Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - szukam instrukcji do Sony CDX-670X

zefir - 6 Kwi 2005, 20:07
Temat postu: szukam instrukcji do Sony CDX-670X
bylby wdzieczny za plik lub jakiekolwiek info:)
bo wlasnie takie radio zakupilem
Pozdrawiam

P.S. jak sie zmienia godzine w tym radiu :) ??

KruQ - 6 Kwi 2005, 22:06

Dziwne... na pewno taki symbol...?!
Przeszukałem światowe zasoby nawet słówka nie ma o taki modelu a co dopiero instrukcja.

zefir - 6 Kwi 2005, 22:33

juz daje linka jak to wyglada, kupilem go dzis od kolegi i jest to takie identyczne jak to radio
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46225299

a jak sie zmienia godzine w radiach sony, bo juz wszystko obczailem jak sie robi:)

molu - 6 Kwi 2005, 22:42

zefir napisał/a:
a jak sie zmienia godzine w radiach sony


Nie wiem jak nowych sonaczach ale w starym przytrzymywalo sie ktorys przycisk przy wylaczonym radiu 8)

KruQ - 7 Kwi 2005, 06:25

No przepisz symbol z przedniego panelu bo mnie szlag trafi :evil:
Na linku który podałeś jest XR-CA670X a nie CDX no chyba że coś źle widze. Ale są jeszcze kaseciaki CDX-CA670 X to może to ?

Jeśli to jednak model: XR-CA 670 X to ściągnąłem dla ciebie instrukcję ze strony www.sony.co.uk (trudno było poszukać ). Wersja ANgielska/Niemiecka itd (polskiej nie ma)

Kopia jest tutaj: (3MB) - http://fiestamk4.republika.pl/SonyXRCA670X.pdf

(ponieważ wiem że już ją ściągnąłeś to ją kasuję na ftp 07.04.2005 18:33)
UWAGA: Na koncie republiki jest ograniczenie transferowe. Jakby co to trzeba próbować później.

zefir - 7 Kwi 2005, 13:39

dzieki wielkie to jest dokladnie to model XR-CA670X
tyle ze mam na cd a nie na kasety :/
szukalem w necie ale poprostu zly model,zasugerowalem sie nie potrzebnie ta aukcja na allegro, sorki wielkie i dzieki za znalezienie manuala :)

Pozdrawiam

bash - 7 Kwi 2005, 13:54

moze dasz rade znalezc instrukcje w jakims ludzkim jezyku (ang/pl) do mojego radyjka :)
http://www.fiestaklubpols...opic.php?t=5758

KruQ - 7 Kwi 2005, 18:30

Cytat:
moze dasz rade znalezc instrukcje w jakims ludzkim jezyk
A co ja jestem... omnibus....?


Zefir napisał:
Cytat:
tyle ze mam na cd a nie na kasety :/


Dziwne przecież TA instrukcja od TEGO modelu kest do kaseciaka.

Może panel masz z innego radia? Ja miałem takiego kenwooda podrobionego (poprz. właścicel zgubił panel) i działał z panelem z gorszego modelu.

zefir - 7 Kwi 2005, 22:14

hmmm nie wiem kupilem uzywke i na panelu pisze XR-CA670X i jako zrodlo od razu czyta cd i tuner a nie kasetke i tuner, takze nie wiem. Panel ma funkcje czytania textu cd ogolnie instrukcja tyczy sie bardzo gites tego radia :)

Pozdrawiam

KruQ - 8 Kwi 2005, 18:41

Cytat:
hmmm nie wiem kupilem uzywke i na panelu pisze XR-CA670X i jako zrodlo od razu czyta cd i tuner a nie kasetke i tuner, takze nie wiem. Panel ma funkcje czytania textu cd ogolnie instrukcja tyczy sie bardzo gites tego radia


Przeczytaj to jeszcze raz uważnie i wyjaśnij mi co chciałeś mi powiedzieć. Przepraszam cię ale chyba coś piłeś jak to pisałeś....

Panel ma opcję czutnia CD-TEXT bo może przecież kasetowe radio obsługiwać zmieniarkę..
Ale radio ten model sam w sobie nie ma CD Player'a. Więc jak będziesz miał okazję dokładnie spisz dane z obudowy radia (na jego tabliczce znamionowej). Zakładam się o browarka że radio i panel mają różne oznaczenia :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group