Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [Modele] park maszyn by liman

liman - 1 Sty 2014, 17:12
Temat postu: [Modele] park maszyn by liman
cześc , pochwale się swoim niemałym zbiorem z pod znaku forda , po kolei co mam:
mk4 , 1.25z,98r - w ladnym stanie do rejestracji ( stoi i czeka sam nie wiem na co )
mk3, xr2i, szara, zarejestrowana na chodzie (kupiłem ja na czesci ale coś mi jej szkoda)
mk5 sport ,2001r z wawy, najnowszy nabytek , obecnie nią smigam
mk5 sport 2000r mam ją kilka lat (dawca czesci)
mk3 1,3 90r ( stoi tak juz dlugo , pare czesci zabrałem ale nadal na chodzie)
mk3,5 94r , rodzynek , 1.6 turbo , obecnie w odbudowie blach.-lak. ( wstawie jako projekt)
mk3 xr2i , czerwona , 100% oryginał w prawie idealnym stanie ( czeka u lakiernika obecnie )
express 1.8d ,92r, czeka na swoją kolei (ma być pickup do przewozu motocykla) + rs2000
focus rs ,2003r,nr.3786 z 4500, na chodzie , 30kkm przebiegu,brakuje mi lewego wachacza ,
poloski i ori alu bo krzywa- miedzyczasie moze silnik wsadze do sporta



na dzien dzisiejszy mam wszystkie te auta oraz nadzieje ze już żadna okazja sie nie trafi :hahaha:
może ktoś bedzie zainteresowany tym czym sie zajmuje zawodowo:naprawa motocykli
prowadze naprawe motocykli + drobne prace przy autach jak czas pozwala ( glównie silniki i elektryka)

Dual - 1 Sty 2014, 17:30

Wow ale masz tych fiest masakra :ok:
yoyo72 - 1 Sty 2014, 19:32

Z tych wszystkich autek można zlożyc jedno bardzo dobre chyba? Jakąś Rakiete! Powodzenia.
MisiekT - 1 Sty 2014, 19:36

foka
liman napisał/a:
focus rs ,2003r,nr.3786 z 4500, na chodzie , 30kkm przebiegu,brakuje mi lewego wachacza

ze zdjęć brakuje o wiele wiecej :) mam nadzieje, ze nie robisz jej na handel :fox:

liman - 1 Sty 2014, 20:43

MisiekT napisał/a:
foka
liman napisał/a:
focus rs ,2003r,nr.3786 z 4500, na chodzie , 30kkm przebiegu,brakuje mi lewego wachacza

ze zdjęć brakuje o wiele wiecej :) mam nadzieje, ze nie robisz jej na handel :fox:

jest wszusciutko (ino postreczowane i schowane ),niestety daszek trzeba wstawic, takiego rarytasa - nigdy
yoyo72 napisał/a:
Z tych wszystkich autek można zlożyc jedno bardzo dobre chyba? Jakąś Rakiete! Powodzenia.

mozna silnik z focusa wsadzic do mk5 , i robiac dp 3"i reszta wydechu 2,5" + strojenie uzyskac 280KM i 460nM, zmieniajać turbine + wtryski osiagnąć 350-400KM , w sumie wszystko mam :)
ino czas na zrobienie tego. narazie ogarne fieste "family" i xrke czerwoną bo one już w trakcie prac a potem sie zobaczy

van - 1 Sty 2014, 20:55

wpis trochę jak na złominiku a foka wygląda jak używany przez kury kurnik

RS Turbo byś bardziej opisał bo chyba ciekawy i wstawił według wskazówek tam gdzie należy według porządku tak jak tu jest >> http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=32152
ten temat też popraw według wskazówek

liman - 1 Sty 2014, 21:18

van napisał/a:
wpis trochę jak na złominiku a foka wygląda jak używany przez kury kurnik

RS Turbo byś bardziej opisał bo chyba ciekawy i wstawił według wskazówek tam gdzie należy według porządku tak jak tu jest >> http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=32152
ten temat też popraw według wskazówek

- ja ledwo ten temat skleciłem ( netbook i tak malo nie wyladował przez okno )
rs-a (a dokladnie family) tak wstawie :)
foka stala długi i czekała na mnie ( to jeszcze fotki od poprzedniego wlasciciela ) u mnie dostala swoj garazyk

van - 1 Sty 2014, 23:06

liman napisał/a:
foka stala długi i czekała na mnie ( to jeszcze fotki od poprzedniego wlasciciela ) u mnie dostala swoj garazyk
no bo już się bałem i miałem jakąś ofertę kupna składać ......
liman - 1 Sty 2014, 23:09

van napisał/a:
liman napisał/a:
foka stala długi i czekała na mnie ( to jeszcze fotki od poprzedniego wlasciciela ) u mnie dostala swoj garazyk
no bo już się bałem i miałem jakąś ofertę kupna składać ......

never <8>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group