Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [mk4] dziwny wezyk

bisiek4 - 17 Maj 2014, 03:16
Temat postu: [mk4] dziwny wezyk
Witam. Mam pewien problem, dzisiaj znajomy zauwazyl ze z tylu auta zwisa mi jakis przewod, z poczatku myslalem ze urwalem moze przewod hamulcowy ale po ogledzinach okazalo sie ze przewod pochodzi ... i tu wlasnie jest problem nie wiem co to jest jaka pelni role. Zaraz za koszem zapasowki kolo baku od strony wlewu jest taka dziwna czarna plastikowa puszka w ta puszke od strony prawego kola wchodzi a raczej nasuwa sie ten przewod (gumowy idacy w strone przodu tuz przy progu przechodzi w metalowy przewod taki jak hamulcowy) nic z tego nie lecialo prawdopodobnie poruszalem sie bez tego 2 dni zauwazylem jedynie ze w aucie zaczelo smierdziec tak jakby spalinami taki dziwny zapach ni to spalin ni to oparow paliwa. myslalem ze to ten pochlaniacz par paliwa ale troche mi to nie pasuje bo tak jak pisalem wyzej ten gumowy przewod przechodzi na metalowy jakby hamulcowy.. co to moze byc ??
inno - 17 Maj 2014, 16:06

jeżeli gumowy przechodzi w metalowy to najprawdopodobniej przewód hamulcowy. szkoda, że zdjęcia nie zrobiłeś.
bisiek4 - 17 Maj 2014, 20:58

no hamulcowy nie bardzo bo on w zaden sposob nie dochodzi do bebna

.JPG.html]
.JPG.html]

Chodzi i przewod idacy od kola zapasowego do tej puszki. zaraz za lewym kolem przechodzi on w przewod metalowy jakby hamulcowy

mario3991 - 18 Maj 2014, 14:59

żeby jeszcze fotki dało się powiększyć to by było lepiej a tak to lipa ;-|
vegetagt - 18 Maj 2014, 15:04

http://tnij.org/gys99r2
http://tnij.org/wsl8mmn

bisiek4 - 18 Maj 2014, 19:26

wiem sorry wstawilem na rapidshare i nigdy nie bylo problemu ale teraz jakos nie chca sie dobrze wgrac... a tak na szybko co moze sie znajdowac w tych okolicach oprocz pochlaniacza par paliwa... pompka raczej nie bo w baku filtr tez nie tutaj.. pozatym jak jezdzilem z odczepionym to nic tam nie cieklo ani nic lekko spalinami lecialo w aucie ale to tez dziwne rozwiazanie zeby opary szly metalowym wezykiem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group