Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - KRAKÓW - Potrzebny ktoś kto podjedzie do mnie z komputerem.

kamiluek - 24 Maj 2018, 17:43
Temat postu: KRAKÓW - Potrzebny ktoś kto podjedzie do mnie z komputerem.
Witam.

Spotkała mnie nieciekawa sytuacja. Dzisiaj koło południa wsiadłem w samochód przejechałem kilka km i wróciłem do domu. Zostawiłem zamknięty samochód na dwie godziny. Wróciłem. Samochód normalnie widział kluczyk Keyless i otworzył się po naciśnięciu przycisku na klamce. Wsiadłem do środka, przycisnąłem przycisk POWER i nie było żadnej reakcji. Samochod nie odpala i nie włącza zapłonu.
Odpięcie od akumulatora na 15 minut nic nie pomogło. Rozmaiwalem ze znajomym mechanikiem i powiedział, ze być może w komputerze pojawił się jakiś błąd i system się zawiesił. Potrzebuje kogoś kto znalazłby chwile i podjechał do mnie z komputerem diagnostycznym i zobaczył co się stało.

Będę bardzo wdzięczy za wszelką pomoc.
P.S: Mój numer telefonu to 511-370-707

kamiluek - 26 Maj 2018, 01:14

Bardzo dziękuję za pomoc Łukaszowi (luki). Dzisiaj po dłuższym, jak się okazało niepotrzebny szukaniu powodu, komputer diagnostyczny pokazał błąd immobilizera, który zablokował całkowicie zapłon.
Po dłuższym zastanowieniu i skojarzeniu faktów za powód jego wystąpienia można uznać próbę skręcenia kierownicy na zgaszonym zapłonie co spowodowało powstanie błędu w immobilizerze. Skasowanie błędu przywróciło mój samochód do życia !

Z pozdrowieniami dla potomnych i Łukasza !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group