Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Układ chłodzenia

Marcinus - 21 Maj 2006, 21:43
Temat postu: Układ chłodzenia
Mam taki problem z temperaturą odrazu dodam że termostat wymieniłem 5 miesiecy i założyłem na wyzszą temperature i temperatura utrzymywała sie pomiedzy R a M wiec dobrze ale osatnio ciekło mi z obudowy termostatu wiec rozebrałem i uszczelniłem i teraz temperatura utrzymuje się na M a wentylator włancza się pomiedzy R a M wiec coś nie tak a może zawodzi czujnik temperatury przekłamuje bo ostatnio urwałem wtyczke na kablu ale założyłem inną ale ten czujnik jest jakiś krzywy i rusza sie ten gwint gdzie sie wtyczke wkłada napiszcie czy to możliwe żeby przekłamywał czy może termostat
Michael - 21 Maj 2006, 23:21

raczej czujnik do wymiany bo jak sie juz rusza ta koncowka gwintowana to nie jest dobrze. za niedlugo padnie calkowicie - wymien ten czujnik,daj nowa uszczelke sprawdz do pewnosci termostat czy nie przepuszcza gdzies minimalnie i ciesz sie z prawidlowej temperatury ziom
picio_18 - 23 Maj 2006, 21:55

wymień czujnik, bo jeżeli sie już rusza tak jak piszesz to to znaczy ze sie przegrzał w srodku ja miałem to samo jak wyciągnełem go to bez problemu rozerwałem go na 2 czesci :D
Marcinus - 24 Maj 2006, 21:49

Czujnik wymieniny kosztował 19 zł i teraz pokazuje dobrze wiec zamykam temat !!!!!!!!!!
diodalodz - 24 Maj 2006, 23:52

hehe czujnik w końcu sie sam może rozlecieć bo w srodku jest sprężynka. nie cuduj tylko z termistorami bo nie wytrzymuja takiego prądu i zaczynaja kłamać . Ino orginał albo zamiennik zdaje egzamin .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group