Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - fiestka mk3 SZOPICY!!! czarna na alu13

Szopica - 14 Sie 2004, 10:21
Temat postu: fiestka mk3 SZOPICY!!! czarna na alu13
Oto moja Fiesta 1,1 z 1991r :lol:
http://img.photobucket.co...KA/przodzik.jpg
http://img.photobucket.co...dpasa380era.jpg
http://img.photobucket.co...347rodeczek.jpg
http://img.photobucket.co...zkiemprawej.jpg
http://img.photobucket.co...czekzdo322u.jpg
http://img.photobucket.co...ylewyboczek.jpg
I co wy na to?

molu - 14 Sie 2004, 10:49

Czarna bestyjka-fajna :)
Tapicerka jak u mnie 8)
To od czego z nia zaczynasz ? :wink: :D

ps
No i przy okazji z wrzucaniem fotek sie udało :)

Dynamike - 14 Sie 2004, 12:09

No bardzo przyjemna. Ze tak powiem, dobra baza dla przeróbek...konsolka, obrotomierz. Fajnie, fajnie. :wink:
Szopica - 14 Sie 2004, 12:32

Jeszcze muszę przemyśleć od czego zacząć. Może zacznę od imitacji alumium niektórych części wewnątrz, aluminiowe dywaniki i pedały,białe kierunkowskazy. Zegarów na razie nie dotykam bo boję się, że nie dam sobie z tym rady, a jakie diody pasowały by przy czarnych zegarach :?: :?: Aluski!! Oczywiście aluski też będą, ale to za kilka miesięcy - wiecie: kasa. :wink:
A może Wy macie jakieś propozycje na wnętrze mojej Fiesty- czekam na opinie :lol: :lol: :lol:

Szopica - 14 Sie 2004, 12:34

Ach! Myślę jeszcze o podłokietniku. :wink:
Paulek - 14 Sie 2004, 12:42

Bardzo ładna Fieścinka 8) .

Cytat:
Zegarów na razie nie dotykam bo boję się, że nie dam sobie z tym rady, a jakie diody pasowały by przy czarnych zegarach


Myślę, że jednak lepiej zrobić białe zegary i do nich podświetlenie, niż później dwa razy je rozkręcać.

Lokmen - 14 Sie 2004, 13:14

Czarne szybki wiele by tu dały do wyglądu
Jareczek - 14 Sie 2004, 13:27

Ładna i jak elegancko przyszykowana do sesji...

Środek srebro/aluminium będzie ładnie kontrastował z czarnym kolorem, zresztą kierunki też...



Ps. Podobają mi się nazwy zdjęć...CudownyLewyBoczek :D

DŻEJKU - 14 Sie 2004, 15:00

ale brakuje jeszcze zdjęć kierowcy na tle autka :D
Szopica - 14 Sie 2004, 17:15

Chcecie wiedzieć jak wyglądam? Jutro doślę fotki :lol: A może nie :?: Jeszcze się zastanowię :wink:
Szopica - 14 Sie 2004, 17:19

Mam pytanko!!!!!!!! Jak zrobie sobie srebro/aluminium,to czy nie będę miała problemów z utrzymaniem tego?? Czy muszę to czyścić jakimś specjalnym ekstraktem?
DŻEJKU - 14 Sie 2004, 18:41

zależy czym polakierujesz. jak zrobisz to u lakiernika z podkładami na plastik to będzi jak fabrycznie. a jak jakimś sprejem to normalnie będziesz mogła czyścić (wodą) ale jak podrapiesz paznokciem to zejdzie...
Jareczek - 14 Sie 2004, 19:35

No można spray'em w kolorze, a na to dodatkowo bezbarwnym kilka cieniutkich warstw...Powodzenia w malowaniu... 8)
JoeMix - 15 Sie 2004, 09:36

Szopica napisał/a:
a jakie diody pasowały by przy czarnych zegarach :?:

Nie wiem, w sumie każdy kolor... może pozostaw zielony kolor podswietlenie tylko zrób silnijszy... albo czerwony...

KacpeRS - 17 Sie 2004, 16:19

no i gdzie są zdjęcia kierwocy?? :lol: :lol: 1-ciemne szyby 2-alusy 3-podłokietnik
Kacper - 17 Sie 2004, 16:24

Ładny 8) gratuluje udanego zakupu :wink:
misiek34 - 19 Sie 2004, 10:12

Nio piekny Fiestuś i jeszcze w dodatku czarny kolorek :brawo:

Pozdrowionka :D

ChrisT79 - 19 Sie 2004, 12:33

Witam. Założyłem wczoraj 4 niebieskie diody(delikatnie porysowane papierem ściernym), mam czarne zegary niezle to wygląda.Polecam. P.S. Fiesta bardzo ładna(moje marzenie czarna) mam czerwoną. Pozdrawiam.
Szopica - 19 Sie 2004, 14:29

Zdjęcia będą albo dziś albo jutro!!!
Szopica - 19 Sie 2004, 14:34

AAAAAAAAA! Możecie mi mówić MAJSTER! Mam Majstra, mam Majstra, mam Majstra :drink:
2pet - 19 Sie 2004, 14:45

Szopica napisał/a:
AAAAAAAAA! Możecie mi mówić MAJSTER! Mam Majstra, mam Majstra, mam Majstra :drink:

ciekawe jak sie bedziesz cieszył przy FKP Skład.... strach myslec


fadana ta twoja Fieścinka

misiek34 - 19 Sie 2004, 19:54

Gratulacje :D
Twoje :zdrowie:

voytala - 21 Sie 2004, 07:21

Nom, niezla sztuka:)Niedawno zakladalem do swojej biale zegary(mam identyczne jak Ty),wiec jak chcesz, to moge Ci podeslac gotowca.A z tym podswietleniem to zaczekaj az zalozysz biale , no i wtedy niebieskie diody koniecznie!:) Pozdr.
Lokmen - 21 Sie 2004, 15:23

Szopica napisał/a:
Chcecie wiedzieć jak wyglądam? Jutro doślę fotki A może nie Jeszcze się zastanowię

Szopica napisał/a:
Zdjęcia będą albo dziś albo jutro!!!

Aparat sie popsuł, czy zdjęcia nie takie wychodzą :?: :D

micał1bolo - 21 Sie 2004, 16:16

[img][/img]
Bodo - 22 Sie 2004, 13:35

To ja zainstaluje swoje. Jeszcze nic nie przerabiałem ale może niedługo



[/img]


Aparat z telefonu więc przepraszam za kiepską jakość.

Fred - 22 Sie 2004, 13:43

Półeczkę nad schowkiem masz fabrycznie zakrytą czy sam to robiłeś??
Kurtus - 22 Sie 2004, 13:43

bardzo ladny samochodzik :shock: ,czy obnizales przednie zawieszenie bo jakos tak niziutko siedzi
Lokmen - 22 Sie 2004, 13:56

Fred napisał/a:
Półeczkę nad schowkiem masz fabrycznie zakrytą czy sam to robiłeś??


Przecież to jest zaślepka na poduchę......

Fred - 22 Sie 2004, 14:01

Dobra spoko, przyznaje sie bez bicia, nie pomyślałem o tym :D
Bodo - 22 Sie 2004, 17:07

Są dwie poduszki a zawieszenie jest obniżone przez pierwszego właściciela przy kupnie o 60 mm.
Lokmen - 22 Sie 2004, 18:02

Przód to na pewno - ale tył to wygląda mi na -50.
Bodo - 22 Sie 2004, 22:33

Tyle wyczytałem w niemieckich papierkach (ze słownikiem bo normalnie to nie znam)
Tył jest troche wyżej ale na większych dołkach to koło obciera o nadkole. Trzeba pomyśleć o gumach

voytala - 23 Sie 2004, 00:59

a kiedy zalozysz moje biale zegary co??:)))
Lokmen - 23 Sie 2004, 01:24

Bodo napisał/a:
Tyle wyczytałem w niemieckich papierkach (ze słownikiem bo normalnie to nie znam)
Tył jest troche wyżej ale na większych dołkach to koło obciera o nadkole. Trzeba pomyśleć o gumach

A jakie masz kapcie :?:

Bodo - 23 Sie 2004, 18:35

185/55 R14. Jeszcze nie alu. Nie mam na nic czasu. Żeby wyjąć zegary musze odpinać linke ze skrzyni a to pewnie czsochłonne. Zjebawszy mi się drukarka i nawet nie moge wydrukować a mam ładny papierek foto.

Pod górke. :oops:

Zawisza2000 - 23 Sie 2004, 19:00

Bodo napisał/a:
185/55 R14. Jeszcze nie alu. Nie mam na nic czasu. Żeby wyjąć zegary musze odpinać linke ze skrzyni a to pewnie czsochłonne. Zjebawszy mi się drukarka i nawet nie moge wydrukować a mam ładny papierek foto.

Pod górke. :oops:
Nie od skrzyni ale od zegarów - w kilka sekund sobie poradzisz. Widzę, że masz mocno wytartą kierę - jakbyś chciał zostawiać tą z poduchą to znajomy ma do sprzedania kierę w super stanie - z auta z b.małym przebiegiem. Kiera w super stanie a poducha oczywiście wystrzelona.


A jak o poduszkach mowa to ja chyba założę sobie zaślepkę poduszki pasażera, żeby mioeć zamykany schowek po stronie pasażera - może się ew. złodziej nabierze ;-)

Szopica - 24 Sie 2004, 07:45

Oto ja!!!
http://img.photobucket.co...61Fiestk261.jpg
Przepraszam, że tak długo, ale nie miałam aparatu :cry:

misiek34 - 24 Sie 2004, 07:54

Heya :D
Fiestuś extra no i właścicielka łaaaaaaaaał :diabel:

Pozdrowionka :)

bash - 24 Sie 2004, 09:46

fajne panny 8)
KacpeRS - 24 Sie 2004, 11:00

oooooo dwie czarnulki wow
voytala - 24 Sie 2004, 14:39

nom, niezle z was sztuki :lol:
Szopica - 24 Sie 2004, 14:54

Cieszę się, że podoba Wam się mój samochód :lol:
KacpeRS - 24 Sie 2004, 15:27

nie tylko!!!!!!!
adamuus - 24 Sie 2004, 20:30

Szopica napisał/a:
Cieszę się, że podoba Wam się mój samochód :lol:

JASNE :wink:

radzium - 24 Sie 2004, 20:47

Szopica napisał/a:
Cieszę się, że podoba Wam się mój samochód :lol:

samochod jak samochod .....

Bodo - 24 Sie 2004, 22:14

Potwierdzam słowa kolegów na temat właścicielki i oczywiście samochodu :D
Do zegarów się dostałem ale nie wychodzą na tyle aby co kolwiek rozpiąć. Podobno czasami może być krótka linka od prędkościomierza i trzeba najpierw rozpiąć skrzynie....

Kacper - 24 Sie 2004, 22:25

Bodo napisał/a:

Do zegarów się dostałem ale nie wychodzą na tyle aby co kolwiek rozpiąć. Podobno czasami może być krótka linka od prędkościomierza i trzeba najpierw rozpiąć skrzynie....


Potwierdzam - sam odkręcałem przy skrzyni linke, a dopiero potem przy zegarach...bo łapy za zegary nie mogłem wsadzić, tak króciutka ta linka jest u mnie :?

Lokmen - 24 Sie 2004, 23:00

Nic dziwnego ze nie możecie odpiąc - bo jak ktoś ma łapy a nie ręce to..... Ok, żarty żartami - ale przy wyciąganiu licznika nie bójcie sie go zdecydowanie pociągnąc do siebie - pancerz linki sie troche wysunie i będzie więcej miejsca do manewru.
micał1bolo - 24 Sie 2004, 23:14

ok
Kacper - 25 Sie 2004, 00:28

Łokmen napisał/a:
Nic dziwnego ze nie możecie odpiąc - bo jak ktoś ma łapy a nie ręce to..... Ok, żarty żartami - ale przy wyciąganiu licznika nie bójcie sie go zdecydowanie pociągnąc do siebie - pancerz linki sie troche wysunie i będzie więcej miejsca do manewru.


mimo wszystko jest mało miejsca....przynajmniej w mk4 :) a ciągłem juz za deske bardzo zdecydowanie hehe... bo byłem wkurzony walką z tym od godziny !! !!
łatwiej jest chyba odkrecic od skrzyni, a mniej szkód sie też narobi :wink:

voytala - 25 Sie 2004, 10:31

ale przeciez to zaden problem odkrecic tego slimaczka ze skrzyni:)
djpleban - 18 Sty 2006, 17:24

Hej Szopica/Majser :) Jeśli chodzi o zewnątrz- polecam usunąc te znaczki z tylnej klapy :!:
A bynajmniej tego HANSA i 1.1 CLX. Znaczek forda możesz zostawic ale ten napis fiesta też możesz zdjąc. Ja zdjąłem wszystko i wygląda ładnie (zamiast tego mam biały znak chiński 8) ) ale to już rzecz gustu. zostanie ci klej, który później zczyścisz i klapa jak obrazek :D

[ Dodano: Sro Sty 18, 2006 16:33 ]
a co do wnętrza... widziałem przy takiej popielatej tapicerce elementy w kolorze CARBON LOOK 8) wygląda to naprawdę ładnie :ok: kupujesz folie do oklejenia kokpitu na Allegro, naklejasz i piękny obrazek masz :D po naklejeniu zalecane prysnąc bezbarwnym sprayem (zabezpieczenie).
Poza tym... jeśli chcesz zacząc od drobiazgów we wnętrzu... GAŁKA ZMIANY BIEGÓW :!: :!: :!: tak zwana "Mała rzecz... a cieszy" :D
Dodam jeszcze, że... Fajna taka "Mała czarna" ;-) hehe a Dwie... mmmmmm ;-)

Kam'ol - 5 Lip 2006, 20:58

Szopica napisał/a:
AAAAAAAAA! Możecie mi mówić MAJSTER! Mam Majstra, mam Majstra, mam Majstra :drink:

to ja się dołączam do zyczonek i gratulacji, ziom , niech Ci dlugo sluzy i niech nie bedzie wrokiem bez dna.... pop

Szopica - 9 Sie 2006, 10:16

JAAAAAA!! 8|
Ten topic jeszcze żyje????? :yyy:
Ale fajnie powspominać ehhe
A ile się zmieniło od tego czasu fiu, fiu... heheheh

Buziolki... :* :* :*


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group