Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Skrzywdziłem moją fieste (fotki)

Wodz - 5 Lip 2004, 16:35
Temat postu: Skrzywdziłem moją fieste (fotki)
Fotki mojej (troszke rozbitej) fiestki po małych przeróbkach :lol: .












Proszę o opinie.

Lokmen - 5 Lip 2004, 16:38

Przepiekna - serio. Tylko jakoś troche nie podchodzą mi te progi i szyberdach....
Wodz - 5 Lip 2004, 16:59

szyber :?: , przecież taki fabryka wypuściła, chyba że ci się wszystkie mk1 z szyberkiem nie podobają to ok.
Jareczek - 5 Lip 2004, 17:48

Bardzo ładna, tylko jak zwykle nie podoba mi się biały kolor...

No i progi to troche wygladają od jakiegoś terenowego wózka...Ale o gustach się nie rozmawia...

Naprawdę ładna...



PS. Też myśle o kupnie mk1 Xr :D

maxx10 - 5 Lip 2004, 18:40

Bardzo fajna
szyber też jest ok, ale progi też mi nie pasują

DŻEJKU - 5 Lip 2004, 21:17

znowu krzyzyki......... :cry:
dawidc - 5 Lip 2004, 21:50

Witam
Właśnie dzisiaj widziałem twojego wypasa z bliska. Wlokłeś się w korku, a ja lukałem z autobusu 8) .
Fiestka przyciągneła mój wzrok, wygląda znakomicie, szczególnie tył samochodu. Wydawała mi się dużo niższa niż na fotkach.
Tylko pomaluj zderzaki na biało !!
:wink:

dawidc - 5 Lip 2004, 21:51

DŻEJKU napisał/a:
znowu krzyzyki......... :cry:

Jakie krzyżyki ??

DŻEJKU - 5 Lip 2004, 23:33

ooooooo teraz widze!
no proszę proszę teraz to naprawdę wypasik!
tylko zderzaxy w kolor i lux
pasuje większe fele zapodać
i te ulterki podwójne... mysle ze niedlugo na spocie pft bede mial okazje zobaczyc na zywo

van81 - 5 Lip 2004, 23:34

Odrazu pytanie jak ty zrobiłeś te zderzaki ?? :shock: Bo wydaje mi się że to jakieś do golfa są po odpowiednich modyfikacjach.
1 miejsce wśród mk1 ........(pod wzgledem wyglądu)
no ale co do prógów to są z deczka przesadzone.... mogły by być skromniejsze troszke...
Co do pomalowania zderzaków to nie głupi pomysł.... chociaż spojler na klapie będzie cieżko pomalowac bo masz taki sam jak u mnie a to jest guma .. i będzie farba pękać i odpryskiwać.
AHA masz bład w adresie powinno być z PL. na końcu a nie z COM chociaż link działa i z com ;] Pozdr

Astilla - 6 Lip 2004, 09:07

...hmm a ten adres to widze , że piracki... :evil:
van81 - 6 Lip 2004, 13:02

Astilla :shock: ........ Wodzu się pytał czy może i o ile mi się wydaje to była zgoda wyrażona......
Fred - 6 Lip 2004, 13:42

van81 napisał/a:
Astilla :shock: ........ Wodzu się pytał czy może i o ile mi się wydaje to była zgoda wyrażona......


właśnie, właśnie, o ile pamiętam to Rasta mówił że nia ma problemu

Wodz - 6 Lip 2004, 13:59

van81 napisał/a:
Odrazu pytanie jak ty zrobiłeś te zderzaki Bo wydaje mi się że to jakieś do golfa są po odpowiednich modyfikacjach.

A więc jeżeli chodzi o przeróbki zderzaków są to: przedni wzór RS dedykowany Golfowi I, tylni zderzak wzór Rieger dedykowany Golfowi II, układ wydechowy zmieniony od dwu rurki – spawany na rurach fi 50, zamiast środkowego tłumika jest wstawiona puszka Ultera, za nią zrobione jest rozgałęzienie na dwie owalne końcówki Ultera.

van81 napisał/a:
AHA masz bład w adresie powinno być z PL.

Już niedługo adres strony zostanie poprawiony na PL, bez odstępów a napis klub na czerwono.

adamuus - 6 Lip 2004, 23:11

witam
zdecydowanie zderzaki w kolorze nadwozia (siatka w zderzakach na czarno). ja bym zrobil w zderzakach jedna zmiane jeszcze, tzn. poprobowal bym zdjac "nadmiar" zderzakow na ich srodkach (zrobic minimalne wciecie) oraz zdecydowanie zlikwidowal bym te skosy w tylnym zderzaku np. poprzez jakas dokladke tak aby schodzily w do dolu bardziej pionowo a nie skosami.
ale jak dla mnie autko sie niezle prezentuje (nawet na tle tej pieknej tigry :D )

RKRman - 6 Lip 2004, 23:13
Temat postu: Fiestka Wodz-a !
CZE ! - Marcinie !

- autko na prawde _ŁADNE_ !!! :)

-od razu widać że traktujesz je nie tylko jako przedmiot do przemieszczania się !!!- a tak na marginesie koledzy : nie sądzicie że "tyłeczek "- bardzo podobny do Lanci Delty ??
- moim skromnym zdaniem brakuje subtelnego wlociku na masce który na pewno byłby fajnym akcentem już i tak na sportowo " podkręconego " autka ,co do zderzaczków ,to też preferuje w kolorze nadwozia- tylko myśle że po pomalowaniu bryła samochodzika " urośnie " i rolki będą ciutke za małe- no i nakładki na błotniki !
P.S. -widziałem kiedyś fotke Forda Capri z czarnym pasem przednim- nie wiem jak podrabiają klosze reflektorów !- efekt był bardzo BOJOWY !
POZDRAWIAM

molu - 6 Lip 2004, 23:20

Super bryka :ok: mimo ze biała ;) :) :)
Wodz - 7 Lip 2004, 00:35

adamuus napisał/a:
ale jak dla mnie autko sie niezle prezentuje (nawet na tle tej pieknej tigry)

Tigra to moje auto zastępcze (brata) :lol:

bonio - 7 Lip 2004, 08:49

niedługo zima , więc będziesz miał czym odśnieżać......i te progi......hmmmm....auto ładne ale parę elementów trzeba by natychmiast zdjąć.
lukesk - 7 Lip 2004, 10:00

śliczne auto aż miło popatrzeć
SebaOk - 7 Lip 2004, 17:21

Cze Wodzu :)

Widze ze twoje parapety :wink: (progi) robią robote.... a to co sie komu podoba jego sprawa....

Kameleon - 7 Lip 2004, 22:08

Witam wszystkich, mam nadzieje że wam nie przeszkadza że się załogowałem :lol: .
Czytając wasze opinie na temat Fiesty brata aż miło się robi :lol: , że tygodnie spędzone w garażu nad jego samochodzikiem nie poszły na marne. Zawsze wasze sugestie na temat co można było by inaczej zrobić są mile widziane i będą przemyślane :idea: . Też zastanawialiśmy się nad pomalowaniem wszystkiego pod kolor nadwozia, ale są to koszty a nie wiemy jak by się prezentowały nakładki na nadkolach no i co wymyślić ze spojlerem na klapie.
No ale wiadomo, ze decyzja zależy do Wodza w końcu on tym jeździ i to jemu ma się najbardziej podobać.
Pozdrowienia dla wszystkich Fiestomaniaków :lol:

Kacper - 11 Lip 2004, 19:07

tak wogole, to dopiero teraz zwrócilem uwage na jeden szczegół - brak Ci lusterka prawego... w zwiazku z czym szyby masz nielegalnie przyciemnione... ciekawe czy policja zwróciła by wogóle na to uwage :wink:
lehu8 - 11 Lip 2004, 20:47

Naprawdę bardzo ladna Fiestka 8)
Fajne zderzaki :!:

JoeMix - 11 Lip 2004, 21:45

Kacper napisał/a:
tak wogole, to dopiero teraz zwrócilem uwage na jeden szczegół - brak Ci lusterka prawego... w zwiazku z czym szyby masz nielegalnie przyciemnione... ciekawe czy policja zwróciła by wogóle na to uwage :wink:

No ale resztka mocowania j3st.. zawsze jakichś debil mugł mu urwać dokladnie 3 minuty wcześniej...

Wodz - 12 Lip 2004, 13:41

JoeMix dokładnie tak było!!!Fiesta została zdemolowana pzrez wandala :( .Ale monitoring na rzeszowskim rynku w koncu sie na coś przydał i jest sprawca :lol: (w dodatku go znam,rozpoznałem)Jak się dobrze przyjżycie to widać że drzwi kierowcy też zostały skopane.Lewe lusterko zostało już sklejone bardzo dobrym klejem do aluminum a z prawym jest problem bo jest z plastiku i rozlecialo sie na kilka kawałków :cry:
Lokmen - 12 Lip 2004, 21:42

Na debilizm nie ma rady ani siły :evil: ...........................
Mad Max - 12 Lip 2004, 21:47

autko coś w sobie ma ale dokładam sie do opini wielu :arrow: progi... :(
przerost formy nad treścią :wink: A przy okazji mam pytanie, czy jest szansa dostać gdzieś do mk1 spojlery takie jak masz na tylnej klapie :?:

trzeci - 12 Lip 2004, 21:51

Mad Max napisał/a:
A przy okazji mam pytanie, czy jest szansa dostać gdzieś do mk1 spojlery takie jak masz na tylnej klapie :?:


Jak wrócę z delegacji to musimy Grzegorz się spotkać , bo ja na swoją założyłem już daszek z laminatu i planuję jeszcze dać dolny. Wszystko na zamówienie , więc gdybyś też chciał jakiś to da radę załatwić :D Pozdro....

Kacper - 13 Lip 2004, 12:22

Wodz napisał/a:
JoeMix dokładnie tak było!!!Fiesta została zdemolowana pzrez wandala :( .Ale monitoring na rzeszowskim rynku w koncu sie na coś przydał i jest sprawca :lol: (w dodatku go znam,rozpoznałem)Jak się dobrze przyjżycie to widać że drzwi kierowcy też zostały skopane.Lewe lusterko zostało już sklejone bardzo dobrym klejem do aluminum a z prawym jest problem bo jest z plastiku i rozlecialo sie na kilka kawałków :cry:


oj, to teraz potraktować osobnika tak jak on Fieste...

NOWITEK - 15 Lip 2004, 08:59

NAPRAWDE JĄ SKRZYWDZIŁEŚ!!!!! :cry:
michal003 - 26 Lip 2005, 20:39

fiesta spoko tylko te progi ;-| mogły by byc mniejsze sam mam taką fieste tylko z kwadratowymi lampami z przodu i jestem ciekawy co masz pod maską i czy wprowadzałeś jakieś modyfikacje jednostki napędowej jeśli tak to prosze podziel sie nimi ze mną bo czuje lekki niedosyt jeśli chodzi o moja fiestke (zdeżaki lepiej niech zostaną czarne bendą praktyczniejsze) pozdro!!!!!
Junior - 27 Lip 2005, 10:20

jak na mk1 czy mk2 to :brawo:
Wojtass - 27 Lip 2005, 11:48

Skoro ją skrzywdziłeś to może teraz to napraw, bo szkoda się robi takiego rodzynka...
Raffi13 - 27 Lip 2005, 12:50

jak narazie najładniejsz mk1 jaką widziałęm na fkp. te progi nieszczęsne lekko zmodyfikować i będzie jeszcze łądniejsza.
Pozdrawiam

Wodz - 28 Lip 2005, 22:52

Fiesta na sprzedaż!!!!

http://www.fiestaklubpols...opic.php?t=8828

Aktualne fotki na maila.

Artone^ - 2 Sie 2005, 23:19

jak dla mnie to ladna jest, ale ... moje i wylacznie moje zdanie :

- te progi ...

- nie pasuje mi ten przedni zderzak od golfa

- ja bym wybral albo daszek albo spoilerek ten na dole bo mi osobiscie nie podobaja sie dwa :]

ale ogolnie podoba mi sie :D

odyniec - 7 Sie 2005, 19:21

a ja powiem tak: wyrypane w kosmos autko, strasznie mi sie spodobalo na pierwszy rzut oka. progi - na wymiocie!!!! wogole przypomina lancie min dzieki tym swiatelkom doatkowym w grillu. pozdro:)
DziDzia - 8 Sie 2005, 12:55

autko calkiem milusie...moze jestem inny ale jakby te progi czarne byly...
Wodz - 9 Sie 2005, 19:13

Progi kiedyś były czarne.Ale jak dla mnie ładniej wygląda z białymi.Obecnie ma ściągnięte tzw.dyfuzory z pod przedniego zderzaka,bo mnie coś w oczy zaczeły kłóć.
DziDzia - 11 Sie 2005, 01:37

no widzisz Wodz...a masz fotki z czrnymi progami??...moze i lepiej wygladaly ale ja lubie taki kontrast...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group