Forum FiestaKlubPolska -

Hyde-Park - Potrzebne oko fanatyka MK3

mundek9098 - 25 Lip 2014, 15:18
Temat postu: Potrzebne oko fanatyka MK3
Witajcie. Ostatnio się chwaliłem nabyciem Fiesty MK3. Teraz przydałoby się dokonać jej drobnego remonciku. Brak ręcznego, trochę podłoga leci. Potrzebuję oceny usterek, wyceny, i wykonania :) Ważne, żeby osoba nie była pierwszym lepszym blacharzem, lakiernikiem etc.. Chcę samochód oddać w dobre ręce - widziałem tutaj wiele projektów MK3, poradników napraw. Szukam osoby, która z takim zaangażowaniem byłaby w stanie mi pomóc jak kiedyś przy swoim autku. Osoba taka poszukiwana jest z okolic Warszawy. Co do kosztów samego obejrzenia pojazdu ze wszystkim się dogadamy, chyba że ktoś z uprzejmości by "newbie" pomógł, a ja mógłbym się odwdzięczyć w usługach informatycznych. Czekam i liczę na Waszą pomoc :)
vegetagt - 25 Lip 2014, 21:23

wersja pesymistyczna: naprawa tego przez kogoś przekroczy "sensowną" wartość auta.
wersja realna: pogadaj z kimś ogarniętym i zrób to sam :)

mundek9098 - 26 Lip 2014, 11:45

Nie mam wśród znajomych kogoś kto by umiał podłogę pospawać (O ile jest do czego spawać :) ) dlatego też m.in się tutaj zapytałem. Nie pociesza mnie opcja wypadnięcia mojego pasażera dołem :P DIY jest dobrym pomysłem lecz o ile ręczny mógłbym spróbować zrobić, o tyle blachy niestety nie pospawam :)
TSRules - 26 Lip 2014, 18:36

a no widzisz, jak nie masz znajomego od blacharki to sie takiego auta z dużą korozją nie kupuje, chyba najsensowniejsza opcja to niech ci ktoś pospawa, zrobi wstawki, a ty wynajmij podnośnik na kilka godzin i zabezpiecz we własnym zakresie podwozie jakimś środkiem konserwacyjnym, samo spawanie nie powinno być porażająco drogie plus kilka puszek na pędzel do zabezpieczenia
mundek9098 - 26 Lip 2014, 18:58

Podnośnik i kanał mam jeżeli tylko chcę 24h za darmo :) W sumie spróbuję chyba coś porobić sam albo z kimś kto się tak tyle o ile zna :) no nic dzięki za pomoc :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group