Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Zderzaki z laminatu

RzEzNiK - 27 Sty 2005, 22:11
Temat postu: Zderzaki z laminatu
Witam klubowiczow! NARAZIE TEORETYCZNIE
Poszukuje taniego maksymalnie zderzaka jakiegos od xrki mk3(narazie) , moze byc popekany , nawet polamany(na wzor do kopyta. Chce ko kupic , a przy waszej pomocy uzgodnic projekt zderzaka po face-liftingu. Znam sie nieco na laminatach i chetnie zrobil bym tak , zeby zorganizowac grupe chetnych , kupic w hurtowni bele maty i beke zywicy i zrobic dla paru zainteresowanych klubowiczow ladny zderzaczek. zrobic zrzute i zrobic taki zderzak(cos w stylu znaku rozpoznawczego klubu by wyszlo :) ). podzielilibysmy sie kosztami po rowno , nie chce zarabiac na tym,kazdy pokryje swoje koszty(material na zdezak i transport) . Co wy na to? projekty na forum slac (fotki,rysunki itp) zeby bylo widac , zdecydujemy ktory najlepszy i bedziemy walczyc jesli znajdzie sie choc paru chetnych :)
Pozdrawiam i czekam na reply :)

Danio - 27 Sty 2005, 22:22

pomysł mi się podoba i to bardzo...i nie ukrywam że najważniejsze są dla mnie koszty :( bo zawsze muszę wybierać pomiędzy uzbrajaniem autka a jeźdzeniem za te pieniądze...ale to się zobaczy jak to będzie...fajnie by było mieć klubowy wystrój autka :) trzymam kciuki..jak się odrobię to może sam cóś wymodzę :)
Kurtus - 27 Sty 2005, 22:45

pomysl dobry,gorzej z realizacją
Sielak - 27 Sty 2005, 23:11

a po pewnym czasie zaczniemy progukowac na export i szwaby beda jezdzily w naszych spoilerach... a wiadomo jakie sa przyblizone koszty takiej produkcji??
RzEzNiK - 27 Sty 2005, 23:17

sluchajcie , organizacja i transportem i wszystkim zajmiemy sie pozniej , najpierw trzeba zobaczyc ile bedize chetnych!
Jesli chodzi o kszt to da sie to przeliczyc , jak na moje oko to bedzie jakies 5-7 kg zywicy po okolo 13zl , utwardacza pojdzie za pare zlotych a mata?hmmm kolo 80zl mi sie wydaje + koszt wykonania kopyta ,ale to sie rozbije na kazdy zdezak jaki w sumie zrobimy (koszt kopyta moze byc kolo 300zl... Jak widzac wyjdzie kolo 150zl za piekny nowy zdezak a'la FIESTA KLUB POLSKA:)
Jesli bedzie paru chetnych to zajme sie logistyka i obliczeniami i konkretnie dam odpowiedz na forum , pasuje takie rozwiazanie?

Jareczek - 27 Sty 2005, 23:20

Już na początku istnienia forum był taki pomysł, ale chodzilo o zderzaki od futury, niestety pomysł stanął na niczym - mało chętnych
easy - 27 Sty 2005, 23:37

no i podobno laminaty nie są zbyt dobre, jak sie w cos przywali :(

zresztą czasem, na alegro pojawiaja się zderzaki do futury z laminatu i ich koszta sa raczej niskie w porównaniu do orginalnych więc chyba coś w tym jest.

RzEzNiK - 27 Sty 2005, 23:39

futura?jakk dostaniemy zderzaki too sie takie zrobi. no problem! jak bedzie 5-7 chetnych to juz sie oplaci.ale wole zrobic wlasny ladny zerzak -wiecej ludzi bedzie zainteresowanych. a jak co to sie zrobi zlot w kieleckim jak juz zdezaki beda gotowe...jak chcecie to ja zrobie zdezak jeden i potem bede od was kase sciagal,tylko chce zebyscie pomogli ustalic jegoo finalny ksztalt, i pomogli znalesc(albo zeby ktos urzyczyl zderzaka na kopyto) bo sie nie zniszczy... potem akcje rozkrece dalej a oczekuje ze podepnie sie ten komuu bedzie zalezalo :) proste...
I jest roznica z tamtym tematem - ja chce to zrobic ,zrobie ,a chce zeby inni skorzystali.
II ja to robie sam , bo umiem , nie potrzeba pomocy ani nic...

Jesli chodzi o wytrzymalosc takiego zderzaka - lamniat mozna zrobic na bardzo plastyczny i na twady ale kruchy,najlepiej na zdezak zrobic polplastyzcny z wypelnieniem (np pianka) wtedy nawet nie peknie przy uderzeniu)

adamuus - 28 Sty 2005, 07:28

niestety ja juz nie mam fiestki ale mysle ze jest to niezly pomysl. zreszta adam (rzeznik) kupowal ode mnie silnik i wyglada na solidnego goscia. tak wiec zastanowcie siem dobrze nad tym tematem. ja tu widze ze moze top byc porzadnie zrobione.
Patton - 28 Sty 2005, 08:41

Ja moge zaryzykowac :wink: Byloby niezle. Wprawdzie nie mam zielonego pojecia o tym jak to sie robi, ale chetnie bym zobaczyl efekt, a pozniej nawet sie zdecydowal 8) Pozdrawiam!!
Rycho - 28 Sty 2005, 09:29

Coż z chęcią bym pomógł, ale mój zderzak od XR jest tak zdemolowany, że co najwyżej jedna strona byłaby użyteczna.
Rycho

RzEzNiK - 28 Sty 2005, 11:54

Dzieki Adamus (moj imienniku) za kopmlementa:) ...
Tak wiec postanowione-bior sie za temat od srody. Jak tylko znajde jakis zderzak od Xr'ki , jak nie to zrobie moj pierwszy pomysl i do seri doczepie cos a;la siecento sumacher... ale w razie co nadal czekam nawet na jakies rysunki dlugopisem na kartce :)
Damy rade !! Jak nie my to kto inn da? :lol:

Ps rychu podesli fotke jak mozesz, moze bedzie jeszcze zyl ten zdezak :)

lukop2 - 28 Sty 2005, 14:18

Gratuluje pomyslu.
Super - nie moge doczekac sie rezultatow. Ja w chwili obecnej przerabiam od Futury , ale co wyjdzie to nie wiem :) .
Pozdrawiam.

RzEzNiK - 28 Sty 2005, 16:56

jak to przerabiasz? heh eto taki ci nie wystraczy?? posiadacze zwyklych zderzakow by cie za taki zabili a ty go tniesz hehe :lol: ...
Jesli chodzi o future , gdyby mial ktos zderzak , popekany do lakierowania czy polamany z ubytkaim nawet to prosze o fote , moze bym kupil na kopytka taki zderzak :)
Przy przerobkach sluze pomoca:) pozdrawiam i czekam na projekty moj pierwszy dotrze jakos niedlugo :D pozdrawiam

baktro - 28 Sty 2005, 19:20

pomysl jest gitarra
jestem za, planuje w niedlugim czasie wymienic swoje zderzaki seryjne na cos ciekawiej wygladajacego. jesli wyjda spoko te laminatowe jestem gotow to kupic

Jareczek - 28 Sty 2005, 19:28

No to jeśli chodzi o projekty to mi sie to podoba:



Ale ja nie chce z laminatu, tylko oryginał z alfy 145 (oczywiście po małych przeróbkach :lol: )

RzEzNiK - 29 Sty 2005, 15:40

mowisz alfa? no nie spodziewalbym sie ze nie pasuje... po DROBNYCh przerobkach...pojade bez zderzaka na szrot i bede przykladal moze cos znajde... Jesli chodzi o pomysl , to z boku jakis rzut bysie przydal :wink: to tak na przyszlosc...
Kacper - 29 Sty 2005, 15:56

Rzeznik, az tak dobrze nie bedzie ze podjedziesz, załozysz i odjedziesz :wink:
RzEzNiK - 29 Sty 2005, 16:25

Moze i by bylo , gdybys zabulil za wahe :) nie wiem czy by do twojej mk4 pasowalo,ale jak wypali z tym zderzakiem to zostane samozwanczym plastykiem Fiesta Klub Polska :D i bede wykonywal kazde czesci na dowolny model , spoylery tez w planie robi sie loteczka wlasnie 8) na mk3... Wiec jak cos to wystawie fote w tygodniu...
Kacper - 29 Sty 2005, 16:28

Ciągle płace za wache..i jakoś nadal nie widze związku z założeniem zderzaku od alfy na miejscu 8)
RzEzNiK - 29 Sty 2005, 16:33

Kacper napisał/a:
Ciągle płace za wache..i jakoś nadal nie widze związku z założeniem zderzaku od alfy na miejscu 8)

Jak zaplacisz , ale tym razem za moj dojazd do ciebie :) to mozemy pomyslec,choc nie mam chwilowo zderzaka od alfy i nie znam przerobek jakie beda wiec nie gwarantuje sukcesu...to raczej sprawa na 2-3dni jesli cos bedzie trzeba przerobic ,czy przylaminowac itp. ale w wakacje,ferie , czy na zlocie mozna sie spotkac i przemyslec sprawe...jestem otwarty na wszelkie porpozycje teg typu...

MATEUSZ - 30 Sty 2005, 00:08

i jak ludzie macie pomysły na projekt????
Smok - 30 Sty 2005, 09:27
Temat postu: Zderzak od futury?? Ja mam taki...
Witam ja mam zderzak od futury (a wlasciwie dwa) wiec moglbym dac do odlewu, tylko jest zalozony i nie wiem jak to zdemontowac etc - techniczne sprawy. Jak ktos ma jakies pomysly to mozemy to jakos rozwiazac. Co mnie jeszcze by interesowalo to jakies dokladki pod zderzaki i fajny spoilerek nad szybe. Jak ktos chce sie pozbyc albo odlac to chetnie(oczywiscie za rozsadna cene).
RzEzNiK - 30 Sty 2005, 15:34
Temat postu: Re: Zderzak od futury?? Ja mam taki...
Smok napisał/a:
Witam ja mam zderzak od futury (a wlasciwie dwa) wiec moglbym dac do odlewu, tylko jest zalozony i nie wiem jak to zdemontowac etc - techniczne sprawy. Jak ktos ma jakies pomysly to mozemy to jakos rozwiazac. Co mnie jeszcze by interesowalo to jakies dokladki pod zderzaki i fajny spoilerek nad szybe. Jak ktos chce sie pozbyc albo odlac to chetnie(oczywiscie za rozsadna cene).


Zderzak futury mam w kielcach u kolegi na aucie,ale przecierz nie zdejme go bo jak bedzie smigal fiesta bez zderzaka dwa tygodnie? jak bedziesz mial nieczynne auto to wtedy mozemy wlaczyc,choc jak mowie lepiej miec jakis polamany luc soc takiego , bo ryzyko ze lakier odprysnie tez jest ...ale bede pamietc ze jeden juz jak cos jest :) szukamy dalej

Projekt wstawie kolo srody

virus2 - 30 Sty 2005, 15:52

ja ma zderzk od xr2i czeka na pomlowanie w piwnicy tylko ze jak go do ciebie przetrasportowac niejest on w idelanym stanie wiec trzeba bylo by delikatne korkty wykonac :D
RzEzNiK - 30 Sty 2005, 15:58

wirus daj gg bo mam pomysla! jestem w krkowie moge go zabrac jesli chcesz posklejac nieco pordepoerowac a bedziesz mial do lakierowania gotowy jak oodam :) jestem na gg 2317778 albo napisz mi numer tpsa pod ktorym bedziesz i o ktorej to sie zdzwonie z Toba. (503692101 moj)
Smok - 30 Sty 2005, 22:49

Ok nie ma sprawy. Jesli chodzi o nieczynne autko daloby sie cos wylkolowac. Jest o tyle lepiej ze musieli mi ten zderzak dopasowac wiec juz gorma odlewana by byla od dopasowanego. Ale oczywiscie chcialbym go w stanie jaki dalem.... A co z tymi dokladkami i spoilerem??
RzEzNiK - 31 Sty 2005, 11:01

Smok napisał/a:
Ok nie ma sprawy. Jesli chodzi o nieczynne autko daloby sie cos wylkolowac. Jest o tyle lepiej ze musieli mi ten zderzak dopasowac wiec juz gorma odlewana by byla od dopasowanego. Ale oczywiscie chcialbym go w stanie jaki dalem.... A co z tymi dokladkami i spoilerem??


pogadamy za tydzien, bo wlasnie dzieki uprzejmosci VIRUSA mamy zderzak XR'ki i bedziemy kombinowac w tym tygodniu. Jesli chodzi o stan twojego zderzaka napewno oddam w takim samy stanie chyba ze jest tragodznie pomalowany,choc itak bym go pomalowal i oddal. A spoylery zabieram sie w srode jak juz mowilem...

Patton - 31 Sty 2005, 14:08

no to pracujcie nad Xr 8) Zycze powodzenia i czekam na wyniki. Pozdrawiam!!
maciej - 31 Sty 2005, 20:32

ja jestem chętny,czekam na efekty
RzEzNiK - 31 Sty 2005, 22:29

maciej napisał/a:
ja jestem chętny,czekam na efekty

tylko czy chcesz xr'ke czy juz jakis poprawiony? bo ja to zrobie sobie juz cos z siatka i otworem na jedne halogeny ale na dole...

maciej - 31 Sty 2005, 22:36

może być poprawiony,jeśli ładnie to będzie wyglądało.jakie koszty orientacyjnie?
RzEzNiK - 31 Sty 2005, 22:40

koszta nie wiem,jak zrobie to wam napisze ile poszlo jakiego materialu i bedziecie decydowac czy sie lapiecie czy nie. w srode zaczynam robic dokumentacje i startowac z robotami
maciej - 31 Sty 2005, 22:42

OK
Kermitos - 1 Lut 2005, 13:44

Co do zderzakow ktore sa na zdjeciach w osobnym topicu to uwazam, ze bez sensu sa 3 i 5, bo (3)do fiesty bez turba nie pasuje mi jakos, a (5) nie nadaje sie na polskie drogi :) Reszta jest spoko, zwlaszcza 1 i 2.
RzEzNiK - 1 Lut 2005, 13:47

Kermitos napisał/a:
Co do zderzakow ktore sa na zdjeciach w osobnym topicu to uwazam, ze bez sensu sa 3 i 5, bo (3)do fiesty bez turba nie pasuje mi jakos, a (5) nie nadaje sie na polskie drogi :) Reszta jest spoko, zwlaszcza 1 i 2.

jesli chodzi o polskie drogi to kwesta zrobienia zderzaka (wysoki niski) , i tu odrazu zalatwia sie problem zderzaka 3 , krotszy bedzie lepiej wygladal..ten wyszedl jakos tak baniowato...poogladaj zderzak szumachera w siecento...taki mialem na mysli poczatkowo...

Patton - 1 Lut 2005, 14:14

Dla mnie najlepiej we fiescinie prezentuje sie zderzak JQ :P
wójas 22 - 5 Lut 2005, 20:58

gratuluję pomysłu z tymi zderzakami, ja mam od zendera ospoilerowanie , ale jakby projekt był coś w podobnym stylu to byłbym zainteresowany
mumin2004 - 23 Lut 2005, 21:47
Temat postu: zderzaki
witam.........
co o tym myślicie.....[img]http://www.fiesta.piwko.pl/2631.jpg[/img]

mumin2004 - 23 Lut 2005, 21:54

a o tym
www.fiesta.piwko.pl/Dcp00308.jpg[img]


dlaczego jak wysyłam stronkę to nie można na nią kliknąć i odrazu weść
pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lokmen - 23 Lut 2005, 21:58

mumin2004 napisał/a:
a o tym
www.fiesta.piwko.pl/Dcp00308.jpg[img]


dlaczego jak wysyłam stronkę to nie można na nią kliknąć i odrazu weść
pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bo skopałeś linka - prawidłowo powinno być tak www.fiesta.piwko.pl/Dcp00308.jpg

mumin2004 - 23 Lut 2005, 22:00

jeszcze raz wrzucam to pierwsze
www.fiesta.piwko.pl/2631.jpg[img][/img]

Fred - 23 Lut 2005, 22:00

za pierwszym razem najprawdopodobniej to ze nie oddzieliłeś kropek od [ spowodowało ze zdjecie nie zostało wstawione a przy drugim podejściu [/img] na samym końcu adresu uniemożliwa odpalenie stronki trzeba to wykasowac i bedzie git. poszukaj sobie poradnika na forum ana temat wstawiania zdjęc, bash bodajże go zrobił
mumin2004 - 23 Lut 2005, 22:00

ok dzieki
KoRcZuS - 25 Lut 2005, 15:20

www.fiesta.piwko.pl/Dcp00308.jpg - ten zderzaczek jak dla mnie jest bardzo ciekawy ale bez tych dziur na srodku :)

http://www.fiesta.piwko.pl/2631.jpg - ten jest tez super ale jakos do polskich tuning aut mi nie pasuje :P

KoRcZuS - 25 Lut 2005, 17:22

A ja mam pytanko bo godzine temu przyslali mi zderzaki:

http://www.korczus.neostrada.pl/fotki/zderzak1.jpg

http://www.korczus.neostrada.pl/fotki/zderzak2.jpg

http://www.korczus.neostrada.pl/fotki/zderzak3.jpg

i chcialbym zrobic je tak zeby nie bylo wogole halogenow, tylko nie bardzo wiem jak pozatykac te dziury, nie znam sie na tym zupelnie, do tego jest problem bo nie jest to gladka powierzchnia i trzeba by chyba bylo scinac troche. Moglby ktos poradzic co mam zrobic, jak zrobic rowna powierzchnie i czym pozatykac te japy???

Kurtus - 26 Lut 2005, 00:15

KoRcZuS napisał/a:
www.fiesta.piwko.pl/Dcp00308.jpg - ten zderzaczek jak dla mnie jest bardzo ciekawy ale bez tych dziur na srodku :)

http://www.fiesta.piwko.pl/2631.jpg - ten jest tez super ale jakos do polskich tuning aut mi nie pasuje :P


ani jedna ani druga fotka mi sie nie wyswietla :/



ps.Moze sprobowal bys jeszcze zrobic brewki czyli tzw badlook.Koszta malutkie a popyt na cos takiego ogromny

RzEzNiK - 26 Lut 2005, 13:51

Oj dawno tu nie zagladalem :) Panowie mam dobre wiesci , pierwszy zderzak zszedl z lini produkcyjnej , moze nie za bardzo wyszedl , ale troszke szpachli i bedzie jak z farbyki... jesli idzie o foty to jak tylko bede mial aparat to podesle.
Pojawia sie jednak szansa na zderzak FUTURA , dzieki uprzejmosci kolejnego grupowicza. Sprawa z futura moze sie jednak nieco przeciagnac wiec narazie czekamy , ale na bank bedzie ten zderzak dostepny tak wiec jak cos to panowie pisac adam.slocinski@neostrada.pl pisac kto jest chetny na co ...
Lotka dachowa tez sie robi ale narazie brak czasu wiec postepy male,ale mowie , wszystkie foty wysle i dopiero prosze o kontakt... pozdro!

lukop2 - 26 Lut 2005, 13:57

Oj czekamy , czekamy na fotosy.
Pozdro

RzEzNiK - 26 Lut 2005, 13:58

KoRcZuS napisał/a:
A ja mam pytanko bo godzine temu przyslali mi zderzaki:
chcialbym zrobic je tak zeby nie bylo wogole halogenow, tylko nie bardzo wiem jak pozatykac te dziury, nie znam sie na tym zupelnie, do tego jest problem bo nie jest to gladka powierzchnia i trzeba by chyba bylo scinac troche. Moglby ktos poradzic co mam zrobic, jak zrobic rowna powierzchnie i czym pozatykac te japy???


Witam. moja proppozycja opiera sie na laminacie. proces w tym wypadku wymaga nieco pracy , zeby uzyskac pieknie gladka powierzchnie . Ja zrobil bym tak - od srodka wycial bym te wneke mocujaca(gniazdo halogena ) na plasko. poszlifowal do pelnej gladkosci , potem zalaminowal od srodka -zywica i mata szklana- reperaturki albo material ze sklepu- polozyl 2-3 warstwy laminatu(czyli maty nasaczonej zywica)
Zeby nie zapackac przedu zderzaka nalezalo by go ladnie zakleic mocna tasma lub gruba folia. potem po wyschnieciu pozostaje od zewnatrz lekko podszpachlowac i malowanie sprayem we wlasnym zakresie i bedzie super... w razie pytan pisz aslocins@wp.pl lub dzwon 503692101
Moge ci to zrobic na Twoj koszt,ale nie wiem czy ci sie oplaca...

lukop2 - 26 Lut 2005, 13:58

FUTURA - to masz na 100% zaklepane.
maciej - 26 Lut 2005, 14:05

byle by się pozbyć tych oryginalnych :D
RzEzNiK - 26 Lut 2005, 14:05

tak tylko najpierw musi spodobac CI sie nasz zderzak :P no nic , sprawa sie wyjasni zaraz jak skoncze...:) ale futura to hurtowo pojdzie bo ejst banalna do zrobienia:) pozdro
mumin2004 - 26 Lut 2005, 14:12

Cześć wszystkim..............
czy moglibyście powiedzieć mi co to jest ta "mata",z której np.Rzeznik robi zderzaki i gdzie to można kupić.

z góry dzięki
mumin

RzEzNiK - 26 Lut 2005, 14:15

mumin2004 napisał/a:
Cześć wszystkim..............
czy moglibyście powiedzieć mi co to jest ta "mata",z której np.Rzeznik robi zderzaki i gdzie to można kupić.


MATA SZKLANA najczesciej sprzedawana z parametrem 100 lub 300 lub 600 , dostepna w hurtowniach z zywicami ale raczej ciezko kupic kawalek maty (kupuje sie na kilogram okolo 50kg rolki) albo na metry bierzace... w razie co panowie moge sprzedawac bo mam tego spore zapasy! zywicy tez,ale z tym gorzej na wysylke bo jak sie wyleje.... no i utwardzacz to samo...

Piesek - 26 Lut 2005, 14:15

A jaka cena będzie futurki ?? Gorzej z halogenami do niej... a jakby tam siatke wstawić??
RzEzNiK - 26 Lut 2005, 14:17

Piesek napisał/a:
A jaka cena będzie futurki ?? Gorzej z halogenami do niej... a jakby tam siatke wstawić??


w zamysle cena zderzaka mial nie przekroczyc 100zl , kolega ma siatke w miejsce halogena i nie wyglada zle,ale ja osobiscie jak dorwe future to zrobie tam magiczny wlot powietrza :) po obu stronach cos ladnego wytne bo tak to wyglada troche lyso...
ale w razie specjalnych rzyczen zrobimy pod wymiar halogena dziore i gniazdo nie ma obawy :)

Piesek - 26 Lut 2005, 14:23

To ja poczekam będziesz miał ten magiczny wlot :) Wtedy obadam jak to wygląda :) a Dziury na halogeny się zalepi :P
RzEzNiK - 26 Lut 2005, 14:35

Piesek napisał/a:
To ja poczekam będziesz miał ten magiczny wlot :) Wtedy obadam jak to wygląda :) a Dziury na halogeny się zalepi :P

to ma byc zamiast halogena ten wlot... ale co tam
no nic ide puscyc jeden topic na fotum...

NE0MAN - 26 Lut 2005, 16:31

no no, z tymi wlotami na zamiast halogenow to nie taka zla sprawa.
Moze wloty ala fiesta DJ?

Zobaczymy foty-jak cos to sie pisze :D


P.S. Jak sie maluje taki zderzaczek zrobiony przez ciebie?Sprayem mozna czy trzeba u lakiernika?(bo u lakiernika to chyba troszke wyjdzie) :wink:

Patton - 26 Lut 2005, 16:49

Chyba lakiernik... :) Rzeznik, jak bedziesz mial foty, do daj znaka, sie odezwe na maila, lub PW i zobaczymy, co tam skonstruowales za monstrum :wink: Pozdrawiam i gratulacje :lol:
orzysz - 26 Lut 2005, 17:20

Rzeznik jak cos to ja odrazu jestem chetny tylko zebys mi wpasowal to do mk1. Cena w sumie nie gra roznicy.
pablo_zio - 26 Lut 2005, 19:00

tez pisalbym sie na zderzak bo mam standartowe i mozna by to zmienic,
mumin2004 - 27 Lut 2005, 10:03

Podeślijcie mi jakiś link ze zdjęciem zderzaka FUTURA, bo nie kojarze jak wygląda.
dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!

baktro - 27 Lut 2005, 10:42

mumin2004 napisał/a:
Podeślijcie mi jakiś link ze zdjęciem zderzaka FUTURA, bo nie kojarze jak wygląda.
dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.fiesta-page.de...UAGE=en&TYP=Mk3
http://userpage.fu-berlin...ie/stephan.html

w tym pierwszym poszukaj futury jest gdzies podpisana

pozdro

virus2 - 27 Lut 2005, 13:57

DZis na gieldzie w Balicah byl przód i tył od Futury z halogenami za 500zł
KoRcZuS - 27 Lut 2005, 14:01

Gdzie moge dostac takie brewki nie wie ktos???

http://www.korczus.neostr...ickclasen01.jpg

KoRcZuS - 27 Lut 2005, 14:03

virus2 napisał/a:
DZis na gieldzie w Balicah byl przód i tył od Futury z halogenami za 500zł


Ja kupilem pare dni temu za 350zl z tym ze bez halogenow, a nie wiem ile kosztuja halogeny bo chce sobie zrobic bez, wiec nie wiem czy 500 to za duzo czy nie :)

szpahel - 2 Mar 2005, 12:12

ja bylbym nawet za, tylko ze potrzebuje taki do fiesty mk2 ;) wlasnie mam pytanie. probowal ktos ze zderzakami w mk2 ? np. od fiesty mk3 (nie wiem dokladnie ktory rocznik) sa takie z dokladkami... jak znajde foto to zapodam dla przykladu. mysle ze bylyby ok i tanie bo w koncu seryjne.
K0zi - 2 Mar 2005, 13:17

tez planuje wymiane zderzakow seryjnych w planach mialem zderzaki od xr-ki ale jak rzeznik zrobi cosik ladnego to biore jego :P
KoRcZuS - 2 Mar 2005, 15:31

szpahel napisał/a:
ja bylbym nawet za, tylko ze potrzebuje taki do fiesty mk2 ;) wlasnie mam pytanie. probowal ktos ze zderzakami w mk2 ? np. od fiesty mk3 (nie wiem dokladnie ktory rocznik) sa takie z dokladkami... jak znajde foto to zapodam dla przykladu. mysle ze bylyby ok i tanie bo w koncu seryjne.


podejzewam ze seryjne zderzaki na szrocie bys dostal za jakies 100zl + dokladki z tego co slyszalem to okolo 250zl na gieldzie, takze nie wiem czy to wychodzi tak tanio :)

szpahel - 2 Mar 2005, 15:34

no fakt, nie malo, ale tez nie za duzo... :roll: ale dalej nie mam pomyslu z jakiego modelu samochodu probowac przymierzyc zderzak.. ehhh :( pojade do szrotu, wezme jeszcze jakis zderzak z audi i sie okaze ze 20cm za duzy :P :P:P hehe...
szpahel - 3 Mar 2005, 10:53


Rzeznik jestes w stanie cos takiego zrobic ? :) i ewentualnie do tylu z podobnym motywem... bo 160 funtow + przesylka z anglii to cena mojego auta, hehe ;P

RzEzNiK - 3 Mar 2005, 15:50

witam, znow zagladam po dluzszym czasie... wiec tak zrobic mozna prawie wszystko , jednak na jeden egzemplarz robota to troche pracy bo trzeba to robic recznie , po kawalku... ale jasne ze mozna. z fotkami jest klopot bo nie ma czym zrobic... ale draze temat wiec moze sie uda do konca tygodnia nawet fotke zrobic od kumpla z telefonu... no nic. bedzie fotka na formu -mysle ze zainteresowani znajda:)Pozdro
Boss - 11 Mar 2005, 07:16

Ja bylbym bardzo zainteresowany takim zderzakiem od futury lub xr
Tylko czekam na fotki

baktro - 11 Mar 2005, 17:14

RZEŹNIK a ile bys wolal za zrobienie czegos takiego ?? moze na taki zderzaczek tez znalezli by sie chetni, a nie tylko ja:)[/url]http://www.carspecials.nl/images/citroen/saxo/dimma/citroensaxodimma1.jpg[url][/url]
RzEzNiK - 15 Mar 2005, 21:08

Panowie wybaczcie... kurde nie mozna robic przy takiej temperaturze bo potem wam po peka albo bedzie sie wyginac i powiecie ze badziewie zrobilem... zrozumcie... a ja mam urwanie glowy naprawde i ledwo wyrabiam z praca i uczelnia a te zderzaki to nocami... ale postepy sa i prosze wszystkich jeszcze raz o cierpliwosc...
RzEzNiK - 15 Mar 2005, 21:08

baktro napisał/a:
RZEŹNIK a ile bys wolal za zrobienie czegos takiego ?? moze na taki zderzaczek tez znalezli by sie chetni, a nie tylko ja:)[/url]http://www.carspecials.nl/images/citroen/saxo/dimma/citroensaxodimma1.jpg[url][/url]


zobacz sobie poczatek 2 albo trzeciej strony... o cos takeigo biega?

MATEUSZ - 15 Mar 2005, 21:13

rzeznik leniem jestes hihi
Piesek - 27 Mar 2005, 22:43

Robi się teraz dosyć ciepło, to teraz jak ta sytuacja ze sderzakiem wygląda??
Kowal - 1 Kwi 2005, 10:37

Własnie tez jestem ciekaw czy projekt juz wszedł w zycie ??
I jak sie sprawa ma wogule z tym zderzakiem :roll:

wKar - 30 Lis 2005, 20:39
Temat postu: RIP
czyżby projekt umarł....

rozbiłem niedawno przod w mojej fieście, więc przypomniałem sobie o projekcie - a tu echo...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group