Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Maskownica głośnika

panicz - 9 Kwi 2015, 14:34
Temat postu: Maskownica głośnika
Cześć,
wnętrze w moiej fieście mk4 jest ładne, jedyne co psuje efekt to brak maskownicy głośnika prawych drzwi - najwyraźniej ktoś ją wyrwał... (tak było w momencie zakupu)

Co z tym fantem zrobić? Trudno znaleźć całą wykładzinę prawych drzwi w tym samym kolorze co reszta, tak by miała wpasowaną maskownicę, a jak już nawet znajdę to z reguły jest bardzo zużyta...

Z drugiej strony myślałem o tym by kupić jakieś zwykłe maskownice za kilkanaście złotych i zamontować w prawych i lewych drzwiach dla symetrii :) Tylko wiadomo, standardowe maskownice są "wtopione" w wykładzinę drzwi i trzeba by te nowe pruć i przyklejać bezpośrednio na wykładzinę, efekt byłby podejrzewam nieciekawy...

czy ktoś miał taki problem?

Motar696 - 14 Kwi 2015, 21:57

Może to troche prowizorka ale ja zrobiłem maskownice z siatki maskującej głośnik w radiu-bom boxie , powycinałem paski/ząbki żeby do otworków po zgrzewach pasowały i zagiąłem od środka i jest git :ok:

Możesz też kupić jakieś maskownice do głośników większe od otworów po maskownicach w mk4 i na śrubki przykręcić :-P

panicz - 15 Kwi 2015, 13:41

dzięki za odpowiedź, a czy mógłbyś w wolnej chwili zrobić foto i tu wstawić? Jestem ciekawy efektu :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group