Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [MK3] kluczyk bagaznik

martin - 3 Maj 2011, 11:18
Temat postu: [MK3] kluczyk bagaznik
ostatnio zgubiłem kluczyk od bagażnika od mojej fiesty mk3 i mam takie nietypowe pytanie . czy teraz musze sie liczyć z wymiana zamka czy jest jakiś inny sposób ?? zrobić dorobić kluczyk... wkładkę ??
JoeMix - 3 Maj 2011, 12:19

Każdy dobry spec od kluczy Ci powie ze dorabia się klucz do zamka a nie klucz do klucza tak jak to w punktach w marketach robią,,,
martin - 3 Maj 2011, 13:17

Aha czyli nic z tego jedynie wymiana zamka dobrze zrozumiałem ???

[ Dodano: Wto Maj 03, 2011 13:45 ]
JoeMix,

jackrzec - 3 Maj 2011, 16:02

Inne pytanie to takie jak to się stało że do bagażnika masz inny kluczyk niż do reszty?
martin - 3 Maj 2011, 16:51

hm .... tego nie wiem tak już było odkąd kopiłem fiestę ... a kluczyk zgubiłem ...
Stunt_Man - 3 Maj 2011, 19:51

JoeMix, chciał powiedzieć że można dorobić klucz do zamka
jackrzec - 3 Maj 2011, 20:19

Lepiej dorobić wkładkę do klucza tego co masz od drzwi i stacyjki - wtedy jednym wszystko otworzysz. Zaznaczam WKŁADKE a nie ZAMEK - bo to dwie różne sprawy!
JoeMix - 3 Maj 2011, 20:31

tak czy siak musi iść do speca i tyle :)
Malina - 23 Wrz 2011, 22:35

Kupiłem Fiestę na początku września i pierwszy szok był taki, że do auta miałem 3 różne kluczyki. Jeden od drzwi, jeden od bagażnika i jeden od odpalania i wlewu. Czyli patologia.

Od dzisiaj po wizycie u speca udało się zrobić wszystko normalnie czyli - dopasowanie zamków drzwi i bagażnika do kluczyka od odpalania. Wymiana wszystkich wkładek (czyli 3) i dorobienie klucza awaryjnego (jakby się główny złamał, zagubił czy coś) za 130 zł.

I nagle z pęku kluczy jest jeden od wszystkiego.

Wniosek - dopasowuje się wkładki do klucza a nie klucz do zamka.

JoeMix - 24 Wrz 2011, 11:02

Jak masz rożne klucze w rożnych miejscach to normalne że ujednolicenie polega na wymianie zamków a nie kluczy,,,

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group