Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - LEDy drogowe do MK6?

lokomotiv111 - 28 Gru 2013, 12:14
Temat postu: LEDy drogowe do MK6?
Czy mogę zainstalować żarówkę H4 diodową (moc 3W?) gdzie poprzednio używałem zwykłych 60/55 W ?

Czy ma to wpływ na instalację elektryczną ?

Marcinowaty - 28 Gru 2013, 12:24

Na przeglądzie to przejdzie? Jak będzie oświetlać droge??
MisiekT - 28 Gru 2013, 14:38

nie, nie możesz - zarówno ze względu na swiecenie jak i przepisy
Puff - 28 Gru 2013, 23:34

3W to przy obecnym poziomie technologii o jakieś 17W za mało, żeby to działało jak ekwiwalent żarówki :P

Jak przejdzie na przeglądzie jakimś cudem (nic mnie w tym kraju nie zdziwi), to w nocy nic nie zobaczysz :)

MisiekT - 29 Gru 2013, 00:46

Pufcio - Twoje wyliczenia zakladaja, ze diody sa b. wysokiej jakości, a odblysnik lampy specjalnie dostosowany pod LED...

ogolnie syf z allegro jakich mało i szkoda się rozpisywac

Puff - 29 Gru 2013, 02:08

MisiekT napisał/a:
Pufcio - Twoje wyliczenia zakladaja, ze diody sa b. wysokiej jakości, a odblysnik lampy specjalnie dostosowany pod LED...

Za to nie uwzględniają tylko ceny, która szłaby w setki złotych za sztukę :D

Podsumowując:
MisiekT napisał/a:
ogolnie syf z allegro jakich mało i szkoda się rozpisywac

pawel182 - 29 Gru 2013, 08:53
Temat postu: Re: LEDy drogowe do MK6?
lokomotiv111 napisał/a:
Czy mogę zainstalować żarówkę H4 diodową (moc 3W?) gdzie poprzednio używałem zwykłych 60/55 W ?

Czy ma to wpływ na instalację elektryczną ?


Pytanie: czemu chcesz zamontować żarówki LED? Chcesz obniżyć zużycie energi? Zamontuj dodatkowe światła do jazdy dziennej. Taj jak pisali poprzednicy światła przede wszystkim mają dobrze oświetlać Ci drogę w nocy. Na tych ledowych żarówkach sądzę że bedzie gorzej , jeszcze jaki Ci dojdzie zabrudzeniem klaszy podczas jakiegoś deszczu to już w ogóle pewnie będzie gorzej niż fatalnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group