Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Klimatyzacja - z manualnej na automatyczną

ciekawski22 - 15 Sie 2012, 22:42
Temat postu: [MK6] Klimatyzacja - z manualnej na automatyczną
witam, czy jest możliwość aby ze zwykłej klimatyzacji zrobić klime automatyczną?
jeśli tak to jakie koszty itd?

Pzdr :)

Parzych - 15 Sie 2012, 23:23

Pewnie oprócz samego panelu trzeba wymienić coś jeszcze...
JoeMix - 15 Sie 2012, 23:31

Najprostsza przeróbka klimy manualnej na automatykę to zamontowanie w aucie tzw termometru progowego gdzie na jedną stronę podłącza sir przycisk klimatyzacji na drugą nagrzewnicy,,, jak temperatura jest niższa od zadanej to układ włącza ogrzewanie, jak wyższa to klimatyzację,,,
lakiernik175 - 16 Sie 2012, 18:51
Temat postu: Re: Klimatyzacja
ciekawski22 napisał/a:
witam, czy jest możliwość aby ze zwykłej klimatyzacji zrobić klime automatyczną?
jeśli tak to jakie koszty itd?

Pzdr :)

Mogę zrobić za 1500zł od A do Z.( na oryginalnych częściach z odessaniem i nabiciem czynnika).

LeVeL - 17 Sie 2012, 21:37
Temat postu: Re: Klimatyzacja
lakiernik175 napisał/a:
ciekawski22 napisał/a:
witam, czy jest możliwość aby ze zwykłej klimatyzacji zrobić klime automatyczną?
jeśli tak to jakie koszty itd?

Pzdr :)

Mogę zrobić za 1500zł od A do Z.( na oryginalnych częściach z odessaniem i nabiciem czynnika).


Można zgadywać dalej :D

By założyć klimatyzację automatyczną wymagana jest wymiana parownika/nagrzewnicy gdyż w klimie automatycznej tzw.climatronik klapki ciepło/zimno , nawiewy szyba/nogi/środek są sterowane za pomocą silniczków krokowych.

wiec potrzebny będzie parownik /nagrzewnica i do tego panel sterowania i dało by się zrobić to gdzieś koło 2000 zł :)

kuba87 - 17 Sie 2012, 21:42

LeVeL, koszta nie sąaż tak wysokie pod warunkiem że masz drugą MK6 z klimatronikiem. wyciągasz czynnik, przekładasz graty, podłączasz, ładujesz czynnik i woila :ok:
lakiernik175 - 18 Sie 2012, 14:25
Temat postu: Re: Klimatyzacja
lakiernik175 napisał/a:

Mogę zrobić za 1500zł od A do Z.( na oryginalnych częściach z odessaniem i nabiciem czynnika).

LeVeL napisał/a:

dało by się zrobić to gdzieś koło 2000 zł :)

zaraz odpowie kolejny z propozycją 2500zł. :twisted:
Co to ,licytacja jakaś? :bezradny:
Kto da więcej? :V:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group