Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [Blacharstwo] obspawanie podłużnic mk3 tył - warszawa

radxcell - 5 Sie 2013, 18:50
Temat postu: [Blacharstwo] obspawanie podłużnic mk3 tył - warszawa
Druzja,

Mojej Fieście przydałoby się wzmocnienie mocowań podłużnic - być może to się jakoś bardziej fachowo nazywa - z tyłu. Czyli obspawanie.

Znany mi blacharz powiedział za to 300 zł, co wydaje mi się wysoką ceną, bo pewnie zajmuje to z godzinę wprawnemu spawaczowi. Ale może czegoś nie wiem i dlatego pytam Was - ile taka zabawa powinna/może kosztować?

A może polecicie mi jakiegoś blacharza z okolic Ursynowa - takich swobodnych okolic, np Piaseczno też jest OK, który to dobrze i niedrogo wykona?

Z góry dzięki, rdx

Peedro - 5 Sie 2013, 22:22

radxcell, pamiętaj, że też nikt za grosze się nie będzie babrał ;) zabawa z podłużnicami to dosyć obszerny temat, bo jest tam troche roboty, a i trzeba zdjąć zbiornik, przewody hamulcowe odgiąć, zrzucić belkę, no i dostęp nie jest zbyt wygodny, nawet z kanałem. Do tego fachowiec musi doliczyć materiał, drut, gaz... Więc może się okazać że te 300 zł nie są wzięte z kosmosu ;)
radxcell - 6 Sie 2013, 10:55

Peedro napisał/a:
radxcell, pamiętaj, że też nikt za grosze się nie będzie babrał ;) zabawa z podłużnicami to dosyć obszerny temat, bo jest tam troche roboty, a i trzeba zdjąć zbiornik, przewody hamulcowe odgiąć, zrzucić belkę, no i dostęp nie jest zbyt wygodny, nawet z kanałem. Do tego fachowiec musi doliczyć materiał, drut, gaz... Więc może się okazać że te 300 zł nie są wzięte z kosmosu ;)


Zgadzam się, że za dobrą robotę dobrze się płaci.

Jednak znając akurat tego blacharza, jestem skłonny przypuszczać, że - o ile to jest tylko fizycznie możliwe - będzie spawał bez zdejmowania niczego. Dostęp to chyba z podnośnika?

Chętnie pojechałbym - nawet za 300 ;) - do kogoś sprawdzonego, kto zrobi robotę dobrze.

p<R

Peedro - 6 Sie 2013, 21:07

No co jak co, ale bez zdejmowania zbiornika to bym się nie odważył :-P
Marcinowaty - 8 Sie 2013, 22:35

a ten zbiornik jest pełny benzyny? :devil:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group