Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Kierownica z MK6 FL do MK6 czy będzie pasować

Tobol - 16 Sie 2014, 19:32
Temat postu: Kierownica z MK6 FL do MK6 czy będzie pasować
Majstry będzie pasować kierownica z Mk6 FL do przedlifta ? poducha podejdzie itd ? bo mam na oku w ładnym stanie skórzaną a moja się sypie już na potęgę. Ogólnie widzę, że są chwyty na górnej części i chyba tyle z różnic czy się nie mylę ? :D
Parzych - 16 Sie 2014, 20:13

Będzie pasować, ja np. w polifcie mam sprzed liftu, bo była skórka okazyjnie... :ok:
Tobol - 16 Sie 2014, 21:35

Parzych a poliftowa była mniejsza ? czy to tylko złudzenie ze zdjęcia mam ?
Parzych - 16 Sie 2014, 23:26

Tobol, jak nie zapomnę to jutro porównam, poliftowa ma wypustki przy kciukach a wielkość raczej taką samą...
pawel182 - 2 Wrz 2014, 16:55
Temat postu: Re: Kierownica z MK6 FL do MK6 czy będzie pasować
Tobol napisał/a:
Majstry będzie pasować kierownica z Mk6 FL do przedlifta ? poducha podejdzie itd ? bo mam na oku w ładnym stanie skórzaną a moja się sypie już na potęgę. Ogólnie widzę, że są chwyty na górnej części i chyba tyle z różnic czy się nie mylę ? :D


http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=53101

AndiT - 3 Wrz 2014, 16:40

Kierownice sa takie same wielkosciowo, ewentualnie jakbym byl aptekarzem to przedliftowa jest mniejsza o 1 mm na srednicy wg mnie.
Generalnie jedyna roznica jaka jest, to te wypustki po lifcie i troszke inne nachylenie belki srodkowej ale to tez nie jakos widocznie, tylko tak mi wyszlo po przylozeniu kierownic do siebie, bo golym okiem nie widac.

Tobol - 3 Wrz 2014, 16:53

A dzięki koledzy dzięki ! :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group