Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - Panele do drzwi (fotki)

Kurtus - 26 Mar 2005, 22:44
Temat postu: Panele do drzwi (fotki)
No to wkoncu dzisiaj odebralem moje panele do drzwi.Generalnie zalerzalo mi na tym aby umozliwily mi one montaz 2ch glosnikow 16.5 cm w drzwiach przednich mojej mk3. Zrezygnowalem z pierwszego projektu paneli 1 glosnikowych ze schowkiem (jak w oryginale).Zapewne niektorych z was zdziwi grubosc panela ktora wynosi BAGATELA 6 CM, ale dzieki temu glosnik nie bedzie dostawal wody ktora wlatuje do drzwi w czasie deszczu.Wciecia miedzy glosnikami byly niestety konieczne z tego wzgledu iz inaczej rączka od otwierania szyb haczyla by o panel uniemozliwiajac mi przy tym otwieranie szyb :) .Wiec taki maly kompromisik.Narazie rezygnuje z obkladania panela skora bo nie wyrobie sie z kaska ( a tapicer kosztuje,skóra tez) wiec beda najzwyczajniej w zyciu pomalowane.Glosnik siedzi na glebosci 7mm ,wiec jest wyrownany wzgledem panela i z niego nie wystaje, niedluga beda tez dorobione specjalne metalowe maskownice (pręciki pokryte chromem) ktore dodadzą troszke uroku claosci jak tez zabezpiecza glosniki przed ewentualnym uszkodzeniem.

cycki jak pamela :lol:



podziekowania dla kolegi "skrytobojca" za zrobienie fotek

Piesek - 26 Mar 2005, 23:59

A co zrobisz z tymi dziurami co pozostały po strym panelu ?? nielepiej było tego zrobić na długość starego panelu ??
Bodo - 27 Mar 2005, 00:15

Patent ładny i dobrze wykonany. Gratuluje koncepcji. Ale wg mnie trochę za grube. Mi by pewnie przeszkadzały. Moja 16 też trochę wystaje a magnes jest w drzwiach ale mam sucho. Może było by lepiej uszczelnić drzwi.
Ale ogólnie gratuluje.
Napisz jak Ci to bedzie grało.

Piesek - 27 Mar 2005, 00:39

Bodo możesz przesłać fotki swoich panelików ??
Kurtus - 27 Mar 2005, 10:13

Piesek napisał/a:
A co zrobisz z tymi dziurami co pozostały po strym panelu ?? nielepiej było tego zrobić na długość starego panelu ??


są idealnie odmierzone na dlugosc dziur starego panelu :) wiec oryginalna dziura pasuje do pierwszego glosnika,kolejna dzura musze dociąc

Bodo - 27 Mar 2005, 10:30

Piesek napisał/a:
Bodo możesz przesłać fotki swoich panelików ??






Bodo - 28 Mar 2005, 09:50

Wrzuciłem nowe fotki.
Zamieniłem z tamtymi :D
Pozdrawiam
Bodo

Kurtus - 29 Mar 2005, 22:11

Bodo,ja niestety nie mialem duzego wyboru,niemam elektrycznych szybek stad ograniczenia dotyczace wygladu i tego wcięcia na panelu :)


dzisiaj montowalem, i jestem zadowolony z tego jak to gra :wink:

Bodo - 29 Mar 2005, 22:41

Kurtus napisał/a:
Bodo,ja niestety nie mialem duzego wyboru,niemam elektrycznych szybek stad ograniczenia dotyczace wygladu i tego wcięcia na panelu :)


dzisiaj montowalem, i jestem zadowolony z tego jak to gra :wink:

A sorki. Nie wziołem tego pod uwage :glupek2: . Ale najważniejsze jest to że Ci się podoba i że dobrze gra. :brawo: !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group