Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - Odnowienie i montaż daszka RS

SpiderMAN - 2 Sie 2007, 10:03
Temat postu: Odnowienie i montaż daszka RS
Zakupiłem daszek z RSki, ale jest on nieco odrapany, ma kilka niezbyt wielkich ubytków lakieru, sam lakier na wierzchu jest matowy.
Ponadto sprzedawca nie pofatygował się, aby usunąć stary klej.
Klej usnę mechanicznie przy pomocy nożyka, to nie będzie problem.
Jednak mam problem z tym jakiego użyć podkładu.
Widać warstwę jakiegoś podkładu który jest dość elastyczny, na nim jest położony lakier czerwony.
Postaram się drobnym papierkiem wygładzić te odpryski, ale przed malowaniem kolorem trzeba położyć podkład.
Tylko nie wiem za bardzo jakiego użyć podkładu.

Druga sprawa, to sam montaż.
To, że daszke się do klapy przykręca to dla mnie oczywiste, ale czym zapezpieczyć wywiercone w klapie otwory?
Wystarczy dokładnie posmarować klejem do szyb w ich okolicy przy zakładaniu, czy też radzicie coś innego.

Proszę o oświecenie mnie w tej materii.

LOY - 2 Sie 2007, 10:44

wystarczy posmarowac klejemn w tym miejscu ..a jesli juz klej to wogóle nie musisz wiercic otworów tylko lotkę od razu montowac na klej ..odnosnie podkładówi malowania masz wyczerpująco w moim faq-u o malowaniu tworzyw ..więc poczytaj po prostu . :fox:
SpiderMAN - 2 Sie 2007, 10:54

Ok. Dzięki zapoznam się z FAQ.
A tak szczerze to wolę ją przykręcić bo przynajmniej się komuś nie przyda...

odyniec - 4 Sie 2007, 02:03

teraz na dniach wykanczam swoja... z xr.
wywiercilem dziurki, wlozylem, zakrecilem. uszczelnilem silikonem - czarnym - coby potem mi rdza nie wyskoczyla gdzies.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group