Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Buzerek

ElGrey - 8 Lis 2004, 22:12
Temat postu: [MK4] Buzerek
Mam pytanie:
Czy ktos wie gdzie jest zadekowane to piszczace cholerstwo :?:
bo mam zamiar zamienic to na cos co wydaje przyjemniejszy dzwiek :!:

Aksag - 11 Lis 2004, 01:04

niewiem gdzie jest orginalny piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale założyłem sobie (bo niemiałem) taki ładny bleblebleble i znacznie ładniejszy dzwięk ma :D
KacpeRS - 11 Lis 2004, 08:35

a są takie bimbimbimbim? bo te mije piiiiiiiiiiiiiiii strasznie mnie wk..wia
szynszyl - 11 Lis 2004, 10:24

a nie z przodu koło chłodnicy :oops:
JoeMix - 11 Lis 2004, 19:11

:D Koło chłodnicy... ja cię....
szynszyl - 11 Lis 2004, 19:13

JoeMix napisał/a:
:D Koło chłodnicy... ja cię....

teraz to się mam pewnie wstydzić :?: kurde palnąłem głupotę, coś mnie zaćmiło :?:

ElGrey - 14 Lis 2004, 19:19

To znaczy ze nikt nie wie gdzie to cholerstwo jest umieszczone :?:

Jestem smutny :cry:

Minio - 14 Lis 2004, 19:30

ElGrey napisał/a:
To znaczy ze nikt nie wie gdzie to cholerstwo jest umieszczone :?:

Jestem smutny :cry:


Mnie wydaje się że gdzieś pod deską rozdzielczą, ale pewności nie mam. Niebawem będę wyciągał zegary z Fiestuni, to oblukam gdzie ten piszczek znajduje się , bo mnie to też ciekawi...

JoeMix - 14 Lis 2004, 20:09

szynszyl napisał/a:
JoeMix napisał/a:
:D Koło chłodnicy... ja cię....

teraz to się mam pewnie wstydzić :?: kurde palnąłem głupotę, coś mnie zaćmiło :?:

Cusz... zdarza się, nie ma co się przejmować...

ElGrey - 15 Lis 2004, 08:26

Minio napisał/a:
Mnie wydaje się że gdzieś pod deską rozdzielczą, ale pewności nie mam. Niebawem będę wyciągał zegary z Fiestuni, to oblukam gdzie ten piszczek znajduje się , bo mnie to też ciekawi...


Ja wymienialem zegary w zeszlym tygodniu to wyprulem wszystko co sie da bez zdejmowania calej konsoli i nie znalazlem, dlatego sie wlasnie pytalem gdzie to sie moze znajdowac :cry:

A przy okazji wymienilem zegarki zwykle bez obrotomierza, na biale z obrotomierzem jednoczesnie zmieniajac kolor podswietlenia 8)

Minio - 16 Lis 2004, 00:33

ElGrey napisał/a:


Ja wymienialem zegary w zeszlym tygodniu to wyprulem wszystko co sie da bez zdejmowania calej konsoli i nie znalazlem, dlatego sie wlasnie pytalem gdzie to sie moze znajdowac :cry:


No właśnie tam spodziewałem się że bedzie buzzer, ale jeśli nie, to go poszukam...

ElGrey napisał/a:

A przy okazji wymienilem zegarki zwykle bez obrotomierza, na biale z obrotomierzem jednoczesnie zmieniajac kolor podswietlenia 8)

A właśnie ile zapłaciłeś za zegary z obrotomierzem?

adamuus - 16 Lis 2004, 07:31

JoeMix napisał/a:
:D Koło chłodnicy... ja cię....

no co joe jest kolo chlodnicy buzerek tylko taki troche glosniejszy. w doatku buzuje w zaleznosci od fantazji kierowcy. :lol: :lol:

ElGrey - 16 Lis 2004, 08:53

Minio napisał/a:
ElGrey napisał/a:


Ja wymienialem zegary w zeszlym tygodniu to wyprulem wszystko co sie da bez zdejmowania calej konsoli i nie znalazlem, dlatego sie wlasnie pytalem gdzie to sie moze znajdowac :cry:


No właśnie tam spodziewałem się że bedzie buzzer, ale jeśli nie, to go poszukam...

ElGrey napisał/a:

A przy okazji wymienilem zegarki zwykle bez obrotomierza, na biale z obrotomierzem jednoczesnie zmieniajac kolor podswietlenia 8)

A właśnie ile zapłaciłeś za zegary z obrotomierzem?


Zegarki kosztowaly mnie 150 zeta + kilka elementow co by podpiac obrotomierz do kompa, bo wiazka nie posiada stykow do takiego ustrojstwa(przynajmniej u mnie nie bylo). :roll:

diodalodz - 16 Lis 2004, 20:09

sprawdzcie w konsoli bo wiem że ford czasami tam wkłada (tzn po środku deski rodzielczej albo pod schowkiem ).
a dla ludzi lubiących sie bawić polecam układzik UM66 to jest pozytywka i jest ogromna ilość melodyjek zazwyczaj klasyki ale niestety układzik musi mieć jakiś malutki wzmacniacz sygnału i głośniczek .
Pozdro

szynszyl - 16 Lis 2004, 20:12

adamuus napisał/a:
JoeMix napisał/a:
:D Koło chłodnicy... ja cię....

no co joe jest kolo chlodnicy buzerek tylko taki troche glosniejszy. w doatku buzuje w zaleznosci od fantazji kierowcy. :lol: :lol:



to w końcu mam joe'mu nagadać czy nie, jest tam czy nie? :!:

JoeMix - 16 Lis 2004, 20:43

szynszyl napisał/a:
adamuus napisał/a:
JoeMix napisał/a:
:D Koło chłodnicy... ja cię....

no co joe jest kolo chlodnicy buzerek tylko taki troche glosniejszy. w doatku buzuje w zaleznosci od fantazji kierowcy. :lol: :lol:

to w końcu mam joe'mu nagadać czy nie, jest tam czy nie? :!:

Adamuss... Ty mi tu Trabika na durnych przechodniów, nie podłączaj pod piszczyk od świateł ;-) chybba że chcesz take 120 decybeli mieć pod deską...

adamuus - 16 Lis 2004, 21:12

szynszyl a nagadaj mu nagadaj :D
joe ale wyobraz sobie te moc... nie ma mowy zeby nie uslyszec :D

ElGrey - 17 Lis 2004, 08:25

Bylem wczoraj z wizyta u mechanikow z forda, i powiedzieli ze buzerek moze ale nie musi w zaleznosci od wersji byc podpiety w skrzyneczce bezpiecznikow...

No to ja mam gdzie indziej, a szuje nie chcieli wcale mi powiedziec gdzie moze byc jeszcze :cry:

ElGrey - 17 Lis 2004, 20:15

Znalazlem :twisted:

To swinstwo jest za bezpiecznikami w kabinie i wpiete jest w przekazniki w Mk4 to jest bialy niby przekaznik :!:

Teraz pozostaje zamienic go na inny, a moze w innych nowszych fordach sa inne dzwieki tego sygnalu :?: Moze sie ktos orietuje wowczs nie problem podmienic na orginalnu np od fokusa :idea:

WooYownik - 17 Lis 2004, 21:07

w mojej jest taki przyjemny dosc dzwiek jak zapomne zgasic swiatla i otworze drzwi .. takze polecam :)
molu - 17 Lis 2004, 22:08

WooYownik napisał/a:
w mojej jest taki przyjemny dosc dzwiek .. takze polecam :)

Znaczy jak mozna ci wymontowac :?: :wink: :diabel:

WooYownik - 17 Lis 2004, 22:17

mhhh 2 ladne dziewczyny i sam wymontuje :P przyjemnosci wazniejsze sa ... a znowu tak czesto nie zapominam wylaczyc swiatel :P 8)
Greg - 9 Paź 2007, 09:30

w mojej mk3 był po prawej stronie pod zegarami... trzyma się od wewnątrz na takiej blaszce.. można go bez problemu wyciągnąć.. ale łatwiej dołem (tam gdzie jest regulacja wysokości świateł), bo kabel dość krótki
kubasan - 1 Sty 2009, 20:30

witam, jeżeli nie działa mi oświetlenie w samochodzie po otwarciu drzwi, to może to być powiązane z tym że nie działa również ten brzęczek?
Freeman - 1 Sty 2009, 20:44

Możliwe, że włącznik w drzwiach nie daje masy.
polo1976 - 1 Sty 2009, 22:46

kubasan napisał/a:
witam, jeżeli nie działa mi oświetlenie w samochodzie po otwarciu drzwi, to może to być powiązane z tym że nie działa również ten brzęczek?

Dokładnie tak. Jest to zamontowane na jednej linii. Zrób jak Ci radzi freeman, powinno pomóc

kubasan - 3 Sty 2009, 20:54

pomogło świeci światło, a buzerek piszczy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group