Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [Modele] Podjąłem Wyzwanie

Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 18:00
Temat postu: [Modele] Podjąłem Wyzwanie
Witajcie .

Imię : Żółw
Nazwisko : Tuptuś
Opis auta : Auto wygrane na tegorocznym zlocie jesiennym w konkursie " Alternatywna naprawa blacharska " Po długich i trudnych przebojach , zaangażowaniu w projekt wszelakich sił i środków oraz sporej grupy znajomych szpeców oraz konsultantów udało mi się je w końcu złożyć ( W końcu dlaczegoś zostałem modem TM conie ? )
NA dzień dzisiejszy Auto wygląda tak :





Dokonane zmiany : Auto poskłądane od podstaw po kompletnym remoncie stolarskim , poskładane tylko na nowych częściach a nie jak coponiektórzy badziewiarze na starych i na czarnomatowo pomalowanych wyciągniętych z kibla rupciach. Nie jest to moje pierwsze w pełni stuningowane auto - w mojim teamie posiadam także Poloneza z silnikiem Rovera i Rower z silnikiem od poloneza . Poza tym posiadam silnik odrzutowy w nartorolkach , ale wam go nie pokażę bo mi się nie chce .

Planowane Zmiany : Oczywiście Turbo , i silnik 1.8 lub 2.0 ( jak się nie będe mógł zdecydować to wsadzę oba naraz i jeden uturbię . Albo oba )
DO tego choinka zapachowa z malucha i używane koło od stara przy lusterku .

NA razie tyle , Teraz przygotowywuję się logistycznie do skomplikowanej operacju wywalenia z auta dywana oraz naklejenia fajerbala na błotnikach ( przygotowywuję to autko do lansu , wyścigów na 1/4 mili , lotów w kosmos oraz figurowych zjazdów z Giewontu . ) Opis w/w operacj znajdziecie na 37 stronie tegoż wątku więc teraz macie neizapomnianą okazję aby podziwiać moje działo ( dzieło )

ps: Wszystkim chcącym tuningować swoje fiesty proponujęnajpierw wprawkęna takim modelu .

PumaRST - 6 Paź 2008, 18:06

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jesteś moim Guru, nie wiem co ty jesz ale chce jeśc to samo :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Miły - 6 Paź 2008, 18:10

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 18:16

Nie wiem z czego się śmeijecie . Jestem tu nowy , a tu same śmiechy i wyzwiska ( przeca na każdym forum można w dziale gioełda pisać kawały a w dziale mechanika zadawać cztery identyczne pytania pod rząd )

Dodam jedynie że po swapie celuję w moc 367 koni , 2 barany +1 osioł + 3 chomiki i dwie i pół Mechanicznej Świnki Morskiej więc uważajcie bo wam pokaże .


Zresztą Pa Frajerzy - obrażam się i do zobaczenia tam gdzie prawdziwi mężczyźni pokazują ile są warci .


Czyli w fotelu przed monitorem włąsnego kompa .

Pablo784 - 6 Paź 2008, 18:22

:brawo: :brawo: :brawo: za wkład pracy i cierpliwość

Ja moje rozebrałem na części i leży w garażu (worku foliowym) czekając na długie zimowe wieczory jak byś mógł opisać jak to robiłeś ułatwił byś mi prace :kaput:

Marcin - 6 Paź 2008, 18:52

Żółw dupa a nie lansowóz, gdzie masz spinery biszkopcie :rotfl:
sudoMK4 - 6 Paź 2008, 18:56

:ok: :ok: :ok: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: kooozak saam od podstaw takie coś wymyślec
LOY - 6 Paź 2008, 18:57

a mnie sie nie podoba :fox: ..lufa krzywa ,krokodyl (sic) nieszczesliwy jakiś i paskudny ,opony zjechane
kolego zanim zaczniesz szykowac auto do wypraw kosmicznych ..musisz najpierw wytruc korniki zdmuchnąć świece, zapiąć pasek , dolac oliwy . wymieszac płyny i absolutnie zainwestowac w aerodynamiczne wycieraczki ..jak nic sprawdza sie przy szybowaniu nad pustynią nasca. Wiesz auto moze i fajne ..ale duzo juz tutaj było takich cwaniaków co mysleli sobie ze jak krokodyla postawia i błotnik zabejcuja to my tu na cycyki padniemy z wrazenia :fox: długa droga przed tobą , a na razie czytaj i sie ucz .
PS ...po lampach widac ze auto było bite ,molestowane i miało trudne dziecinstwo
over

Fordon - 6 Paź 2008, 19:58

:rotfl: nie no zolw respect, tylko pamietaj zamontowac dynamo od jelcza zeby prundu bylo aaa i zeby cos robilo bum bum to polecam odkurzacz 2 kasetowy.
nie badz drewniak :D

Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 20:51

Ruch w temacie przed opisem wywalenia dywana :)

Pablo - Wskazówki - bierzesz butelkę tego zielonego ...

a później to mnei kosmici porwali i nic nie pamiętam :|

Spinery będą ale po fajerbolach .

LOY - auto nie było bite . jest od dziadka z niemiec ( w końcu tam podnieśli wiek w którym można zrobić prawo jazdy do 70 lat tak aby polacy mogli auta od dziadków kupować tylko . ) Jest to auto , którym dziadek był na wycieczce krajoznawczej po świecie będąc jeszcze w szeregach AK ( Afrika Korps )

Fordon - plan jest taki - montuję dynamo od jelcza co będzie produkować prąd napędzający elektryczne turbo - a ono będzie produkować szmoc do napędzania dynama - czyli perpetum mobile - a przy okazji oświetlę całą okolicę .

Marek - 6 Paź 2008, 21:01

Noo fura 1 klasa :yes:
Tak swoją drogą, słyszałem od kolegi kolegi który słyszał od kolegi że jak założysz takie cudo:
http://moto.allegro.pl/it...do_tlumika.html
to panienki spod remizy będą majtki przez głowę ściągać :ok:

Ps: przemyśl to, to może być najlepszy zakup Twojego życia mimo wysokiej ceny :yes:

Fordon - 6 Paź 2008, 21:09

no no dynamono od jelcza da rade ale muza pałer musi byc i neony daj....
kurcze czy leci z nami moderator?? to sie do HP nadaje... :rotfl:

PumaRST - 6 Paź 2008, 21:13

Nie zapomnij o chiprezystorze do tego dynama bo inaczej bedziesz miał ciagłe PIERDOCUTy.
Fordon - 6 Paź 2008, 21:19

zapomnialem zebys zakupil swojemu drewniakowi opony z palestynskiej firmy szelest (model) Z1T.
Chiper rezystor pamietaj ze zmieni ci nastawy map paliwa na sportowe i zaczniesz strzelac marchewami na co naj mniej metr :ups:

Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 21:55

Fordon - marchewy odpadają :( konstrukcja z drewna - sam wiesz :(

MArek - dzięki za pomysł - jak będe zamawiał diody do podświetlania baku paliwa i zbiorniczka spryskiwaczy od środka to zamówię też ten gwizdek - efekt burbo gwarantowany :)

sudoMK4 - 6 Paź 2008, 21:56

hahahha moze jeszcze tarcze wentylowane xD ??
Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 21:59

Fordon napisał/a:

kurcze czy leci z nami moderator?? to sie do HP nadaje... :rotfl:


Puma , Loy - widział któryś z Was gdzieś moda ? ;-| .


JA jednego widziałem ale uciekł daawno temu :|

zefir - 6 Paź 2008, 22:07

a zalozyles tarczobebny??
sudoMK4 - 6 Paź 2008, 22:10

a gdzie reflektory z przodu ?? :cojest: :cojest: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
tadzias - 6 Paź 2008, 22:16

Żółw, zapomniałes o blowoffie
sowa - 6 Paź 2008, 22:18

wiocha nie tuning!!! gdzie ty sie chowales???? ... ja bym to do serii przywróciła ;-| .... ewentualnie zderzak z xrki, ładna fela, gleba i tyle... i w ogole linia lamp krzywa, widać ze bity i do tego składak !!!!!

ile (się) pali??

gy

PumaRST - 6 Paź 2008, 22:19

zefir napisał/a:
a zalozyles tarczobebny??


pewnie na przód są tam a z tyłu 12" bebny

cbt57 - 6 Paź 2008, 22:19

proponuje zalozyc hamule V-brake'i, nie zapomnij bursztynowej galki od dzwigni zmiany biegow z samochodzikiem w srodku
PumaRST - 6 Paź 2008, 22:20

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Fordon napisał/a:

kurcze czy leci z nami moderator?? to sie do HP nadaje... :rotfl:


Puma , Loy - widział któryś z Was gdzieś moda ? ;-| .


JA jednego widziałem ale uciekł daawno temu :|


a co to moderator??

luki - 6 Paź 2008, 22:20

ja bym tu jeszcze widział watrołapy na masce i dachu wypełnione siatka z alumunium tzw siatekscem ewntualnie wlot a`la lancer ewolution bądź impreza STi
sudoMK4 - 6 Paź 2008, 22:28

taa i jakis sportowy wydech moze do tego ?? i strumienica
tadzias - 6 Paź 2008, 22:29

taaaa malona najlepiej i nie zapomnij i stożku K&N
sudoMK4 - 6 Paź 2008, 22:36

taaa to moze jeszcze w głowicy kanały rozwierći ??
LOY - 6 Paź 2008, 22:36

PumaRST napisał/a:
Żółwik Tuptuś napisał/a:
Fordon napisał/a:

kurcze czy leci z nami moderator?? to sie do HP nadaje... :rotfl:


Puma , Loy - widział któryś z Was gdzieś moda ? ;-| .


JA jednego widziałem ale uciekł daawno temu :|


a co to moderator??


moderator -terminator ...moderatory som gupie ...
te rzułf ..jak juz zrobiłes to padło byle jak ..bo inaczej nie umiesz ,to chociaz bys niedociagniecia drewniarskie pod czarnym matem ukrył .... :fox:

Marcin - 6 Paź 2008, 22:41

ale najważniejszego nie wiemy... pali to to lacia? :fox:
Parzych - 6 Paź 2008, 22:41

Leżę i kwiczę :hahaha: Tylko w czarnymat go :hahaha:
Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 22:47

Fura pójdzie w czarny macik , tylko że ostatnio malowałem felgi na ten kolor metodą zanużeniową i nie mogę ich czukiereczekz beczki z farbą wyciągnąć :| więc się boję że mi furacz w beczce zostanei i będzi elipa .

Tarczobębny bedą tylko z lewej strony . i tyle .

Parzych - 6 Paź 2008, 22:48

:hahaha:
Żółwik Tuptuś - 6 Paź 2008, 22:49

Palenei laćkó odpada także ze względu na konstrukcję i materiał nadwozia . Ograniczma się do lansu w stylu " pokazałbym wam jak to pali laka tak że by wam gały wyszły ale mi się nie chce "
Marcin - 6 Paź 2008, 22:53

Żółwik Tuptuś napisał/a:
więc się boję że mi furacz w beczce zostanei i będzi elipa .

przelej farbe do wanny, mniejsze ryzyko

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Palenei laćkó odpada także ze względu na konstrukcję i materiał nadwozia .

cholera zapomniałem ;/

bidżej - 6 Paź 2008, 22:59

wiocha, gdzie jakaś alumfelga? i cleary na tył, najlepiej TAKIE
sudoMK4 - 6 Paź 2008, 23:16

czarny mat i jakieś ognie na maske ;d
LOY - 6 Paź 2008, 23:54

sudoMK4 napisał/a:
czarny mat i jakieś ognie na maske ;d

dzidzia ma doswiadczenia z flejmsami na masce :cojest: :cojest: ...dzidzia widziałes jak to sie robi :-P sprejnij zólwiemu drewniaka

Daras84 - 7 Paź 2008, 00:01

na bank była bita w przod swiadczy o tym sęk a raczej szpachla na masce :D
PumaRST - 7 Paź 2008, 07:12

Daras84 napisał/a:
......sęk......


Sęk?? Jaki sęk??

Tommy - 7 Paź 2008, 08:38

*** REKLAMA ***

A teraz końkurs dla szpeców od tuningu - przypominamy, że na zwycięzce dzisiejszego odcinka przewidziana jest nagroda w postaci odtwarzacza płyt chodnikowych wraz z kolekcją DE BEST of DE SZIT... oraz dożywotni, pięcioletni zapas trutki na gryzonie i chomiki- "chomikotrut" wraz z homologacją na trampki oraz wiadrem pełnym do połowy po brzegi. Aby zgarnąć te wyczesane niczym łysina Oleksego nagrody musisz nie odpowiedzieć na dwa pytania, oto pierwsze: Jakiego koloru jest ten biszkoptowy Żółwiowy lansowóz??? Jeśli chcesz wybrać odpowiedź:

A - to już lepiej wybierz B
B - jaki toster?
C - za rogiem w lewo, 3 drzwi po prawej - pytać o Ziutę
D - kilo frytek na wynos w wiaderku po lepiku..

Na odpowiedzi nikt nie czeka od 12.00 do 11.50 w piątki i grudzień...
Drugie brzmi podobnie, a jakże inaczej- mianowicie Jakiego koloru jest ten biszkoptowy Żółwiowy lansowóz???

A - niech żyją psychotropy
B - ale ja już nie będę
C - Ale panie władzo, po co ten mandat?
D - Dżony Dżep postrach Syjonu

Jeśli uważasz się za godnego znawcę teorii tuningu alternatywnego to nie czekaj, tylko łap słuchawkę i spuść wodę z wanny....

*** REKLAMA ***

sowa - 7 Paź 2008, 09:23

Tommy, coz moge rzec .......przedawkowałeś <8>

...ale że żólw kiedyś odmaluje auto na kolor biszkoptowy.... tego się starożytnym rosjanom nie sniło :-)

Daras84 - 7 Paź 2008, 09:55

PumaRST napisał/a:


Sęk?? Jaki sęk??



Sęki - grupa wad drewna określająca wrośnięte w drewno pnia części gałęzi o węższych przyrostach rocznych i barwie zazwyczaj ciemniejszej niż otaczające drewno


:cojest:

Tommy - 7 Paź 2008, 09:56

A to ja podobno przedawkowałem :hahaha:
DziDzia - 7 Paź 2008, 10:39

LOY napisał/a:
dzidzia ma doswiadczenia z flejmsami na masce :cojest: :cojest: ...dzidzia widziałes jak to sie robi :-P sprejnij zólwiemu drewniaka
A jak... Dawać to na MonsterStodoła i będzie :)
Co wy bierzecie :?: Prysznic :?:



pozdro :!:

LOY - 7 Paź 2008, 12:40

PumaRST napisał/a:
Daras84 napisał/a:
......sęk......


Sęk?? Jaki sęk??


.....a pies ? :fox:
PS.puma za młodzi są :sad:

Marcin - 7 Paź 2008, 12:44

LOY napisał/a:
.....a pies ? :fox:

a pies Ci morde lizał :rotfl:

Tommy - 7 Paź 2008, 12:47

No nie tak znowu za młodzi :D
Michnikowski i Dziewoński to jeszcze nie aż taki old school jest żeby się go nie znało ;)

sulos - 7 Paź 2008, 13:03

LOY napisał/a:

.....a pies ? :fox:


jest w egipcie czy tam innym iraku

sowa - 7 Paź 2008, 13:26

........ Piesek?! Jaka rasa? ........ :yyy:
Pablo784 - 7 Paź 2008, 13:48

hau hau czy jakoś tak :-P
yarbin - 7 Paź 2008, 15:16

sweter pewnie.. byle nie jajnik !
SpiderMAN - 7 Paź 2008, 16:26

HAHA :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: HAHA
tajmus - 7 Paź 2008, 16:43

pajak nie smiej sie tyle bo sie zapowietrzysz :hahaha:
to jakis kundel "no name" pewne jest :-) :-)

sudoMK4 - 7 Paź 2008, 17:18

taaa kiedys była cięzarówka teraz hummer xD szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla xD
PumaRST - 7 Paź 2008, 17:44

Loy a jednak nas zaskoczyli :jupi: :yes: :yes:
Tommy - 7 Paź 2008, 21:53

:ok:
pawel2062 - 7 Paź 2008, 23:12

Nie no spoko fura...:-)
Pozdro <8>

LOY - 7 Paź 2008, 23:30

PumaRST napisał/a:
Loy a jednak nas zaskoczyli :jupi: :yes: :yes:

niektórzy .....wyedukowani ..az dziw bierze :-)

elmek13 - 8 Paź 2008, 00:04

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Tuptak poszedł po całości. Reszta Was też :D Popłakałem się. ( ze śmiechu )

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 00:06 ]
Cytat:
jest w Egipcie czy tam innym Iraku


W Kambodży na wakacjach..... :hihihi:

tajmus - 8 Paź 2008, 10:22

elmek13 napisał/a:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Tuptak poszedł po całości. Reszta Was też :D Popłakałem się. ( ze śmiechu )

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 00:06 ]
Cytat:
jest w Egipcie czy tam innym Iraku


W Kambodży na wakacjach..... :hihihi:

niee
Na drzewie siedzi i banany prostuje gy

Żółwik Tuptuś - 8 Paź 2008, 12:16

PUMA , LOY ja też już myślałem że całęmu następnemu pokoleniu FKP jaja pourywało , a tu taka niespodzianka . Ale dobrze - wraca przez to wiara w ludzi i w to że klub nie pójdzie do lamusa bo nawet pożądnej zadymy na forum nie potrafią zrobić ( w realu to jasne że nei potrafią bo to nei te czasy ) . Swoją drogą - mam nadzieje że młodziaki kiedyś do nas wyskoczą bo fajnie będzie im pokazać jaki dziadki mogą łomot internetowo spuścić old :)

[ Dodano: Sro Paź 08, 2008 15:59 ]
Mały update tematu i jednocześnie konkurs .

Oto foty dzisiaj zrobione przy moim bolidzie :





I pytanie - co zostało zmienione w maszynie ( podpowiadam że nei chodzi o to że założyłem koła , ani o krokodyla w drugim luku ) Zmiana jest oczywista i rzuca się w oczy więc bez dużych dywagacji - tylko bezsensowne odpowiedzi .

Czyli Podziwiajcie dalej moją pracę a przede wszystkim MNIE MNIE MNIE :)

zoharek - 8 Paź 2008, 20:56

Założyłeś stożek? :twisted:
zefir - 8 Paź 2008, 21:01

tarczobebny???
tadzias - 8 Paź 2008, 21:04

maska z kredy czy karbonu???
sudoMK4 - 8 Paź 2008, 21:06

a pod maską co maa??
tadzias - 8 Paź 2008, 21:07

ja myśle, że 600cm3 ze 126p po upgradzie do 1000 kucy
bidżej - 8 Paź 2008, 21:18

przyciemnione szyby? :cojest:

i do tego krokodyl dostał bojowego hełmofona!

Miły - 8 Paź 2008, 21:20

gleba :D
Tommur - 8 Paź 2008, 21:29

A ja wiem co :bigok: . Żółwik pilot zrobił licencje i przesiadł się na fotel kierowcy :V: .
sudoMK4 - 8 Paź 2008, 21:32

moze aluski od fiesty xr i cały body kit niech daa śilnik 1,6T ???
Żółwik Tuptuś - 8 Paź 2008, 22:01

Łaaaaa tam - nikt nie zgadł . Próbujcie dalej , jak nikt nie zgadnie to sam dam odpowiedź .
PumaRST - 8 Paź 2008, 22:11

przecież to oczywiste, założyłeś gwint, zmiana widoczna na pierwszy rzut oka :yes:
mamuten - 8 Paź 2008, 22:13

PumaRST napisał/a:
przecież to oczywiste, założyłeś gwint, zmiana widoczna na pierwszy rzut oka :yes:


własnej roboty :devil:

Marcin - 8 Paź 2008, 22:13

eeeetam zmatowił lakier :-P
Żółwik Tuptuś - 8 Paź 2008, 22:18

Dobra - Skoro prosicie :)

NIC się nei zmieniło , ale jestem trendy i jak widziałęm w paru tematach nei zmeinienie totalnie niczego w aucie a podanei nowych fotek działa ożywczo na nieco już przywiędły wątek i teraz mogę liczyć na kolejne trzy strony Achów i Ochów , więc działajcie :)

Marcin - 8 Paź 2008, 22:36

Żółwik Tuptuś napisał/a:
NIC się nei zmieniło

hehe jak wykukałem, że dodałeś posta z konkursem to z 10 minut siedziałem i na zmiane gapiłem się w ostatnie i pierwsze foto i nie mogłem nic znaleźć... coś mi śmierdziało jakimś przekrętem :rotfl:

Mzzyku - 8 Paź 2008, 22:51

Prawie jak fiesta :2xf:
Daras84 - 8 Paź 2008, 22:52

a ja myslalem ze przerobiles z anglika na polaka :D
FiFa - 8 Paź 2008, 23:05

i widac ze szykuje sie do rajdow :-) juz prawie po torze zasuwa :ok:

:rotfl: :rotfl: :hahaha: :ok:

mamuten - 8 Paź 2008, 23:10

FiFa napisał/a:
i widac ze szykuje sie do rajdow :-) juz prawie po torze zasuwa :ok:

:rotfl: :rotfl: :hahaha: :ok:


a jak zepchnie za biurko to normalnie nitro będzie

wujek - 9 Paź 2008, 00:53

Żółw, powinieneś jeszcze powtarzać, kilka razy na stronę, o planowanych pracach, aż samoistnie przerodzi się to w dywagacje. Bo ileż można liczyć na achy i ochy publiczności! :P Pozatym nuda oznacza śmierć topicu - wszyscy Cię zwyzywają, Ty zwyzywasz wszystkich i koniec będzie! :)
A zapomniałem dodać, że auto jest piękne, skurczu przyrodzenia z wrażenia można dostać.

Żółwik Tuptuś - 9 Paź 2008, 12:04

Wujek - święte słowa - też co koło neigo przechodzę dostaję skurczu przyrodzenia ( a myślałem że to przeziębienie :) )

A tak serio - fakt - muszę pisać o planowanych pracach , to ożywia temat .

Tak więc w najbliższym czasie planuję zmeinić w aucie to i owo , od najmniejszych szczegółow do grybej przebudowy , poprawię budę tu i ówdzie , a przy okazji uwypuklę indywidualność niektórych detali .
Do tego zajmę się dopracowaniem tego i tam,tego , nie poprzestając na ogólnej budowie auta , ale do najmniejszych szczegółów . Auto ma być dopracowane a nie zburaczone więc To i tamto trzeba jeszcze poprawić .

Tyle na dzisiaj więc jak widzicie pracy multum . Co sądzicie o planowanych zmianach ?

sulos - 9 Paź 2008, 12:07

git bajera. ale mysle, ze moglbys jeszcze popracowac na tym dynksem, zeby pasowal do calosci. no i wychajster tez troszke wyglada jak z innej bajki, wiec proponuje zamiast niego wstawic pierdziulnik
Tommy - 9 Paź 2008, 12:09

Rzekłbym, iż ten zakrojony na szeroką tu i ówdzie skalę plan modyfikacji, jest tak czy owak konkretny :)
Daras84 - 9 Paź 2008, 12:22

akurat sezon sie skaczył to cała zime mozesz grzebac ;)
sowa - 9 Paź 2008, 12:27

aż dziw bierze ze w swojej skromnosci nie napisales o wszystkich planach modyfikacji mechanicznych, czyli podrasowanie wewnętrzne silnika, które da około 50KM i zewnętrzne -+10KM jak nie wiecej, zwiekszenie momentu poprawkami w elektronice i modyfikacji wydechu od samego poczatku do samego konca dzieki czemu zyskasz conaaaaaajmniej 40KM .... przy tej skali zmian zastanowilabym sie nad wskaznikami z konkretnym sterownikiem, ktore to będą pokazywaly w kazdej chwili dokladny przebieg i efekt zmian, a urządzenie zainstalowane w samochodzie pozwoli wkleić wszytkie namacalne dowody tym laikom na forum.

jak sie zdecydujesz daj znac bo mam znajomego, ktory ma kolege, ktory ma wujka, ktory ponoc zna kogos takiego co sie tym zajmuje i ma ogromne doswiadczenie i rewelacyjne efekty!!! Oczywiscie po znajomosci cena promocyjna :-)

sulos - 9 Paź 2008, 12:31

sowa, moj kuzyna ma kolege, ktory ma brata, ktory zna kogos kto z tym gosciem wodke pil... i zapomnialas napisac o jednej, cholernie waznej, sprawie. cena moze i promocyjna, ale koles tylko w lodach przyjmuje zaplate
Tommy - 9 Paź 2008, 12:34

A jaki smak ? :D Bo mi jeden do głowy przychodzi :D
sowa - 9 Paź 2008, 12:34

może od ciebie bo ja wole pieniondzami płacić gy ....i nie mieszaj tu bo opracowywujemy koncepcje prawdziwego maxpowerdraga :-)
sulos - 9 Paź 2008, 12:36

Tommy, no wlasnie tutaj trzeba uwazac. moze byc czekoladowy, waniliowy albo orzechowy. nigdy, nigdy, nigdy, PRZENIGDY nie truskawka... bo wylecisz na kopach szybciej niz wszedles
Tommy - 9 Paź 2008, 12:45

Tak myślałem właśnie, że ta truskawka to jakiś konfident jest :yes: Nawet ogórki z biedronki z nią nie trzymają...

A znacie może jakiegoś kolegę kuzyna od wujka co bym umiał to i tamto zrobić tu i ówdzie?

sowa - 9 Paź 2008, 12:50

to zależy ile chcesz zainwestowac.... bo jak duzo to znam, jak mało to nie :-)
Tommy - 9 Paź 2008, 13:04

A tak w sam raz?
sowa - 9 Paź 2008, 13:29

dogadamy się .....więc odezwij się jak bedzie lepsza pogoda :-)
Tommy - 9 Paź 2008, 13:31

Ale lepsza to jest taka sobie, taka w sam raz, czy taka jak być powinna ? :D
Żółwik Tuptuś - 9 Paź 2008, 15:03

Sowa - dzięki za propozycję - jest jednak jeden problem :|

Pod maską ostatnio zagościły :
- Klima obszywana beżową ekoskórą
- dwa wzmacniacze do dopalaczy
- rama od rowera ( hehe sie człowiek uczy - na forumie widziałem przy podobnym projekcie )
- podświetlany na fioletowo silniczek od wycieraczek
- obniżane i utwardzane sportowe odbojniki do przedniej klapy
- lampy cleary z ekstranowym systemem lanserskim ( świecą do środka komory silnikowej )
- sportowo - dragowo - 4x4 - torowo skrzynia biegów ( 5 biegów do przodu , 6 do tyłu )
- obudowa filtra powietrza z melodyjkami
oraz automat do robienia kostek lodów

i tu pojawił się problem bo ni cholery nie wiem gdzie tam teraz założyć silnik :|

Tommy - 9 Paź 2008, 15:15

Tylko i wyłącznie na fotel kierowcy - to taki nowy trend jest prosto z rosyjskiego złomowiska pojazdów powypadkowych (Ass in the rooftop - Moscow Gift) i obowiązkowo dwa koma siedem i 3/4 z 5 jeśli chodzi o wydechy na dach! I jeszcze ze 2 komplety do bagażnika co by butla z metanolem nie była samotna.
I taka mała sugestia jeszcze - do kostkarki powinieneś podpiąć szmerobieżny agregat bezciśnieniowy z wbudowaną trąbką - co by Cię informował kiedy zlew jest pełny :yes:

sowa - 9 Paź 2008, 16:57

Tommy napisał/a:
....... co by Cię informował kiedy zlew jest pełny :yes:



...albo wanna <8>

a1topgear - 9 Paź 2008, 20:35

Zólw dla pelni szczescia jeszcze bym posadzil moja stara za kierownica i tyle;)
DziDzia - 9 Paź 2008, 20:38

Żófff... A nie myślałeś, żeby to i tamto trochę poprawić :?: Np przemaluj swój wehikuł na kolor drewna... To będzie dopiero lans...
3mam kciuki za (brak) prac :ok:




pozdro :!:

sulos - 9 Paź 2008, 20:45

a1topgear napisał/a:
Zólw dla pelni szczescia jeszcze bym posadzil moja stara za kierownica i tyle;)


i powsyaloby nowe powiedzenie "Twoja stara jezdzi u Zolwika"

a1topgear - 9 Paź 2008, 21:15

:D
Parzych - 10 Paź 2008, 03:34

Rzułf, tylko w zielony metalik go... nie widzę inaczej... NIE WIDZĘ!!! KTO ZGASIŁ ŚWIATŁO???
tadzias - 11 Paź 2008, 08:09

ja zgasiłem! widziałem tam różowy mat!!!!!! :D
Tommy - 11 Paź 2008, 13:01

Różowy mat to jeszcze spontan... Pewnie nie takie rzeczy Harry robił po pijaku :D
A tak nawiasem Tadzias - pojawiasz się tym bolidem czasem w Bielsku ?

tadzias - 11 Paź 2008, 13:49

różowy mat to masakryczny spontan :ok:

może komuś się zechce takie cudo wykonać - chętnie zobaczę :ok:


Tommy napisał/a:
Różowy mat to jeszcze spontan... Pewnie nie takie rzeczy Harry robił po pijaku :D
A tak nawiasem Tadzias - pojawiasz się tym bolidem czasem w Bielsku ?



Częściej w Kraku na studiach ale bywa, ze do Bielska sporadycznie zawitam, a dlaczego pytasz? :fox:

PumaRST - 11 Paź 2008, 17:25

upDate:

wczoraj w nocy po kilku dniach wali w bagażniku udało sie zamontowac "Saturator" i "sokowirówke".

Następne plany mówią o wsadzeniu "wirówki" na dach, podobno to poprawia aerodynamike.

luki - 11 Paź 2008, 17:47

Cytat:
Następne plany mówią o wsadzeniu "wirówki" na dach, podobno to poprawia aerodynamike.


PumaRST, nie lepiej by tak tą wirówkę zastosować zamiast katalizatora nie poprawiło by to przepływu spalin?? :fox:

Tommy - 11 Paź 2008, 17:53

Niepotrzebne zawirowania old . Użyłbym jej raczej jako spieniacza płynu do spryskiwaczy co miałoby nieoceniony wpływ na hiperbolowy kontralternator bezatomowy z antenką i okienkiem do podglądu prędkości chomika :yes:
Mzzyku - 12 Paź 2008, 14:03

Tommy napisał/a:
okienkiem do podglądu prędkości chomika


A chomika to z promocji Cyfry + weźmiemy

Piter - 13 Paź 2008, 14:49

To że z Żułfiem nie jest wszystko dobrze, to wiedziałem. Ale on to to coś naprawdę trzyma na środku pokoju i trzeba średnio co 2 kwadranse zachwycać się jakie to piękne a jakie skomplikowane :9:
Bo inaczej w pierdziul :plask:

Żółwik Tuptuś - 20 Paź 2008, 20:09

Auto sprzedane . Można zamknąć temat .

Zapisałęm się do matizowego klubu internetu . Dzięki za rady i wsparcie . Sorry ale na zlot nie przyjadę i nie poznam was wszystkich na żywo ( a może i dobrze ) .

sowa - 20 Paź 2008, 20:12

hmmmm a tyle było planow.... no coz...... na matizie pewnie wiecej zdzialasz bo łatwiejszy i wdzieczniejszy w modach :-)
Tommur - 20 Paź 2008, 20:14

No i kuffa jak zwykle. Wpada taki biszkopt. Narobi zamieszania :głowąwmur: i zadymy.
A później sprzeda i powie, że kupił szybsze (matiza z klimą :yyy: ).
Nie wiem jak Wy, ale czytając tego biszkopta powyżej przypomina mi się <???> ... on chyba kosiniak miał ksywę :łoś: . No ta szybka XR do ksj z hipolem w amorach :ok: .

Żegnamy kolejny projekt :kaput:

a1topgear - 20 Paź 2008, 20:40

EE tam i tak byl drewniany ten wozek... Co wiecej nawet nie byl w predkim kolorze...A wlasciciel slyszalem ze lubi matowe klimaty, a to o nim mowi wszystko. Wszystko powtarzam.
ps. Oszukaliscie mnie Panie Zolw i co ja teraz ze stara zrobie co to miala jezdzic u Zolwia...??!!

Parzych - 20 Paź 2008, 21:19

No i kolejny baton zakończył swoje plany na srutututu głupot :hahaha:
PumaRST - 20 Paź 2008, 21:59

zgodnei z prośbą Batona zamykamy

od siebie moge dodać: "Bujaj sie batonie a jak coś Ci nie na rąsie to mozesz mi skoczyć na Pukiel!!"

Żółwik Tuptuś - 22 Paź 2008, 19:37

Podsumowując :)
Temat powstał dla zgrywy , ale także w celu uwidocznienia czegoś . Jest to modelowy temat pokazujący jak nie należy tworzyć tematu w tym dziale . Zawiera on wszystkie elementy charakterystyczne dla tasiemców i OMC ( o mało co ) Projektów , z których nic nie wynika .
Jest śmiesznie - ale czy taki jest zamysł podczas tworzenia opisu swojego auta ?

Sprawa do przemyślenia dla wszystkich chcących uwiecznić swoje wehikuły w " Naszych Autach " , tak aby były one zabawnie opisane a nie śmieszne .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group