Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [MK6] 1.4 2007r

swierkuu - 9 Cze 2017, 10:07
Temat postu: [MK6] 1.4 2007r
Witam,
bardzo proszę o poradę szukam fiesty do 13.000 zł i znalazłem dwie tylko zastanawia mnie jedna rzecz szukałem trochę informacji ale nie mogłem się dowiedzieć jak to jest, podaję dwa linki w pierwszym auto za 12.900 zł ma nowszy design radia + komputera pokładowego
natomiast w tym drugim za 11.600 zł już jest całkiem inaczej, wygląda na bardziej 'stary' i z innym komputerem pokładowym i czy komputer ma takie same opcje jak ten droższy bo testowałem i bardzo mnie zadowala.

Prosiłbym o doradzenie czy auta są warte uwagi, z góry dziękuje za pomoc :)


12.900 zł https://www.otomoto.pl/of...html#a68fe651ef

11.600 zł https://www.otomoto.pl/of...html#05e203014b

barcik - 9 Cze 2017, 18:26

A nie jest to wersja przed liftem i po lifcie?
swierkuu - 9 Cze 2017, 18:54

No właśnie obie są po lifcie, ta co wygląda starzej jest 'ghia' no ale tak czy siak padł wybór na ten za 13k pojechałem sprawdziłem, jeden właściciel, przegląd zrobiony, rozrząd zrobiony z papierami, klima oleje filtry wymienione z dowodami także myślę, że bedzie okej raczej sie zdecyduje na tego :)
Hyuga - 9 Cze 2017, 19:12

A nie lepiej troche dorzucic i kupic ST?
swierkuu - 9 Cze 2017, 19:48

Jako młody kierowca płace bardzo duże oc, prawdopodobnie przy silniku 2.0 i 150km wyszłoby z 1800-1900 zł samo oc a druga sprawa, że bardzo mało ST jest w mojej okolicy a ceny sięgają 16k+ a narazie nie w takim budżecie bo to dopiero drugie auto :)
Ale chętnie posłucham opinii na temat auta które zamierzam kupić, trochę wyszedłem poza budżet ale za to, że mam wymienioną klime, filtry oleje płyny, rozrząd i nowy przegląd myślę, że jest okej
<oki>

slawomirro - 9 Cze 2017, 21:54

swierkuu napisał/a:
Jako młody kierowca płace bardzo duże oc, prawdopodobnie przy silniku 2.0 i 150km wyszłoby z 1800-1900 zł samo oc a druga sprawa, że bardzo mało ST jest w mojej okolicy a ceny sięgają 16k+ a narazie nie w takim budżecie bo to dopiero drugie auto :)


ST poza tym sporo pali...

Natomiast co to przedstawionych aut to:
model z 2007r. budzi moje bezwypadkowe wątpliwości.

1. wersja wyposażenia. Na dzień dobry jest niezgodność opisu. Komputera pokładowego w nim brak. Na manetce kierunkowskazów nie ma przycisku komputera, a zegarach widać pokrętła.
2. śruby górnych amortyzatorów. Amortyzatory wymienia się parami. Tymczem z prawej strony są pokryte rdzawym nalotem, z lewej są świeże.
3. Mocowanie grila jakby zaraz miało odpaść


model z 2006 roku.. to ściema, ten był produkowany w latach 2001-2005.

W opisie też ściema. Nie ma ASR/ESP. Radio nie ma mp3

Ale to auto wygląda bardzo ładnie i widać, że ktoś o nie dbał i dopieszczał. Niemniej 108 tyś jak na auto sprzed co najmniej 12 lat, to za mało.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group