Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Kontrolka kierunkowskazu

woju29 - 5 Sty 2006, 16:14
Temat postu: Kontrolka kierunkowskazu
Jak w temaci przelacznik zepolony przeczyszczony poskladany jak nalezy i swiatla na tablicy podczas awaryjnych nie swieca ?????? ????
Podczas kieunkow wszystko jest ok

Rafal1504 - 5 Sty 2006, 16:48

Nie wiem jak w modelu mk3 ale u mnie gdy włączam awaryjne to miga lampka włącznika awaryjnych (na czerwono) na tablicy rodzielczej nie mruga lampka kierunków, tylko gdy włączam kierunki
woju29 - 5 Sty 2006, 16:51

Rafal1504 napisał/a:
Nie wiem jak w modelu mk3 ale u mnie gdy włączam awaryjne to miga lampka włącznika awaryjnych (na czerwono) na tablicy rodzielczej nie mruga lampka kierunków, tylko gdy włączam kierunki


Ostatnio zmienilem przelacznik zespolony moze to jest przyczyna ze nowsze nie maja tego mrygania na desce przy awaryjnym

Dzieki !!!!!!!!!!!!!!!:D

Radziu - 5 Sty 2006, 21:28

W MK3 na 100% miga tylko sam przycisk od awaryjnych!
Pablo - 5 Sty 2006, 23:49

Aż byłem sprawdzić bo nigdy nie zwracałem na to uwagi :D Radziu ma racje tylko przycisk mruga
dday - 6 Sty 2006, 00:10

Pablo napisał/a:
Aż byłem sprawdzić bo nigdy nie zwracałem na to uwagi :D Radziu ma racje tylko przycisk mruga

tez poszedłem sprawdzić bo mimo iz dwa latka juz smigam moja niunią to nie zwruciłem uwagi na taki drobiazg ;)

Pablo - 6 Sty 2006, 00:13

Jeszcze pewnie dużo nie wiemy o naszych autach :D Co byłmy zrobili bez FKP :rotfl:
nocai - 6 Sty 2006, 15:36
Temat postu: Re: Kontrolka kierunkowskazu
woju29 napisał/a:
Jak w temaci przelacznik zepolony przeczyszczony poskladany jak nalezy i swiatla na tablicy podczas awaryjnych nie swieca ?????? ????
Podczas kieunkow wszystko jest ok


Tak ma być! Jak chodzą awaryjne, to jak włączysz migacz to i tak nie będzie działać.
No chyba żeby się włączył w przeciwfazie i wtedy z jednej by mrgugało, z drugiej świeciło na stałe :D :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group