Forum FiestaKlubPolska -

Zachodniopomorski Team - Spot w Szczecinie....

Lokmen - 9 Sty 2006, 06:21
Temat postu: Spot w Szczecinie....
....jak w temacie. Mi by pasował pod koniec stycznia - konkretnie ostatni weekend miesiąca. Dawać mi tu swe propozycje spotu.
trzeci - 9 Sty 2006, 10:04

Ja się dostosuję :)
W weekendy zazwyczaj jestem na miejscu.
Pozdro ...

jaco11 - 9 Sty 2006, 10:48

kolego łokmen ja również sie dostosuję koniec stycznia chyba zeby cos wypadlo dam znać na PW musze was poznac hehe :D
Artone^ - 9 Sty 2006, 14:49

zawsze i wszędzie :) tylko napiszcie z jednodniowym wyprzedzeniem :P

albo mozna sobie 14 stycznia w sobotke ubrac sie ciepło i skoczyc na grilla :D mi tam by pasowalo, nie wiem jak innym :]

pzdr

jaco11 - 9 Sty 2006, 14:58

kolego arton ja odpadam juz napewn mam poród w domku w wyniku wielkiej milość miedzy

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=11244 zonka niechce się w to mieszac dlatego też jestem jak najbardziej za koncem stycznia pozdrawiam wszystkich

Lokmen - 9 Sty 2006, 17:31

stary 14 stycznia to nie koniec miesiąca :) - a ja naprawde będę mógł przyjechać pod koniec miesiąca (najlepiej w ostatni weekend) wcześniej nie mam szans....
Lokmen - 9 Sty 2006, 18:33

spoty jak już są to tylko w soboty
Ronneby - 9 Sty 2006, 19:57

..ja sie do Łokmen'a dopasuje bo i tak kawal chlopaczyna jedzie... :D

....pozdro

Lokmen - 9 Sty 2006, 22:27

Pysiu nie majacz - a gdzie jest El Sęp :?:
Artone^ - 9 Sty 2006, 23:05

El Sępa widzialem na Barbórce, pogadalismy chwile, dowiedzialem sie ze racing jezdzi i poszlismy w swoje strony :)

co do terminu to ja tylko dalem małe propo a wy juz krzyczycie :P pisalem - mi pasuje zawsze :)

@ Piterak - ty zawsze dupo blada miales byc na 100% i nigdy cie nie bylo, wiec jak nie pojawisz sie tą padaką to zrobie to co obiecalem za to ze nie wpadlem do sz-na jak byla nuda :P


czyli widzimy sie 28 stycznia :) pzdr :]

pvzon - 11 Sty 2006, 17:26

witam
mi 28 pasuje

jaco11 - 11 Sty 2006, 17:53

Acha i jeszcze jedno koledzy miałbym prośbę abyście mi wytłumaczyli gdzie to ma byc i jak tam dojechac jestem ze świnoujścia jak widać pozdro... :D
trzeci - 11 Sty 2006, 18:10

No właśnie, termin mamy.
Teraz kwestia, gdzie ?
Tradycyjnie Wały ?
Chwila na chłodzie, a potem w Columbusie przy "bezalkoholowym" tudzież przy kawce ? ;-)
Pozdro ...

Lokmen - 11 Sty 2006, 20:11

Chyba Wały - miejsca dużo, łatwo trafić no i jest gdzie coś wypić ciepłego...
Artone^ - 12 Sty 2006, 09:55

ja bym proponował wały, albo inne miejsce :)

przy stadionie " Arkonii " jest parking gdzie mozna postawic autka, przejsc sie i pogadac, a przy parkingu jest nowa, duza chata z drewna gdzie rowniez mozna posiedziec, wypic cos cieplego i pogadac :)

ale to tylko moj pomysl i nie krzyczcie bo mozna wsio ustalic :]

[ Dodano: Czw Sty 12, 2006 08:58 ]
co do tłumaczenia to napewno bedzie jakis pilot ... hmmm ... trzeci ? :P a jak nie to ja moge :)

mysle ze mozna sie ustawic z " zamiejscowymi " za mostem długim i zabrac was i zawiesc na miejsce spotkania :]

jaco11 - 13 Sty 2006, 15:49

piterak napisał/a:
Jak spot będzie w sobote 28 stycznia to bede na 100% :P
W niedziele zabardzo mi nie pasuje, bo trzeba wytrzeźwieć po sobocie i przeważnei jakieś inne plany,
Chyba, że zrobicie w piątek, dla mnie to jeden h** i tak ferie bedą. :V:

Jak chodzi o grilla i piwkowanie to jestem ZA :lol:

:?: A możeby tak jednodniowy spot nad morzem np. dziwnówek albo międzyzdroje :?:
:yes: :yes: :yes:



jesli chodzi o Dziwnów miedzyzdroje to tez nie głupie hehe

Artone^ - 13 Sty 2006, 18:11

ja jak i wieksza czesc zachodniopomorskiego teamu wolalo by zeby spotkanie odbylo sie w Szczecinie :P
Lokmen - 19 Sty 2006, 22:14

ze sie tak głupio spytam o której godzinie ten spot :?:
trzeci - 20 Sty 2006, 08:52

Niech przyjezdni, czyli Ty i Jaco11, rzucą jakąś godzinę.
Tak aby spokojnie zajechali.
Miejsce proponowane przez Artone jest niezłe, mogę podjechać do Karczmy i zarezerwować stolik dla nas od określonej godziny.
Teraz tylko szybko godzina i miejsce.
Ja mogę być o każdej i wszędzie, więc nie podaję swojej propozycji.
Pozdro ...

Kermitos - 20 Sty 2006, 10:36

Ja mam o 8:30 egzamin wiec mysle ze pozniej bede mogl wpasc na chilke, ale godzina to chyba raczej taka zeby ciemnie nie bylo jeszcze :)
Ronneby - 20 Sty 2006, 14:06

ja mysle ze tak 12-13..moze co :?: .... ale tez uwazam ze "przyjezdni" powinni okrslic ostatecznie godzine spotu....
jaco11 - 21 Sty 2006, 10:19

Panowie jak dla mnie to sie podporzadkuję jakoś 1.h 30 min i w Szczecinie jestem włacznie z przeprawą Swinoujś :D cie - Świnoujscie bede napewno także mysle 12 - 13.00
Lokmen - 21 Sty 2006, 22:51

mysle ze godz. 12.30 pwinna być w sam raz...
trzeci - 21 Sty 2006, 23:16

No to godzinę mamy 12:30.
Teraz miejsce:
- Wały Chrobrego, tradycyjne miejsce spotów, fajne otoczenie i Columbus z kawką
czy,
- Las Arkoński , parking, dużo zieleni, stadion Arkonii i karczma też z kawką ;-)
Pozdro ...

Lokmen - 21 Sty 2006, 23:19

Na Wały to trafie szybko i bezproblemowo - ale na kawiarnie w lesie Arkońskim to prezes chyba bedziesz musiał mnie zaholować bo las to wiem gdzie jest ale kawiarnia to ni h...ja :)
trzeci - 21 Sty 2006, 23:21

Łokmen napisał/a:
to prezes chyba bedziesz musiał mnie zaholować


Nie widzę problemu.
Tak samo z Jaco11
Pozdro ...

jaco11 - 22 Sty 2006, 10:06

trzeci napisał/a:
Łokmen napisał/a:
to prezes chyba bedziesz musiał mnie zaholować


Nie widzę problemu.
Tak samo z Jaco11
Pozdro ...


w takim razie ja bym prosił trzeciego o pdoholowanie z okolic Wolina juz chyba tam zapominam trase na szczecin 8)

trzeci - 23 Sty 2006, 18:02

jaco11 napisał/a:
w takim razie ja bym prosił trzeciego o pdoholowanie z okolic Wolina juz chyba tam zapominam trase na szczecin 8)


Dla pełnego spokoju, żebyś mógł się z nami spotkać, będę już na Ciebie czekał po drugiej stronie przeprawy promowej w Świnoujściu ;-)
Pozdro ...

[ Dodano: Czw Sty 26, 2006 1:32 pm ]
Oki, bo już czwartek.
Spotykamy się w sobotę o 12:30 na Wałach.
Kto będzie ten będzie :)
Pozdro ...

P.S. Jaco my musimy spotkać się wcześniej, jesli chcesz objeżdzić szroty.
Ja w tygodniu nie mam czasu ich odwiedzić. Za późno kończę pracę.

jaco11 - 26 Sty 2006, 20:01

trzeci na obecna chwile mam złe wieści od jutra do soboty w robocie a moze nawet w niedziele takze chyba ze spotu nici ;-| jak cos dam znac jeszcze na komóre jestem załamany tak się nastawiłem pozytywnie na spotkanko pozdrowionka :cry:
Artone^ - 26 Sty 2006, 22:58

no a ja teraz wlasnie patrze ze to juz ta sobota a ja mam prace nagraną ... kurde postaram wziasc sobie dzionek urlopu albo cos bo tak chusteczkowo sie nie spotkac :P

pozdrawiam :]

jaco11 - 27 Sty 2006, 16:36

a więc tak juz wiem ze ja nie przyjade mam kruszenie lodu w basenach portowych sobota, niedziela pozdrawiam wszystkich serdecznie ;-(
pvzon - 19 Lut 2006, 13:23

zrobiło się cieplej, może jakiś spocik? :)
trzeci - 19 Lut 2006, 14:15

pvzon napisał/a:
zrobiło się cieplej, może jakiś spocik? :)

A chętnie, chętnie :)
Jak zwykle dostosuje się, więc czekam na propozycje, kiedy i gdzie.
Pozdro ...

Lokmen - 19 Lut 2006, 15:08

właśnie - tym razem musze być na 100%...
jaco11 - 19 Lut 2006, 20:02

jesli mozna to pierwsza niedziela marca oczywiscie jak się zgodzicie mam kawałek i dlatego tak prosił pozdr.... :D
Artone^ - 19 Lut 2006, 23:55

no mysle ze niedziela 5 marca to fajny termin :D przy okazji PZ sie zachaczy, pooglada itd :P

Pozdrawiam

pvzon - 20 Lut 2006, 17:29

to może 5 się spotkamy na torze a później jakiś grill jak będzie ciepło?
trzeci - 20 Lut 2006, 17:44

Mi 5 marca odpowiada. PZ i grill - fajny pomysł :)
4-go w nocy wrócę z Wałbrzycha, więc niedziela wolna ;-)
Co do naszego Lidera Łokiego, to pewnie będziemy go wyglądać i wyglądać aż wytrzeszczu oczu dostaniemy,
a potem usłyszymy, że nie da rady przyjechać. :yes:
Taka odrobiny złośliwości, żeby mu na ambicję wjechać ;-)
Pozdro ...

Lokmen - 20 Lut 2006, 17:53

phi :-P
jaco11 - 20 Lut 2006, 18:03

Łokmen napisał/a:
phi :-P


Reakcja pozytwna :D

pvzon - 20 Lut 2006, 18:53

jak się opel dotoczy to Łokmen przyjedzie :)
może da się namówić na start w PZ?

Kermitos - 20 Lut 2006, 22:04

NIe no nie zartuj, on nigdy nie wystartuje w tych zawodach, bo to nie jego dyscyplina, a tak naprawde to nie chce nam robic wstydu i wygrac wszystkie puchary :lol: :lol: :lol:
Artone^ - 20 Lut 2006, 23:28

poprostu boi sie takiej wielkiej konkurencji jak chlopaki z zach. pom teamu :D

mysle ze do 14-15 mozna posiedziec na torze, a potem jak bedzie pogoda poleciec na glebokie i cos na grillu skonsumowac :)

i standartowe pytanie kupujemy 2 kilo kiełbasy wiecej czy pieczemy swiniaka dla pvzona ? :rotfl: :2xf: ;-)


---------------

aha i zeby nie bylo tak ze o godzinie 13 bedzie ktos sie musial nagle zwijac albo cos bo normalnie ostrzegam - biore gwozdzia :P

pzdr

jaco11 - 21 Lut 2006, 10:51

Artone^ napisał/a:
poprostu boi sie takiej wielkiej konkurencji jak chlopaki z zach. pom teamu :D

mysle ze do 14-15 mozna posiedziec na torze, a potem jak bedzie pogoda poleciec na glebokie i cos na grillu skonsumowac :)

i standartowe pytanie kupujemy 2 kilo kiełbasy wiecej czy pieczemy swiniaka dla pvzona ? :rotfl: :2xf: ;-)


---------------

aha i zeby nie bylo tak ze o godzinie 13 bedzie ktos sie musial nagle zwijac albo cos bo normalnie ostrzegam - biore gwozdzia :P

pzdr


Arton czy te ostatnie słowa były moze skierowane również do mnie ;/

Artone^ - 21 Lut 2006, 12:43

alez oczywiscie :) jaki problem wziasc zone po szkole na ognisko i kielbache ? :D

jak bedzie łokmenisko to bedzie i agnieszka, jak bedzie ronneby to moze i bedzie jego agnieszka, jak bede jak to bedzie i moja gosia wiec dadza rade sobie kobity w naszym towarzychu :)

pzdr

jaco11 - 21 Lut 2006, 13:12

Spox arton bedzie i moja zona niech ma cos z zycia :D
Artone^ - 24 Lut 2006, 23:15

no wlasnie ... nie kaz kobiecie sie nudzic w domu :D niech sie ponudzi na swiezym powietrzu :P
jaco11 - 25 Lut 2006, 08:02

Na swiezym powietrzu powiadasz niech i tak bedize wezmę tez pieska Łokmen uwazaj :D
Artone^ - 1 Mar 2006, 22:46

uuu no to uwazaj bo pewnie Łoki wpadnie ze swoim zabijaką :)
trzeci - 2 Mar 2006, 13:19

Panowie, może już jakieś konkrety podamy?
Rozumiem, że zjeżdżamy się od 11-ej na Torze.
Bo od tej godziny zaczynają się zawody.
A potem gdzie?
Kto bierze grilla ze sobą, bo ja na przykład nie mam.
Aura nas na razie nie rozpieszcza, ale damy radę ;-)
Pozdro ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group