Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK5] ELM327 nie widzi błędów

nagaj83 - 3 Lip 2011, 14:47
Temat postu: [MK5] ELM327 nie widzi błędów
witam,

mam pytanko odnośnie interfejsu do diagnostyki ELM327. Zakupiłem takowy po tym jak zapaliła mi się kontrolka od ABS-u. Podpiełem pod kompa auto włączyłem pcmscan,scantool.net. Oba programy łączą się z autem, można odczytac obroty itp pierdoły. Jednak nie odczytuje żadnego błędu. A dodam że oprócz awarii ABS-u świeci się też kontrolka od poduszek powietrznych. Uruchamiając na zegarze opcję diagnostyki również żaden błąd się nie wyświetla. Czy komuś może już się tak zdarzyło i udało mu się wkońcu odczytać błędy.

pozdrawiam

zabka35i - 3 Lip 2011, 21:51

Do podusze do musisz mieć FordScan i odpowiedni kabel bo na elm nie pójdzie. Przechodziłem to samo i dopiero jak kupiłem kabel pod forda to zaczęło gadać
nagaj83 - 3 Lip 2011, 23:47

zabka35i napisał/a:
Do podusze do musisz mieć FordScan i odpowiedni kabel bo na elm nie pójdzie. Przechodziłem to samo i dopiero jak kupiłem kabel pod forda to zaczęło gadać


a abs bo na tym bardziej mi zależy odczytam elm-em ? to w takim wypadku jaki powinien być kabel ?

zabka35i - 4 Lip 2011, 07:15

Ja elm sie nawet nie połaczyłem dpiero jak kupiłem TEN kabel to wszystko mi smiga, ABS, AIRBAG, kody z silnika.
jackrzec - 4 Lip 2011, 22:11

zabka35i wyjaśnił wszystko.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group