Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - klapka wlewu paliwa

grzesiek8383 - Wczoraj 13:35
Temat postu: klapka wlewu paliwa
ford fiesta 2011r 1.25 benzyna 82 konie , klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas po naci¶nięciu jej ona się otwiera to tak ma być czy powinna być blokada po zamknięciu auta ?
damianisko5 - Wczoraj 16:03

więcej konkretów poprosimy, "klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas".
grzesiek8383 - Wczoraj 16:07

hahahahah Ľle napisałem , klapka wlewu paliwa jest cały czas otwarta , to znaczy jak zamknę auto pilotem to klapkę wlewu paliwa można otworzyć, nie wiem czy tak ma być czy ta klapka powinna się zamkn±ć tak jak bagażnik się zamyka jak się zamknie auto to czy ta klapak ma się też zamkn±ć w ¶rodku jak±¶ blokad± ?
JoeMix - Wczoraj 22:46

grzesiek8383 napisał/a:
czy powinna być blokada po zamknięciu auta
Nie nie powinno być i nie ma korka od wlewu :bezradny:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group