Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - [mk3.5] poliuratany, zawieszenie przod jak wzmocnic?

FiFa - 2 Sty 2016, 14:01
Temat postu: [mk3.5] poliuratany, zawieszenie przod jak wzmocnic?
Co polecilibyscie aby wzmocnic zawieszenie z przodu?? Poliuratany, tylko jakie? Powerflex, troche drogo chyba ze to bedzie tylko jedyne wyjscie?? Myslałem o tych z Olkusza http://poliuretany.olkusz.pl/pl/ford_fiesta niestety słyszałem duzo opini, ze one jednak szybko sie rozlatuja. Ale nie wiem czy dalej ich to sie tyczy, bo to bylo na poczatku jak wypuscili je do sprzedazy...
A sworzeń wachacza?? Co z tym zrobic, nie widac jakis odpowiedników "mocniejszych".
Podsunie ktos pomysl, co zrobic rozsadnego z tym zawieszeniem??

luk-90 - 2 Sty 2016, 22:57
Temat postu: [mk3.5] poliuratany, zawieszenie przod jak wzmocnic?
Ja bym na twoim miejscu spróbował te z olkusza ,bo cena jest śmieszna. Druga opcja to zakombinowałbym z przeróbką wahaczy dla jednej tuleji z vectry bodajże. Sam mam Floflexa unibale i nie powiem czucie układu i prowadzenie jest na prawdę dobre to drugi raz bym tego nie kupił za dużo zabawy z tym było, a jakość taka super nie jest, poza tym do auta streetowego słabe rozwiązanie. Same poliuretany na stabilizator oraz mcpersony jest super
Daras84 - 4 Sty 2016, 09:17
Temat postu: [mk3.5] poliuratany, zawieszenie przod jak wzmocnic?
olkusz odpuśc mi się nie dawno rozpadły na seryjnej wysokości zawieszenia... a wątpię aby 230hp wpłynęło na ich żywotnośc

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group