Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - FAQ - Zetec N/A & TURBO

Faza - 20 Gru 2007, 00:24
Temat postu: FAQ - Zetec N/A & TURBO
POSTANOWILEM ZE SKANOWAC TEN ARTYKUL I SIE Z WAMI WSZYSTKIMI PODZIELIC...... MOZE KOMUS SIE PRZYDA.....

miłej lektury:)....
POZDRAWIAM

ps proponuje przeniesc do waznych tematow!!!







[/b]

Piesek - 20 Gru 2007, 00:40

w najnowszym GT to jest?
Faza - 20 Gru 2007, 00:41

tak
Rasta - 20 Gru 2007, 01:24

Ameryki to oni nie odkryli...
zefir - 20 Gru 2007, 08:21

ale moze bedzie popularniejsze dlubanie zetecow ;D

choc o samym GT mam srednie zdanie ;D

Rasta - 20 Gru 2007, 08:48

NA bank to jest przedruk z jakiegoś zagranicznego pisma w dodatku sprzed kilku lat.

Dodatkowo zero konkretów

zefir - 20 Gru 2007, 08:49

czasem nie z ford performance ;D???

no zycze pomyslnosci w modzeniu 1,6 :D

Faza - 20 Gru 2007, 10:45

tak to jest przedruk z jakiego angielskiego pisma bo ja juz to widzialem ale w angielskiej wersji z UK.... poprostu myslalem ze sie komus przyda i dlatego to wstawilem
PumaRST - 20 Gru 2007, 18:51

Faza napisał/a:
tak to jest przedruk z jakiego angielskiego pisma bo ja juz to widzialem ale w angielskiej wersji z UK.... poprostu myslalem ze sie komus przyda i dlatego to wstawilem


i bardzo dobrze zrobiłeś. :brawo:

jest to z Fast Ford.

jesli mam byc szczery to nie jest to dokońca dobry artykuł ale jako podstawowa baza która pokazuje jakie są mozłiwości owszem. Ale nie bierzcie za dosłownie wszystkiego co tam jest napisane bo w kilku kwestiach bym uwalił i co najgorsze są tam błedy dzieki którym można swobodnie upalić silnik. Ogólnie widać ze to "angole" twożyli bo oni nie są chętni na pisanie prawdy, za duzą maja kase z klientów.

BTW: od jakis2 lat nie kupuje GT, a przejżałem na szybko całość (bo sie susiłem ze względu na focusa RS oraz ten artykuł) i przyznam sie szczerze ze zszedł na psy ten magazyn. Oni juzchyba nie majao czym pisać :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group