Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [MK4] [MK4] Oświetlenie dodatkowe

szerszen - 29 Gru 2014, 21:23
Temat postu: [MK4] [MK4] Oświetlenie dodatkowe
Witajcie mam sobie już wszystko przygotowane tylko teraz ostatni krok. Chcę sobie zrobić oświetlenie w kratce z przodu mam z ta przeźroczysta otoczką. I teraz pytanie czy ktoś kiedyś to rozbierał bo nie chce tego połamać, a może ktoś mi powie gdzie i jak to rozebrać. Bo chcę tam wsadzić sobie kolorowe ledy z modulatorem, żeby sobie migało kiedy sobie to włączę. A jak popsuje to lipa bo skarbonka chuda jak teraz.[/i]
Parzych - 29 Gru 2014, 21:27

Marcin rozbierał w swojej MK4, niestety z tego co pamiętam, to popękał Mu ten przezroczysty plastik, bo obie części są ze sobą zgrzane lub sklejone...
szerszen - 29 Gru 2014, 21:32

Właśnie dlatego pytam, żeby nie brać na swoją rękę. Bo nie chcę tego zniszczyć bo szkoda trochę.

[ Dodano: Pon Gru 29, 2014 21:33 ]
A dasz jakiś namiar na tego Marcina to bym go zapytał jak mu to wyszło?

Parzych - 29 Gru 2014, 21:42

szerszen napisał/a:
A dasz jakiś namiar na tego Marcina
Proszsz: Marcin , teraz ta Fiesta jest w rękach inno...
Marcin - 30 Gru 2014, 12:52

na pw poszła odpowiedź :) całość jest zgrzane, trzeba ciąć lub topić, jak chcesz tylko podświetlenie to proponowałbym nawiercenie otworów i wpuszczenia tam diod, ja musiałem mieć całość na wierzchu z racji malowania chromu.

Parzych napisał/a:
niestety z tego co pamiętam, to popękał Mu ten przezroczysty plastik

hmmm już lepiej pamiętasz niż ja :-P ale jesteś w błędzie, str.5 śliwkowego tematu, nic nie napisałem, że popękało :2xf:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group