Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK6] Tips & ticks Fiesta MK6

Fiestka6 - 10 Gru 2013, 21:48
Temat postu: [MK6] Tips & ticks Fiesta MK6
Witajcie

Chciałbym się zapytać czy znacie jakieś ciekawe sposoby na programowanie GEM?
Tzn. automatyczne ryglowanie drzwi po ruszeniu
Włączenie świateł awaryjnych podczas awaryjnego hamowania
itd

Do Mondeo mk3 znalazłem kilka ciekawych rozwiązań ale do Fiesty nie moge nigdzie znaleźć a zależy mi najbardziej na tym automatycznym ryglowaniu.

Bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam

P.S. Fiesta mk6 2003r. (przed lift)

Parzych - 10 Gru 2013, 22:20

Fiestka6 napisał/a:
automatyczne ryglowanie drzwi po ruszeniu
Rozumiem że masz centralny zamek, a skoro tak, to czy aż tak trudno jest wcisnąć klamkę, żeby zaryglować wszystkie drzwi :?: Bo nawet w katalogu z 2006r. nie ma nawet słowa o automatycznym ryglowaniu... :9:
Fiestka6 napisał/a:
Włączenie świateł awaryjnych podczas awaryjnego hamowania
To akurat w polifcie standard, niestety nie mam pojęcia jak to uaktywnić w przedlifcie i czy w ogóle jest taka możliwość...
Fiestka6 - 10 Gru 2013, 22:56

Masz racje że łatwiej jest samemu klamkę wcisnąć, tylko że to nie mój samochód tylko żony, a jak prawie każda kobieta zapomina o tym i wole dmuchać na zimne zanim ktoś jej ukradnie torebkę z tylnej kanapy :D
Parzych - 10 Gru 2013, 23:02

Fiestka6 napisał/a:
wole dmuchać na zimne zanim ktoś jej ukradnie torebkę z tylnej kanapy
Moja mama kładzie torebkę między fotelami i przypina ją swoim pasem... Można też chować do bagażnika...
srvrserver - 11 Gru 2013, 09:39

zainteresuj sie tym tematem http://www.fiestaklubpols...00612a13#725120
pawel182 - 11 Gru 2013, 11:14

Rozumiem, że masz Fiestę 5d? Jeśli masz centralny zamek sterowany z pilota możesz sobie zaprogramować tak GEM że po jednym naciśnięciu przycisku "otwórz drzwi" na pilocie otworzą się tylko drzwi kierowcy. Aby otworzyć wszystkie drzwi musisz ten sam przycisk nacisnąć szybko dwa razy.
Parzych - 11 Gru 2013, 14:51

pawel182 napisał/a:
Jeśli masz centralny zamek sterowany z pilota możesz sobie zaprogramować tak GEM że po jednym naciśnięciu przycisku "otwórz drzwi" na pilocie otworzą się tylko drzwi kierowcy.
I to jest chyba najprostsze rozwiązanie... <oki>
Fiestka6 - 11 Gru 2013, 20:54

pawel182 masz racje to chyba najlepsze rozwiązanie w przed lifcie.
Dzięki bardzo za pomoc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group