Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - [MK6] Lampy tylne - tuningowe

wandzik - 12 Mar 2014, 19:58
Temat postu: [MK6] Lampy tylne - tuningowe
witam
wymienial ktos z was oryginalne tylne lampy z mk6 5-cio drzwiowej na lampy tuning (ledowe itp..)
jest pare ofert czy to na allegro czy ogolnie na necie... ale problem sie zaczyna ze sprzedawcy sa roznych zdan... oferuja lampy ale nie sa pewni czy to sa do 3D czy do 5D... jedni mowia ze to obojetne... drudzy mowia ze do 5D nie pasuja z 3D gdzie te same lampy inny sprzedawca poleca do 5D... masakra,,,

AccessX - 12 Mar 2014, 20:35

Zapodaj przykładowy link a z aukcją która Cię interesuje.
Parzych - 13 Mar 2014, 13:39

wandzik napisał/a:
drudzy mowia ze do 5D nie pasuja z 3D
I mają rację, w 5d lampy kończą się na dachu a w 3d kończą się na wysokości tylnej szyby...
wandzik - 13 Mar 2014, 17:49

AccessX napisał/a:
Zapodaj przykładowy link a z aukcją która Cię interesuje.


http://allegro.pl/show_item.php?item=3960628542

a tu te same tak mi sie wydaje tylko za do wersji 3D
http://www.bazarek.pl/pro...lne-tuning.html

obaj sprzedawcy zapewniaja ze te lampy pasuja tak jak w opisie...

Parzych - 13 Mar 2014, 17:53

wandzik napisał/a:
obaj sprzedawcy zapewniaja ze te lampy pasuja tak jak w opisie...
I mówią prawdę... :yes:
wandzik - 13 Mar 2014, 18:03

Parzych napisał/a:
I mówią prawdę... :yes:


po czym to stwiedziles? po fotach...? wg mnie te drugie to nie rzeczywiste zdjecie i ciezko cokolwiek powiedziec... najgorzej ze sprzedawcy po zakupie nie chca zwrotow gdyby nie pasowaly...

Parzych - 13 Mar 2014, 18:35

Drugi podał zdjęcie poglądowe, zawsze możesz poprosić o zrobienie zdjęcia lampom przed ich zakupem...
DemptD - 13 Mar 2014, 19:58

wandzik napisał/a:
najgorzej ze sprzedawcy po zakupie nie chca zwrotow gdyby nie pasowaly...

Cytat:
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro. Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

TSRules - 14 Mar 2014, 00:10

DemptD oczywiście masz racje, ale ja bym poczytał negatywne i neutralne komenty (troche jest tego), bo tam sporo ludzi pisze że części po zakupie nie pasowały
David1n - 15 Mar 2014, 13:58

moim zdaniem najładniejsze lampy do mk6 to te oryginalne po liftowe ;p
nie wymieniłbym na żadne pseudo tunningowe ;p

Doberman - 15 Mar 2014, 14:20

Zgadzam się z przedmówcą :P zależy też od koloru jakiego masz auto, jak jakiś jasny to przyciemnij lekko lampy jak ciemny to zostaw oryginalne.. Dla mnie takie coś to wieś tunning... :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group