Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Skąd ten plastik, do czego?

Adrisss8 - 28 Lut 2020, 17:10
Temat postu: Skąd ten plastik, do czego?
Cześć

Robiąc porządki w bagażniku w miejscu koła zapasowego znalazłem taki plastik, jest obrandowany znaczkiem Forda. Ktoś wie skąd to może być, o czego służyć?:D


vegetagt - 28 Lut 2020, 18:58



:yes:

Adrisss8 - 28 Lut 2020, 21:20

Ooo wszystko jasne, dzięki za szybką odpowiedź ;)

Ps. To jest wpinane w wypełnienie gdzie jest lewarek i klucz do odkręcania koła?:) Pytam bo nie mam tego wypełnienia na narzędzia

JoeMix - 28 Lut 2020, 23:35

Nie, jak masz zatrzask mocujący na ucho to gdzieś to chyba było przyczepione, jak masz wsad styropianowy w koło to wszędzie ucho widziałem gołe,,,
Adrisss8 - 29 Lut 2020, 00:09

właśnie wkładu styropianowego nie mam i nie wiem czy po prostu wywalony przez poprzedniego właściciela czy to też może nie zawsze dawali zwlaszcza w początkowych wersjach produkcji (2002 rok). Skoro jest ten plastik żółty to coś może być na rzeczy bo wtedy po co by dawali plastik skoro uchwyt do holowania byłby w styropianie
JoeMix - 29 Lut 2020, 08:03

Wyposażenie po VIN sprawdź, ja w ogóle koła fabrycznie nie miałem, 3 właścicielka dopiero zakupiła koło, więc tego wkładu w koło i jego wyposażenia też nie maiłem,,,
Adrisss8 - 29 Lut 2020, 08:45

Niby wersja Ghia więc ta najbogatsza ale w sumie racja, 1 właściciel mógł nie brać tego koła przy zakupie
pawel182 - 2 Mar 2020, 21:25

JoeMix napisał/a:
Nie, jak masz zatrzask mocujący na ucho to gdzieś to chyba było przyczepione, jak masz wsad styropianowy w koło to wszędzie ucho widziałem gołe,,,


Jest to mocowane do śruby lewarka.

Adrisss8 - 2 Mar 2020, 21:45

Dzięki! znalezione! ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group