4 Paź 2008, 17:58

sulos napisał/a:
a do caloksztaltu to fajnie by pasowaly morette.;p


Według mnie to do takiego bajeranckiego lakieru, jakim niewątpliwie jest ten niebiesko-fioletowy, srebrne angel eye'sy byłyby idealne :)

Marcin - 4 Paź 2008, 19:46

fajna kros-kantry :-P Krzysiu dawaj glebe :)
dla mnie moretty to tylko do czarnej, jakoś mi się nie widzą w jasniejszych kolorach

sulos napisał/a:
jeszcze tylko musze poszukac, poczytac i zorientowac sie jak wyglada sprawa wpakowania zegarow z wersji po lifcie.

potruj mi dupe to coś się dowiesz

PitusK - 4 Paź 2008, 21:37

kolejna mk4 naszczęscie bo juz patrzec na te mk3 niemoge :D teraz bede z miłą chęcia przeglądał te zacne mk4ki :D jeszcze glebcia musi byc i +
a1topgear - 4 Paź 2008, 21:51

ooo Sulos to Ty jednak masz samochod;> a na powaznie- fajna;)
Małgorza - 4 Paź 2008, 22:36

Kolejna MK4 i w dodatku niebieska :zalamka:
No dobra - fajna terenówka :-P

A tak serio to felgi ma ładne i radio brzydkie (bez względu na to jak gra). I zrób coś z tym garażem, bo ona nie może być taka wysoka.
Co do zmian mechanicznych to czekam na jakieś wiadomości - ciekawa jestem czy moje przypuszczenia się sprawdzą :)

kaczoro - 4 Paź 2008, 22:59

A ja wciąż się domagam ujawnienia fotek z fotelami old Bardzo mnie to interesuje, przerabiałeś oryginalne czy kupiłeś jakieś rarytasy? :-)
Parzych - 4 Paź 2008, 23:07

No Krzychu... Fele, kolor, gałka, czystość - miodzio :yes: ... Jeszcze gleba, przód od MK5 i będzie zajebista :ok: Dawaj te fotele!!! :fox:
sulos - 4 Paź 2008, 23:26

kaczoro, fotele seryjne przerobione :)
LOY - 5 Paź 2008, 01:28

a1topgear napisał/a:
ooo Sulos to Ty jednak masz samochod;> a na powaznie- fajna;)
:hahaha:

za to Ciebie lubię..a na powaznie widac ze sulos auto mamie zakoscił :-)sulos ...tjunerze mój ulubiony ..kolor zdzierzę..ale co to za cienka kuśka podzderzakowa ? :fox: : i krzywy napis na klapie zeby przypomionac sobie przy kazdym wkładaniu zakupów ze to nie golf TDI :-) ....no i brak planów tjuningowych mnie rozczarował..a gdzie odkładanie na turbo ,swap,gejlooki,i 6 lcdeków ..popraw sie kolego :-P

zoharek - 5 Paź 2008, 01:31

I tak pewnie dostaje baty od diesla.
Jadącego na wstecznym.
:2xf:

mamuten - 5 Paź 2008, 08:35

to fajnie że masz autko, a ja myślałem że wiecznie siedzisz w domu wyjście na podwórko to by cie zabiło ,a tu patrz nawet czasem wyjdziesz i pośmigasz fiestą. :bigok:

a co do gleby to gdzieś widziałem autko z podnoszonym przodem gdy najeżdża na leżących policjantów.

tadzias - 5 Paź 2008, 09:06

Gleba! Gleba! i jeszcze raz Gleba! Stary nie masz wyjścia! Będzie rewelka :ok:


P.S. Mam takie radyjo w drugim wózku i popieram - mega sprzet!

sulos - 5 Paź 2008, 09:45

LOY napisał/a:

za to Ciebie lubię..a na powaznie widac ze sulos auto mamie zakoscił :-)sulos ...tjunerze mój ulubiony ..kolor zdzierzę..ale co to za cienka kuśka podzderzakowa ? :fox: : i krzywy napis na klapie zeby przypomionac sobie przy kazdym wkładaniu zakupów ze to nie golf TDI :-) ....no i brak planów tjuningowych mnie rozczarował..a gdzie odkładanie na turbo ,swap,gejlooki,i 6 lcdeków ..popraw sie kolego :-P


a ja Ciebie :) kolor jest mega, super, hiper, full, czad odjazdowo-odlotowy. kobiety widzac go same zrzucaja majtasy :D
hm... "kuska podzderzakowa"? rozwin mysl? czyzby rurka wydechowa? :D
LOY, przyjacielu, po co poprawiac cos, co jest dobre? :) dobrze wiesz, ze gejlooki i lcdeki nie robia na mnie wrazenia :D a swap i turbo? eeee.... jesli mam swapowac i jak zoharek dostawac baty od dilo, to ja dziekuje, ja postoje :D

zoharek - 5 Paź 2008, 12:03

:2xf:
sulos - 5 Paź 2008, 17:09

Marcin dzięki za maila, dzięki niemu chociaż jedna sprawa stała się prostsza :)

chcieliśta gleba, mata gleba :D

dida - 6 Paź 2008, 09:26

zegary świetne!!jesli to własna robota to gratuluje i czekam na mejla z opisem(jak to zrobic)kolor faktycznie w deche!tylko czemu tak mało fotek środka!!??
A CO DO RADIA TO POWINNO GRAĆ...I WYGLĄDAĆ !!!DOBRZE!! :cojest:

SpiderMAN - 6 Paź 2008, 10:49

www.moman.pl
Moim zdaniem nie pasują do Fofi... Za krzykliwe i rozpraszają... Fajne są, to fakt... ja tam na zegary zerkam z rzadka, więcej na drogę...

sulos - 6 Paź 2008, 10:54

SpiderMAN, wlasciwie to nie rozpraszaja... i krzykliwe tez nie sa :D co nie zmienia faktu iz jak juz pisalem.. znudzily mi sie. teraz poluje za zegarami z mk5
odyniec - 6 Paź 2008, 12:41

fajna terenówka, bo wyżej chyba stać nie może...no chyba, że springi od diesla dasz...a co bramę masz wysoko na podwórku?
sulos - 6 Paź 2008, 12:57

odyniec, mam stromy zjazd do bramy. na tyle stromy, ze na standardowym zawieszeniu na kolach 13" wyjezdzajac potrafilo delikatnie przytrzec na gorze
odyniec - 6 Paź 2008, 13:40

To po co alufelgi? Po co fiesta? Było kupić lepiej F250 - na allegro stał taki, co byś nim nie zahaczał....
sulos - 6 Paź 2008, 13:44

ojej. a po co niektorym mozg, skoro i tak z niego nie korzystaja?
daruj se.

odyniec - 6 Paź 2008, 13:51

biedny jesteś i będziesz :D za swe zachowanie ;))
sulos - 6 Paź 2008, 13:52

o ile jak widac sensowna krytyka jak widac jest przeze mnie przyjmowana bez problemu, o tyle juz zlosliwosci na poziomie przedszkola nie.
rafal__lodz - 6 Paź 2008, 14:17

sulos napisał/a:
SpiderMAN, wlasciwie to nie rozpraszaja... i krzykliwe tez nie sa :D co nie zmienia faktu iz jak juz pisalem.. znudzily mi sie. teraz poluje za zegarami z mk5


A od mk5 podejdą? Tam są przecież cyfrowo wyświetlane KM. Czy nie ma to znaczenia i wystarczy podpiąć linkę jak w mk4?

sulos - 6 Paź 2008, 14:25

rafal__lodz, podejda, ale trzeba przerobic kostke i pociagnac sygnal od vss, bo nie ma tam juz linki :)
pawel2062 - 7 Paź 2008, 09:43

fajna fiesta... Jak nie może być gleba to nie musi być... Jak będziesz zahaczał codziennie to Cie ku*w*ca zeżre... Teraz stoi wysoko, ale coś za coś... Podoba mnie się porządek w tym autku... Bardzo dobrze że trafił o na właściciela co o nią dba..
Pozdro <8>

sulos - 7 Paź 2008, 10:03

pawel2062, caly czas rozwazam jeszcze inna opcje. poniewaz z racji wiekszych kol samochod i tak stoi wyzej, to mysle o drugim zawieszeniu. standardowe na zime, nizsze na lato. ale to juz jest opcja na przyszly rok byc moze

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group