Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Fotele kubełkowe z renault 19

Katra30 - 16 Wrz 2012, 10:46
Temat postu: Fotele kubełkowe z renault 19
Chłopoki pomocy potrzebuję informację czy da rade takie kubełkoloty wsadzić do fiesty : http://allegro.pl/renault...2591578449.html

o 5 cm szersze ale można coś pokombinować bardzo mi zależy na pomocy ;D

Krzysiek - 16 Wrz 2012, 13:36

Nie wiem jak tam w mk4 z mocowaniami ale sie wypowiem, najwyżej koledzy poprawią. Jeżeli na szerokość i długość fotel się zmieści to spoko co do przeróbek na pewno mocowania fotela trzeba będzie wymienić na te które masz obecnie w aucie stare wytargać z żabojada i trzeba będzie kombinować jak wrzucić te z fiesty ale moim zdaniem dla chcącego nic trudnego :) Moje zdanie odnośnie Twojej modyfikacji jak mogę jest takie że ja na Twoim miejscu jak bym się już bawił znalazłbym inne fotele bo te co pokazałeś chyba tylko stały obok kubełków. Ja bym się pobawił w uszatki takie jak się to u nas w mk3 montuje te już przynajmniej jakoś wyglądają są wygodne i mają dość takie trzymanie a i cena nie zwala z nóg ostatnio komplet poszedł za nieco ponad 50zł... Ale zrobisz jak chcesz to tylko moje zdanie :-)
Katra30 - 16 Wrz 2012, 13:55

Wiesz co ja to mam tak że te fotele z allegro to tylko przykład te prawidłowe dostanę za darmo i są na prawdę bardzo wygodne i dobrze trzymają tylko no szyny 5 cm szersze ale będziemy kombinować dzięki :D
Parzych - 16 Wrz 2012, 14:45

Katra30, jedyne co musisz pokombinować, to jak przełożyć szyny od Fiesty do foteli z Renówki...
Katra30 - 16 Wrz 2012, 19:15

Tylko czy renówkowe mają przykręcaną szynę ???
Krzysiek - 16 Wrz 2012, 19:45

Tego Panie nie wiemy ale przecież fotele są sprzedawane z mocowaniem tak ? Więc ktoś jakoś je musiał zdjąć.. Później tylko zdjąć z fotela mocowanie i dopasować z fiesty wszystko wg mnie powinno pójść gładko ewentualnie trochę się pobawisz w przymocowanie mocowania z fiesty do mocowania renówki :yes:
blood_brother - 16 Wrz 2012, 21:31

W najgorszym przypadku, będziesz musiał użyć wiertarki, szlifierki kątowej i spawarki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group