Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [MK7] Fiesta 1.6 TDCI - Damian

71_Damian - 7 Kwi 2016, 21:07
Temat postu: [MK7] Fiesta 1.6 TDCI - Damian
1. NICK: 71_Damian
2. IMIĘ: Damian
3. MODEL: Fiesta
4. WERSJA: Trend
5. ROCZNIK: MK7 2009r
6. SILNIK: 1.6 TDCI
7. OPIS AUTA: Witam! Użytkownikiem forum jestem krótko, czytelnikiem jednak nieco dłużej, gdyż obecne Fiesty zawsze uważałem za najlepsze auto w swojej klasie. Od października ubiegłego roku jestem właścicielem tej Fieściny, która została kupiona z przebiegiem 87 tysięcy (obecnie 95 tysięcy). Jej stan jest całkiem niezły, wnętrze nie ma znaczących śladów zużycia, również mechanicznie nie ma żadnych zastrzeżeń - co wskazuje na to że licznik nie powinien kłamać :) Wyposażeniowo to jedna z prostszych wersji, posiada całkiem niezły system audio, elektryczne szyby, manualną klimę, gniazdo aux, przyzwoite fotele - i tak na prawdę na tym koniec. Męczy mnie brak komputera pokładowego, który w niedalekiej przyszłości chciałbym aktywować. Co do samej jazdy, autko zbiera się całkiem żwawo i jest dość elastyczne, na co dzień spokojnie wystarcza. W trasie jest nieco głośno przy wyższych prędkościach, przydałby się też szósty bieg - ale to przecież tylko segment B, więc nie ma co wybrzydzać :) Często można mnie spotkać na parkingu przy wrocławskiej Hali orbita, tam poznałem też forumowego Wikola (pozdrawiam :>). Ciekawe miejsce, często sporo nietuzinkowych samochodów, świetni ludzie i jeszcze lepsza atmosfera - zapraszamy na spoty Fieściarzy z Wrocławia i nie tylko ...

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: dach i lotka ST oklejona na czarny połysk, tylny zderzak z wersji sport, asian grill - polakierowany na czarno wraz z górnym grillem i ramkami halogenów, Fordowskie felgi 16" polakierowane na czarno, przyciemnione szyby z przodu i z tyłu, wewnętrzne progi oklejone czarną folią ochronną
b. mechaniczne: Chip tuning we Wrocławskim JET-TRONICU, obecnie moc to 110 koni mechanicznych
c. audio - brak
d. inne: Żarówki mijania Osram Cool Blue Intense, żarówki drogowe philips white vision, postojówki, oświetlenie wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej w technologii led

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: Dokładka na przedni zderzak oraz nakładki na progi, 17 calowe felgi (również czarne), lakierowanie bębnów na czarno, lakierowanie tylnego dyfuzora na czarny połysk
b. mechaniczne: Podniesienie mocy (nie wielkie, bez zbytniego obciążania silnika), sprężyny Eibach Pro Kit - 30mm, w dalszej przyszłości lepszy układ hamulcowy
c. audio: odległy cel :)
d. inne: aktywacja komputera pokładowego oraz podłączenie i aktywacja przednich świateł przeciwmgielnych

10. FOTKI AUTA



Igor - 8 Kwi 2016, 07:48
Temat postu: [MK7] Fiesta 1.6 TDCI - Damian
:ok:
wikol - 8 Kwi 2016, 17:26
Temat postu: [MK7] Fiesta 1.6 TDCI - Damian
No witamy na forum. Bezawaryjnego użytkowania i udanych modów ;) . Do zobaczenia na spotach ;) .
ichevonb - 20 Lut 2017, 00:07

Bardzo ciekawie sie prezentuje, co tu duzo pisac jesli zrealizujesz plany do tego autka bedzie jeszcze ladniejsze :)
Pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach we Wro :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group