Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Zapala sie prawy tylni kierunek przy nadepnięciu hamulca?

tygrysjch - 30 Gru 2005, 06:25
Temat postu: Zapala sie prawy tylni kierunek przy nadepnięciu hamulca?
Siemka.Pytanko-co sie może dziać z moją "emerytką-fiesta".Objawy są takie.Gdy nacisne pedał hamulca pojawiają sia światła stopu jak trzeba ale pojawia sie również prawy tylni kierunek(nie miga).
jackrzec - 30 Gru 2005, 06:41
Temat postu: Re: Zapala sie prawy tylni kierunek przy nadepnięciu hamulca
tygrysjch napisał/a:
Siemka.Pytanko-co sie może dziać z moją "emerytką-fiesta".Objawy są takie.Gdy nacisne pedał hamulca pojawiają sia światła stopu jak trzeba ale pojawia sie również prawy tylni kierunek(nie miga).


Wysokie prawdopodobieństwo że uciekła Ci masa z lampy - sprawdż wszystkie styki w tej kostce i je oczyść. Może być jeszcze zwarcie w kablach, ale najpierw sprawdż czy dochodzi masa.

Rafal1504 - 30 Gru 2005, 08:42

Dołączam się do kolegi na 99% nie masz masy w lampie dlatego robi się "choinka"
Radziu - 30 Gru 2005, 11:12

To ja sie dolacze do tematu bo mi sie robi tak ze jak na wcisnietym hamulcu wlacze prawy kierunek to niechce dzialac a jak troche popuszczam pedal to zaczyna powoli migac, jak calkiem puszcze jest oki! Co to moze byc, regulator napiecia?
Rafal1504 - 30 Gru 2005, 12:34

Radziu napisał/a:
To ja sie dolacze do tematu bo mi sie robi tak ze jak na wcisnietym hamulcu wlacze prawy kierunek to niechce dzialac a jak troche popuszczam pedal to zaczyna powoli migac, jak calkiem puszcze jest oki! Co to moze byc, regulator napiecia?

Dziwne nie wiem spróbuj sprawdzić czy wciskając pedał hamulca nie pociąga lub przyciska on jakiegoś przewodu

nocai - 30 Gru 2005, 12:58

Radziu napisał/a:
To ja sie dolacze do tematu bo mi sie robi tak ze jak na wcisnietym hamulcu wlacze prawy kierunek to niechce dzialac a jak troche popuszczam pedal to zaczyna powoli migac, jak calkiem puszcze jest oki! Co to moze byc, regulator napiecia?


Dopadła Cie przypadłość "maluszków". Jak jeździłem kaszlakiem, to najpierw włączałem migacz, a dopiero potem hamowałem :-) Sprawdź ładowanie akumulatora. Czy na wolnych obrotach po dodaniu gazu światła świecą jaśniej ??

tygrysjch - 4 Sty 2006, 06:24

Rozebrałem lampe,podmuchałem postukałem i działa,Dzięki
Kunaj - 5 Sty 2006, 17:00

Na 100% zwarcie na masie... mam tak samo tylko po nacisnieciu hamulca wylacza sie kierunek

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group