Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Elektryczne szyby z korb

Boss* - 21 Sie 2023, 18:08
Temat postu: Elektryczne szyby z korb
siemano, posłucham kogoś kto przekładał do fiesty elektryke zamiast korb, bo u mnie sie to szykuje, a możliwe że nie będe miał wiązki tylko same silniki elektryczne z wtyczkami, a więc z chęcią posłucham kogoś kto mi powie co to są "słoniki" chyba chodzi o peszle między budą o drzwiami, ale posłucham z miłą chęcią kogoś kto to robił :) ) :pop:
Jaszczur - 24 Sie 2023, 13:35

Hej, ja zakładałem, ale miałem już gotowe wiązki z innej fiesty które są w drzwiach (połączenie z przyciskami opuszczania szyb). Jedyną część wiązki jaką musiałem dorobić było to co spina obie wiązki drzwi ze sobą i dostarcza im zasilanie.
Tak, słoniki to są peszle dla przewodów w drzwiach, czasami występują od razu z okrągłymi gniazdami/wtyczkami.

Boss* - 24 Sie 2023, 17:43

No to.. czeka mnie trochę roboty, ty się znasz dosyć jaszczur przy elektronice to powiedz mi, bo kupiłem sobie 2 wiązki silnika i wnętrza z pumy 1.7, można przełożyć wiazke wnętrza bez ruszania tej silnika? są one jakoś połączone czy coś? Bo chce założyć już wiazke wnętrza żeby mieć mniej roboty przy swapie
Jaszczur - 25 Sie 2023, 20:31

Ale co rozumiesz przez "wiązkę wnętrza"? Wiązkę idącą od ECU? Wiązkę, a właściwie skrzynkę bezpieczników? Jeśli tak to którą? ;)
JoeMix - 5 Wrz 2023, 00:36

Boss* napisał/a:
a więc z chęcią posłucham kogoś kto mi powie co to są "słoniki" chyba chodzi o peszle między budą o drzwiami
Tak

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group