Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - brak odtwarzacza CD w fieście mk8

Vilander75 - 24 Maj 2022, 17:43
Temat postu: brak odtwarzacza CD w fieście mk8
Witam. Od dwóch lat jestem posiadaczem fiesty mk8 titanium, która nie posiada wbudowanego odtwarzacza CD, co z mojej perspektywy jest dużym mankamentem. Gdzieś słyszałem że jest możliwość zamontowania odtwarzacza w kieszeni schowka i chciałbym zlecić taką usługę w punkcie car audio. Nie mam jednak pewności, czy taka możliwość w ogóle istnieje i czy można kupić gdzieś taki odtwarzacz. Czy ktoś z Was może wie coś na ten temat? Pozdrawiam.
JoeMix - 24 Maj 2022, 23:12

Serio? Chcesz mieć mega duże i zwodne urządzenie na krążki na których mieszczą się 74 minuty, gdzie można dołożyć odtwarzacz mp3 z karty microSD, wielkości połowy pudełka zapałek mieszczący setki godzin muzyki?
Vilander75 - 25 Maj 2022, 07:22

Zdaję sobie sprawę, że taki odtwarzacz to w nowych autach anachronizm, ale wolałbym go mieć zamiast zgrywać wszystkie płyty które mam na kartę a potem szukać na niej odpowiedniej płyty, którą będę chciał posłuchać. Szkoda mi na to czasu. A 74 minuty muzyki akurat wystarczą na podróż do pracy i z powrotem. Ja potrzebuję konkretnej muzyki na dany moment a nie setki gigabajtów czegoś, czego akurat nie mam ochoty słuchać.
MisiekT - 25 Maj 2022, 14:55

Kup zwykły przenośny odtwarzacz CD i wepnij kabelkiem, bez kombinowania i płacenia grubej kasy za trwałe modyfikacje :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group